Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

o aš kažkada iš plikytos tešlos dariau,niekas ten man nesigavo, tų idealių lapelių aš taip ir neišgavau...
man to torto 50 pats skaičius 5 toks net nžn, nu nelabai jis man gražus. tai sakau, jau kelitą tortą 50 žiūriu, ir dar vis kritikuoju... o kaip man reiks padaryt... aš jau taipbijau...
Atsakyti
help.gif gal kas padės: kokia masė netirpsta ant grietinėlės padėjus gėlytes ir kokia būna kieta? nes esu darius is marsmallow mases, tai nekietėja ir nelaiko formos g.gif Patarkit ką nors mirksiukas.gif
Atsakyti
cukrinė Cipciuko gėlių masė 4u.gif
Atsakyti
kodel mano marshmalow mase suvandenijo blink.gif ?na ji pasidare slapia, apsitrauke vandeniu g.gif saldytuve buvo sausa g.gif tortas Rafaelo svajone
Atsakyti
user posted image

nieko naujo,medutis ,puostas beze.skrituliai pas mane dabar ant bangos biggrin.gif
Atsakyti
def , o kaip apteptas buvo prieš dengimą ? ...kuom ? ....
--------------------------------------------
Vaidulyteee , nuostabus tortas wub.gif , ir kaip gudriai pakavota tipo skylė nuliuke bigsmile.gif ...šaunuolė , atrodo kad ji išpjauta ir dingusi tarp rožių , neįtikėtina thumbup.gif .
--------------------------------------------------------
Mano masės gėlės netirpsta ant grietinėlės .
-------------------------------------------------------
Laukiam tavo penketuko zuliaska bigsmile.gif ...
-------------------------------------------------------
dosa , labai apetitnai atrodo tortukas , o dėl lapelių ....aš su Asseni mušu bokalus drinks_cheers.gif ....negalima daryti belkaip ....geriau iš vis nedaryti .


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 23 vasario 2010 - 18:07
QUOTE(Cipciukas @ 2010 02 23, 18:01)
def , o kaip apteptas buvo prieš dengimą ? ...kuom ? ....
--------------------------------------------


Rafaelo svajones torto recepto kremu.sviestas, issuktas su kondensuotu pienu, grietinele isplakta su standikliu, ir sumaisytos abi mases.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2010 02 23, 15:58)

nieko naujo,medutis ,puostas beze.skrituliai pas mane dabar ant bangos biggrin.gif

Kaip spalvytės visos dera thumbup.gif Puikus tortukas. Ir labai įdomus vardas
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2010 02 23, 17:53)
kodel mano marshmalow mase suvandenijo blink.gif ?na ji pasidare slapia, apsitrauke vandeniu g.gif saldytuve buvo sausa g.gif tortas Rafaelo svajone

marshmelow bijo grietineles. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Dar apie BEZE. Pasirodo iš to sirupo burbulus pūst galima bigsmile.gif smile.gif Kam nesigauna, paskaitykit čia, gal kartais pavyks. Čia iš temutės gal kuri komentavo g.gif
http://www.gaspadine...ams_puosti.html
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2010 02 23, 18:10)
Rafaelo svajones torto recepto kremu.sviestas, issuktas su kondensuotu pienu, grietinele isplakta su standikliu, ir sumaisytos abi mases.


blink.gif ...kas ? .... jetau , nu milijoną kartų buvo kalbėta , masės bijo drėgmės .... kokia dar grietinėlė gali būti , ir dar saldainių mase dengiai .... doh.gif



Atsakyti
QUOTE(kutvela @ 2010 02 23, 18:21)
marshmelow bijo grietineles. 4u.gif  4u.gif

viskas aisku tada...nes nelabai man patiko ta mase ant torto, kita kart pabandysiu ant kitokio pertepimo g.gif
Atsakyti