Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos XIII

QUOTE(Dagilis @ 2010 06 22, 20:11)
Undzinka - istorija nors nusisauk  doh.gif Is vis pirma karta girdziu, kad tiek reiktu laukt eilines ekoshopijos atsakymo... Ka, jau vieno sakinio negali brukstelt - kur tas mazgas ir kur durt???

Reiktu mums netyleti ir mazu maziausiai bent skundus rasyti - nes jei niekas nieko, tai tos ponickos ir toliau taip dirbs.
Del eiliu - tai teko susidurt Santariskese - rysku ryskiausiai ateina ir pasiima is koridoriaus ''savus'', o su taloneliais sedi kaip sedeje...


Vat uztat...Tuo labiau,kad echoskopija dariusi gydytoja is kart pradejo aprasinet ja,plius padare nuotrauka.
O del paemimo is koridoriaus savu,tai tikrai...Matai,kaip ateina gydytoja su pacientu,sis paliekamas koridoriuje ir po keliu minuciu ji jau kviecia...O tu vis sedi...
Atsakyti
QUOTE(Undzinka @ 2010 06 22, 23:06)
Vat uztat...Tuo labiau,kad echoskopija dariusi gydytoja is kart pradejo aprasinet ja,plius padare nuotrauka.
O del paemimo is koridoriaus savu,tai tikrai...Matai,kaip ateina gydytoja su pacientu,sis paliekamas koridoriuje ir po keliu minuciu ji jau kviecia...O tu vis sedi...


sveikos merginos, Undzinka, Dagiliuk,
mane pagulde trumpam i skyriu del sirdeles, o del aptarnavimo, nu tikrai esu patenkinta santariskiu endokrinologu Dunausku, jis viska padare, o punkciju tyrimai visada buna tik po 10 dienu,
Undzinka, gal tu jei gali, pasiimk siuntima ir mauk i santariskes, as taip irgi padariau ir niekam nieko neaiskinau ir likau patenkinta,
dagiliuk, kaip tavo reikalai?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif buvau ir aš pas Dunauską, viskas tvarkoj ir kraujyje, ir hormonai savo vietose ir skydliaukė nepadidėjusi .. rolleyes.gif tik vistiek nekaip jaučiuosi, tai bandysiu kitur ieškoti problemos... Nors pasak Dunauską, visi negerumai man nuo pervargimo, ir širdelė daužosi ir dusulys užeina ir galva svaigsta.. Taip, kad reikia pasilepint, kaip supratau ax.gif Sėkmės Jums ! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2010 06 25, 10:20)
Sveikutės  4u.gif  buvau ir aš pas Dunauską, viskas tvarkoj ir kraujyje, ir hormonai savo vietose ir skydliaukė nepadidėjusi ..  rolleyes.gif tik vistiek nekaip jaučiuosi, tai bandysiu kitur ieškoti problemos... Nors pasak Dunauską, visi negerumai man nuo pervargimo, ir širdelė daužosi ir dusulys užeina ir galva svaigsta.. Taip, kad reikia pasilepint, kaip supratau  ax.gif  Sėkmės Jums !  4u.gif


sveika,secret lover , na kaip malonu girdeti, kad nors kaskam nieko nerado:),
zinai, del viso pikto-plauciu nuotrauka pasidaryk, cia tik mano patarimas, man juk taip skydliauke rado:)
o siaip graziu , mielu emociju ir daug sveikatos:)))))
Atsakyti
Sveiki 4u.gif na santariskem del eiliu as esu visai patenkinta neteko ilgai laukti prie kabineto kada nurodias laikas tai mazdaug veluoja apie 20minuciu, tai nera jau taip ilgai..tik vat uzsiregistravus tai koki menesiuka tenka palaukti blink.gif na as bent ten papuoliau i geras ranjas ir viskas buvo tvarkoi bent kol kas :4u:aisku ir patiems reikia tikrintis labai atidziai jei jau tokia bedelia turit, kas 3 men butinai nes as vos neprazioplinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2010 06 25, 09:29)
dagiliuk, kaip tavo reikalai?

Trumpa i skyriu tave? Ar jau grizai? Ar darys tau operacija, kaip numatyta?
Man tai ka - va siandien buvau pas anesteziologa. Toks nekalbus.., kai dar dviem svetimom kalbom bandem susikalbet, tai is vis. Zodziu, taip ir nepaklausiau, kaip ta anestezija darys ir toliau bijau, kad nedurtu i stubura, nes aprasyme buvo parasyta, kad bendroji nejautra ir tokiu budu gali buti atliekama doh.gif
O taip tai jau visi tyrimai padaryti, reikia laukti. Darosi neramu.

IR dar svarbus man klausimas - po kiek laiko po operacijos reikia pradeti gerti vaistus (kai visa skydl isoperuojama)?
Mano vizitas pas endokrinologa tik po menesio po operacijos... o tai ka daryti visa menesi?

