Įkraunama...
Įkraunama...

Šiandien pabaigiau....

QUOTE(WWWitch @ 2010 04 03, 12:39)
Per 4 dienas 20 ml ? g.gif


Labai stengiausi ir pavyko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BlackDee @ 2010 04 03, 16:12)
Labai stengiausi ir pavyko  lotuliukas.gif

Kokia saunuole! O as pora ml. Kenzo Flower niu niekaip negaliu damusti. Toks jausmas kad jie (kvepalai) nakti dauginasi, nes vis yra ir yra....
Atsakyti
šiandien pabaigiau YSL "Elle" EDP atomiką. patiko, bet daugiau nebenoriu.
Atsakyti
sian pribaigiau coco mademoisele thumbup.gif pirkau pries belekiek metu, net nepamenu kada... nenaudojau, parugo matyt, nes kvapas nuo originalo paskutiniu metu skyresi biggrin.gif naudojau tualeto kvepinimui. MB sakau - matai kaip gerai gyvenam, kad su chanel tulika kvepinam lotuliukas.gif kvaila situacija - parduot niekaip, o ismest gaila buvo... tai as kazkur 40ml per gera menesi sukvepinau ta patalpele...
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2010 04 07, 23:03)
sian pribaigiau coco mademoisele  thumbup.gif pirkau pries belekiek metu, net nepamenu kada... nenaudojau, parugo matyt, nes kvapas nuo originalo paskutiniu metu skyresi  biggrin.gif naudojau tualeto kvepinimui. MB sakau  - matai kaip gerai gyvenam, kad su chanel tulika kvepinam  lotuliukas.gif kvaila situacija - parduot niekaip, o ismest gaila buvo... tai as kazkur 40ml per gera menesi sukvepinau ta patalpele...



Ne nu čia nieko sau variantas blink.gif WC su Chanel blink.gif žiauru čia be galo lotuliukas.gif Jei niekaip neišėjo jų parduot, reikėjo padovanot kam nors biggrin.gif
Atsakyti
Pabaigiau paskutinį lašą Givenchy Pi. Džiaugiuosi. Butelaitis buvo didelis (100 ml), o jo dugne senokai vos keli lašai - tik vietą spintelėje okupavęs buvo.
Artėja pabaigtuvės ir Coco Mademoisele. Bet dar ne šiandien...
Atsakyti
QUOTE(labo @ 2010 04 07, 23:03)
pirkau pries belekiek metu, net nepamenu kada... nenaudojau, parugo matyt, nes kvapas nuo originalo paskutiniu metu skyresi

Gal ne itin į temą, bet labai man įdomūs variantai "parūgo", "sugedo", "kvapas skyrėsi".
Amžina teorinė diskusija genda kvepalai ar negenda, bet man praktika čia labiau įdomi smile.gif. Kadangi mano pačio seniausio kvepalų buteliuko amžius tėra 2006 metų atidarymo (visada sugebėdavau išnaudoti greitai, o dabar per pora metelių gerokai pakaupiau "atsargų"), vis suku galvą, kada gi prasidės "rūgimas".

Tai labai įdomu būtų žinoti ar tikrai tai buvo originalas (jeigu kvapas nuo originalių skyrėsi) ir kur juos laikėte? Spalva pakito? Nuosėdų buvo?

Aišku ir kitų patirtį labai įdomu būtų sužinoti - ar yra buvę, kad jūsų kvepalų "pabaiga" buvo šiukšliadėžėje, dėl to, kad sugedo...

Atsakyti
QUOTE(as-ne-tavo @ 2010 04 08, 00:05)
Ne nu čia nieko sau variantas  blink.gif WC su Chanel  blink.gif žiauru čia be galo  lotuliukas.gif Jei niekaip neišėjo jų parduot, reikėjo padovanot kam nors  biggrin.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kunkulis: 08 balandžio 2010 - 09:16
QUOTE(rusma @ 2010 04 08, 08:55)
Gal ne itin į temą, bet labai man įdomūs variantai "parūgo", "sugedo", "kvapas skyrėsi".
Amžina teorinė diskusija genda kvepalai ar negenda, bet man praktika čia labiau įdomi smile.gif. Kadangi mano pačio seniausio kvepalų buteliuko amžius tėra 2006 metų atidarymo (visada sugebėdavau išnaudoti greitai, o dabar per pora metelių gerokai pakaupiau "atsargų"), vis suku galvą, kada gi prasidės "rūgimas".

Tai labai įdomu būtų žinoti ar tikrai tai buvo originalas (jeigu kvapas nuo originalių skyrėsi) ir kur juos laikėte? Spalva pakito? Nuosėdų buvo?

