Įkraunama...
Įkraunama...

Saugos diržų svarba

QUOTE(corolla @ 2011 03 25, 01:57)
nesuprantu tų tėvų, kurie neprisega vaikų ir leidžia laisvai po visą mašiną šėlti, pasikabinus tarp sėdynių spoksoti į priekį. Suprantu, kad sėdėti prisegtam nėra jau taip smagu - bet už tai saugu  4u.gif Galima žaislų paimti, kalbėtis ar kokį CD pasiimti su pasaka į ilgesnę kelionę. Juk nedidelis stuktelėjimas baigtis liūdnai gali  unsure.gif

Tėvai nemoka vaikų auklėti, bijo protestų iš vaiko pusės, užsileidžia ant gavos. Man kai pasako " tai nenori tas vaikas segtis", nu bet atleiskit, tai kam tada ta motina reikalinga, jei nemoka liepti vaikui užsisegti ? Jei tokio paprasto dalyko vaikui negali liepti daryti, tai pagalvoju, o kaip kitose gyvenimo situacijose jos vaikas klauso ką ji sako g.gif
Mes tik su diržais. Vaikai neužsegti nevažiuoja. Jei pati gale sėdžiu, irgi seguosi. Vairuoti neužsisegus negaliu, nes kažko trūksta. Bet ir nepavažinėsi be diržo, pypsi mašina kol neprisegta.
Mano vaikai puikiai atlaiko 14h kelionę, sėdi prisegtos, nes kitaip ir būti negali.
Pamenu kai gimė mažoji, atvažiavo anyta pas mus. Mažei buvo dvi savaitės, važiuoti mašinoje nekentė, rėkdavo dažniausiai. Važiavom į 4h kelionę, aišku vaikas daugiau nei pus kelio prarėkė. Man teko kovoti šaltą kartą, kad uošvenė neišimtų vaiko iš kėdės. Galiausiai nusibodo kovoti, net neleidau sėsti arti prie vaiko, kad tik neišimtų važiuojančioje mašinoje. Geriau rėkia, nei netikėtos avarijos metu nerasčiau net vaiko mašinoje, nes anytai gaila matai buvo ...
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2012 10 30, 06:44)
Tėvai nemoka vaikų auklėti, bijo protestų iš vaiko pusės, užsileidžia ant gavos.

Pas mus vaikas buvo pabandes issmukti is dirzo, persikreipti ant savo kedutes, bet pakako pora kartu vidury gatves sustot kad suprastu jog nesedint tvarkingai ir neuzsegus dirzo - automobilis reikalais, pas mociute ar net i rimi sokolado pirkt nevaziuoja. Sedi kaip kareivelis dabar. Manau cia baimes nera pas tevus - cia proto ir meiles trukumas. Savo vaika myliu ir mirties jam nelinkiu, del to ir segu dirzu, mokau kaip elgtis automobylije , naudoju kedute. O i vaizdus kai sedi pati prisisegusi o vaikas ant ranku tai sorry, kaip rusiskai ,,zyvoj scit'' gaunasi, taip ir norisi paklausti tokios uz ka jinai savo vaiko taip nemyli...save tai prisege, gyvent pati nori... Sunus daznai pas mociutes lankosi, pas teta ir ta kedute kelionine gaunasi tokia, keliauja su vaiku kartu su gertuve ir dantu sepetuku. Pati seguosi nesvarbu kur sedziu ir kitus savo priverciu. Patirtis kelyje pamoke...
Atsakyti
QUOTE(Renata_Bo @ 2012 10 31, 01:17)
Pas mus vaikas buvo pabandes issmukti is dirzo, persikreipti ant savo kedutes, bet pakako pora kartu vidury gatves sustot kad suprastu jog nesedint tvarkingai ir neuzsegus dirzo - automobilis reikalais, pas mociute ar net i rimi sokolado pirkt nevaziuoja. Sedi kaip kareivelis dabar. Manau cia baimes nera pas tevus - cia proto ir meiles trukumas. Savo vaika myliu ir mirties jam nelinkiu, del to ir segu dirzu, mokau kaip elgtis automobylije , naudoju kedute. O i vaizdus kai sedi pati prisisegusi o vaikas ant ranku tai sorry, kaip rusiskai ,,zyvoj scit'' gaunasi, taip ir norisi paklausti tokios uz ka jinai savo vaiko taip nemyli...save tai prisege, gyvent pati nori... Sunus daznai pas mociutes lankosi, pas teta ir ta kedute kelionine gaunasi tokia, keliauja su vaiku kartu su gertuve ir dantu sepetuku. Pati seguosi nesvarbu kur sedziu ir kitus savo priverciu. Patirtis kelyje pamoke...


thumbup.gif
Atsakyti
diržo naudojima būtina skėpyt nuo mažumės, o po to jau tai tampa kaip ir refleksu įsėdus į mašiną dirža uzsisegt
Atsakyti
Klipas patiko.
Nežinau kaip reiktų važiuoti neprisisegus saugos diržų. Man tiesiog kažko trūktų. Prisisegu ir tik tada pajudu iš vietos. Ir vaikai tokį pavyzdį mato iš mažumės jau. Kitaip net neįsivaizduoju. Dar ir vyrą kartais akim permetu-patikrinu, nes megėjas pirma pajudėt iš vietos o tada prisisegti.
Tačiau keliems pažįstamiems per autoįvykį buvo nutikę dvejopai- vienus išgelbėjo tai, kad jie buvo prisisegę saugos diržus, o kitus- atvirkščiai., išgelbėjo tai, kad nebuvo prisisegę. Tiesiog matyt atsitiktinumas.
Atsakyti
Visad seguosi dirza,ir kitiem primenu.Bet mano brolis vaikystej po avarijos liko gyvas tik todel,kad buvo neprisiseges,kadangi avarijos metu,atsikabino sedyne ir trenkesi i panele,broliui prakirto antaki..Jei butu prisiseges, butu pasmauge,nes dirzas butu uzsifiksaves,o sedyne butu uzspaudusi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukliukas @ 2013 01 09, 14:35)
...Jei butu prisiseges, butu pasmauge,nes dirzas butu uzsifiksaves,o sedyne butu uzspaudusi...

Panasiai butu pasibaige ir mano draugei...
Atsakyti
Tik dabar pamačiau šitą video, bet tikrai parodo, jog būtina prisiegti dirža, ką aš visada darau ir kitiems liepiu! smile.gif
Atsakyti
aš iš vietos nepajudu, kol visi neprisisega
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 04 17, 21:24)
aš iš vietos nepajudu, kol visi neprisisega


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mo(ni)ka @ 2010 02 24, 23:04)
Labai gražus ir prasmingas klipas  wub.gif


Pilnai sutinku smile.gif
Atsakyti
Pavyzdys
Atsakyti