Kaip kitoms buvo?
Atsakyti
QUOTE(kakava @ 2010 06 16, 10:38)
Labas  mirksiukas.gif
bet geras, mūsų situacija beveik identiška  bigsmile.gif ir man irgi paskyrė gerti Thybon'ą. Geriu dar kol kas apie savaitę abu vaistus, šalutinių požymių jokių lyg ir nėra, na išskyrus nuotaikų kaitą, bet daktaras minėjo, kad taip gali būti.
Waj2le, po kiek laiko liepė pakartotinai tirtis gydytojas? Manau, kad taip greit dar negalėjai pastot, man mm irgi kelias dienas vėlavo  mirksiukas.gif

O mano situacija atvirkščiai: aš 4 mėnesius jau geriu ''thibon'' , o nuo šiandien turėčiau pradėti gerti ir ''dexamethason''. Tik iškilo klausimas... man parašyta 1/8 tabletės per dieną. Kokia dozė Jums paskirta? O šalutinis poveikis inform. lapely tikrai nedžiugina..
p.s. ''thibon'' poveikis - padidėjo krūtinė. O gydytojas klausė, ar vyras nepastebėjo pasikeitusio žvilgsnio bigsmile.gif ir ar nepasikeitė charakteris blink.gif Atsieit šie trys dalykai turėjo būti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2010 06 25, 08:29)
sveikos merginos, Undzinka, Dagiliuk,
mane pagulde trumpam i skyriu del sirdeles, o del aptarnavimo, nu tikrai esu patenkinta santariskiu endokrinologu Dunausku, jis viska padare, o punkciju tyrimai visada buna tik po 10 dienu,
Undzinka, gal tu jei gali, pasiimk siuntima ir mauk i santariskes, as taip irgi padariau ir niekam nieko neaiskinau ir likau patenkinta,
dagiliuk, kaip tavo reikalai?


Kaip sirdele? Ar pagerejo? As geriu gudobeles ekstrakta, mazumele geriau:)
Tai onkologinis gi santariskese ir yra smile.gif Cia jus visas matyt siuncia ne i onkologini,o mane kazkodel tenai sad.gif


Atsakyti
QUOTE(kristinuke @ 2010 06 28, 15:21)
O mano situacija atvirkščiai: aš 4  mėnesius jau geriu ''thibon'' , o nuo šiandien turėčiau pradėti gerti ir ''dexamethason''. Tik iškilo klausimas... man parašyta 1/8 tabletės per dieną. Kokia dozė Jums paskirta? O šalutinis poveikis inform. lapely tikrai nedžiugina..
p.s. ''thibon'' poveikis - padidėjo krūtinė. O gydytojas klausė, ar vyras nepastebėjo pasikeitusio žvilgsnio  bigsmile.gif ir ar nepasikeitė charakteris  blink.gif Atsieit šie trys dalykai turėjo būti  biggrin.gif


Labas mirksiukas.gif
"Dexamethason" man irgi paskirta 1/8. Aš geriu dar tik porą savaičių, tai dar sunku ką pasakyt, bet šiaip labai kažkokio šalutinio poveikio dar nepastebėjau.
Apie "Thybon" poveikį man irgi tą patį sakė drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2010 06 28, 14:01)
Trumpa i skyriu tave? Ar jau grizai? Ar darys tau operacija, kaip numatyta?
Man tai ka - va siandien buvau pas anesteziologa. Toks nekalbus.., kai dar dviem svetimom kalbom bandem susikalbet, tai is vis. Zodziu, taip ir nepaklausiau, kaip ta anestezija darys ir toliau bijau, kad nedurtu i stubura, nes aprasyme buvo parasyta, kad bendroji nejautra ir tokiu budu gali buti atliekama  doh.gif
O taip tai jau visi tyrimai padaryti, reikia laukti. Darosi neramu.

IR dar svarbus man klausimas - po kiek laiko po operacijos reikia pradeti gerti vaistus (kai visa skydl isoperuojama)?
Mano vizitas pas endokrinologa tik po menesio po operacijos... o tai ka daryti visa menesi?

Kaip kitoms buvo?

man operavo skidliauke, o tau visa salina ar tik viena skilti?jei skilti tai nieko nerek daryt po to menesio darys tyrimus kaip su hormonais ir tada ziures ar reik kokiu vaistuku ar ne..kur atlieka operacija?
Papildyta:
QUOTE(eggle20 @ 2010 06 28, 22:07)
man operavo skidliauke, o tau visa salina ar tik viena skilti?jei skilti tai nieko nerek daryt po to menesio darys tyrimus kaip su hormonais ir tada ziures ar reik kokiu vaistuku ar ne..kur atlieka operacija?

mane taip pat siunte i onkologini is poliklinikos, bet as atsisakiau kazkaip labai iskazdino tas zodiz sakiau mane prasau i santariskes jei jau prireiks ten tai ir santariskes nusius blush2.gif vat o sirdele man dar ir dabar nerami nors po operacijos praejo pusantru metu bet nepraeina kartais atrodo kad kakla verzia reik gal pasitikrint ar neatauga g.gif
Atsakyti
QUOTE(eggle20 @ 2010 06 28, 22:11)
man operavo skidliauke, o tau visa salina ar tik viena skilti?jei skilti tai nieko nerek daryt po to menesio darys tyrimus kaip su hormonais ir tada ziures ar reik kokiu vaistuku ar ne..kur atlieka operacija?

Tai va, kad visa salins verysad.gif
Operacija ne Lietuvoje...
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2010 06 28, 23:15)
Tai va, kad visa salins  verysad.gif
Operacija ne Lietuvoje...

nzn tada manau ligonineje gali kazka skrti, su manim tuomet gulejo moteris jei visa salino, jei buvo tik mazgeliai bet jau lb pacia skidliaukia sugadine tai po operaciops ir nieko neskyre sake po menesio endukrinologas pasakys ko reikia, gal cia toks terminas ziures kaip organizmas reguoja.. 4u.gif
Atsakyti