Aišku ir kitų patirtį labai įdomu būtų sužinoti - ar yra buvę, kad jūsų kvepalų "pabaiga" buvo šiukšliadėžėje, dėl to, kad sugedo...

maniskiame nuosedu nebuvo. gal spalva kiek tamsesne g.gif pirmakart man taip biggrin.gif berods man juos vyras parveze is kazkurio oro uosto pries kokius 7 metus g.gif nu kad nepamenu... krausciau troba - visus pakampius perejau, tai radau senos kelionines tases kisenelej.
esu maciusi parugusius incanto shine sarmoj - niekuo nesiskyre isvaizda, tik pardaveja pasake, kad paruge, mat juos uosciau pirmakart, tai nezinojau kokie ir turi but. kvapas buvo blyskus, ant popierelio beveik nesijaute...
tiesa, dar anytos sonia rykiel rose per pora metu sugedo - igavo rysku spirito kvapa doh.gif buvo pirkti sarmoj
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labo: 08 balandžio 2010 - 09:25
QUOTE(rusma @ 2010 04 08, 07:55)
Gal ne itin į temą, bet labai man įdomūs variantai "parūgo", "sugedo", "kvapas skyrėsi".
Amžina teorinė diskusija genda kvepalai ar negenda, bet man praktika čia labiau įdomi smile.gif. Kadangi mano pačio seniausio kvepalų buteliuko amžius tėra 2006 metų atidarymo (visada sugebėdavau išnaudoti greitai, o dabar per pora metelių gerokai pakaupiau "atsargų"), vis suku galvą, kada gi prasidės "rūgimas".

Tai labai įdomu būtų žinoti ar tikrai tai buvo originalas (jeigu kvapas nuo originalių skyrėsi) ir kur juos laikėte? Spalva pakito? Nuosėdų buvo?

Aišku ir kitų patirtį labai įdomu būtų sužinoti - ar yra buvę, kad jūsų kvepalų "pabaiga" buvo šiukšliadėžėje, dėl to, kad sugedo...



Aš tai manau, jei kvepalai laikomi teisingai (saugoma nuo šviesos, drėgmės bei šilumos), ir jei jie spray pavidalo, rūgimo nelabai reiktų bijoti. Bet juk kiek yra žmonių, čia tame SM parffroume pasigiriančių, kad laiko einamiausius kvepalus kambaryje ant stalelio, net ir vonioje doh.gif Tokiu atveju jų sugedimo , manau, ilgai laukti netektų cool.gif
Akropolio Douglas esu mačiusi akivaizdžiai sugedusį testerį. Skyrėsi labai ir spalva, ir kvapas .
Atsakyti
QUOTE(rusma @ 2010 04 08, 09:55)
Gal ne itin į temą, bet labai man įdomūs variantai "parūgo", "sugedo", "kvapas skyrėsi".
Amžina teorinė diskusija genda kvepalai ar negenda, bet man praktika čia labiau įdomi smile.gif. Kadangi mano pačio seniausio kvepalų buteliuko amžius tėra 2006 metų atidarymo (visada sugebėdavau išnaudoti greitai, o dabar per pora metelių gerokai pakaupiau "atsargų"), vis suku galvą, kada gi prasidės "rūgimas".

Tai labai įdomu būtų žinoti ar tikrai tai buvo originalas (jeigu kvapas nuo originalių skyrėsi) ir kur juos laikėte? Spalva pakito? Nuosėdų buvo?

Aišku ir kitų patirtį labai įdomu būtų sužinoti - ar yra buvę, kad jūsų kvepalų "pabaiga" buvo šiukšliadėžėje, dėl to, kad sugedo...


Mano yra 20- 25 metu islaikyti, ir spray, ir ne spray variante- kvapas kuo puikiausiai islikes. Tik laikau tamsoje, vesioje vietoje ir dezutese biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudenssniegas: 08 balandžio 2010 - 10:06
QUOTE(rusma @ 2010 04 08, 08:55)
Gal ne itin į temą, bet labai man įdomūs variantai "parūgo", "sugedo", "kvapas skyrėsi".
Amžina teorinė diskusija genda kvepalai ar negenda, bet man praktika čia labiau įdomi smile.gif. Kadangi mano pačio seniausio kvepalų buteliuko amžius tėra 2006 metų atidarymo (visada sugebėdavau išnaudoti greitai, o dabar per pora metelių gerokai pakaupiau "atsargų"), vis suku galvą, kada gi prasidės "rūgimas".

Tai labai įdomu būtų žinoti ar tikrai tai buvo originalas (jeigu kvapas nuo originalių skyrėsi) ir kur juos laikėte? Spalva pakito? Nuosėdų buvo?

Aišku ir kitų patirtį labai įdomu būtų sužinoti - ar yra buvę, kad jūsų kvepalų "pabaiga" buvo šiukšliadėžėje, dėl to, kad sugedo...


Manau, kad kvepalai sensta - nebūtinai rūgsta ar genda. Turiu kokių 30 metų senumo Aromatics Elixir Clinique. Neseniai pastebėjau , kad kvapas tapo kažkoks labiau koncentruotas, "tirštesnis" - surūgusiu nepavadinčiau. Kvepalai , turbūt, kaip vynas - kuo senesnis , tuo brangesnis, bet skonis nėra tas, koks turėjo būri geriausiais išlaikymo metais smile.gif Na, bet tikrai nemanau, kad turėtų surūgti ar nuosėdos iškristi kokių 10 -20 ar pan. metų senumo kvepalams - bloga kokybė arba laikymo sąlygos schmoll.gif
Atsakyti