Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniai 2

QUOTE(zebenkstiejka @ 2010 03 15, 03:18)
regna, ačiū, reiks rudeniop pabandyt pasidaryt tkemalio, labai ydomu.
Aplamai esu biski prieskonių maniakė  blush2.gif  prieskonių pas mane vis daugėja, ir vis man negana, ir visų reikia, jau nelabai į stalčius telpa, reiks darytis atskirą spintutę prieskoniams  doh.gif
Iš kaukazietiškų, galiu paminėti tokį dalykėlį "Naršarab", aptikau maksimoje, tai granatų sirupas, jo kaukazo virtuvėje dedama pvz. marinuojant mėsą, duoda saldžiarūgštį skonį, išbandžiau, tikrai skanu.

Zebenkstiejka 4u.gif drinks_cheers.gif su tavimi,kad mėgstu prieskonius,aš,jais domiuosiu jau senai.
Dabar aš,naudoju daugiau sėklikes,kurias grūdu grustuvėje,maišau,ieskau dar neatrastų skoniu.
tam turiu labai silpnybę.
Aš,irgi turiu svajonę tam padažiukui,bet reikia tik kaukaziniu slyvuku.
As,turejau granatų sulciu 100%-tai irgi gerai padazams
O,dėl granatų sirupo pasižiūresiu.
Ačiū Tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 03 15, 11:07)

As,turejau granatų sulciu 100%-tai irgi gerai padazams


O kokias dar sultis naudojate? Aš tik su citrinų sultimis šašlyką raugiu.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 15, 11:51)
O kokias dar sultis naudojate? Aš tik su citrinų sultimis šašlyką raugiu.

Diasaja 4u.gif esu naudojusi obuolių,salierų,morkų,apelsinų,citrinų{visas ruošiu namų sąlygomis}
ruošiu,jeigu lieka neišgertos,arba turiu sunaudoti,nes grynos ilgai neišsilaiko ,nebent esu citrinų laikiusi saldytuve,indelyje.
Citrinų sultis sumaišius su nedideliu kiekiu medaus ir imbieru šviežiu.
Labai geras marinatas jautienai.kalakutienai.
Esu dariusi.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 03 15, 19:03)
Diasaja 4u.gif  esu naudojusi obuolių,salierų,morkų,apelsinų,citrinų{visas ruošiu namų sąlygomis}


O kur jas naudoji? Obuolių, citrinų suprantu, o kitų- g.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 15, 20:26)
O kur jas naudoji? Obuolių, citrinų suprantu, o kitų- g.gif

Diasaja 4u.gif -
dėl kitų sulčių panaudojimo,tarkime,išsispaudžiu salierų,morkų sulčių ir jų prilieka.
Aš,jų užsipilu ir varškėę,ir košes[juk tai natūralus produktas}
Saliero lapkotinio aš,negaliu valgyti,todėl naudoju,gumbinį,o jeigu lieka sulčių ,aš.panaudoju troškiniams,kokteiliams. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 03 16, 17:00)

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,
sugalvojau ismesti visus savo turimus prieskonius, o ju begale doh.gif
Nors ju neberdama, sumazinsiu E musu seimos virtuveje. Gal kas pasiulys paprasciausius mesai, vistienai ir siaip kasdien naudoti ax.gif Suprantu druska ir pipirai, bet noriu kitu dar pasidziovinti ar nusipirkti ekologisku prieskoniu. 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Mačiau Maximoj prieskonių užvežė indeliuose. Rozmarinas, laurai, bazilikai, raudonėliai ir kt. Rozmarino tokios galingos šakos, pakilojau indelius, tai rankos dar ilgai kvepėjo juo. Kol kas nusipirkau laurų medelį. Galvoju tikrai geriau gal negu džiovinti lapai g.gif tik kaip tą medelį ekologiškai patręšt, nes jei chemiją pilsi, tai chemiją ir valgysi...
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2010 03 18, 09:57)
tik kaip tą medelį ekologiškai patręšt, nes jei chemiją pilsi, tai chemiją ir valgysi...

labai gera trąša paukščių š......
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2010 03 18, 09:57)
Mačiau Maximoj prieskonių užvežė indeliuose. Rozmarinas, laurai, bazilikai, raudonėliai ir kt. Rozmarino tokios galingos šakos, pakilojau indelius, tai rankos dar ilgai kvepėjo juo. Kol kas nusipirkau laurų medelį. Galvoju tikrai geriau gal negu džiovinti lapai  g.gif  tik kaip tą medelį ekologiškai patręšt, nes jei chemiją pilsi, tai chemiją ir valgysi...

Jazira 4u.gif
aš,manau,kad tie prieskoniai,kur yra indeliuose,jie yra užauginti su dideliu kiekiu trąšų,nes jie jau taip išbujoję,kad be chemijos taip neužaugs.
O,gal aš,klystu,tai pataisykite mane,kas žino tiksliai kaip tie prieskoniai auginami. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 03 19, 10:09)
labai gera trąša paukščių š......




iš kur jo gaut g.gif, tas pš nepereis į lapus lotuliukas.gif ?

Papildyta:
QUOTE(regna @ 2010 03 19, 16:53)
Jazira 4u.gif
aš,manau,kad tie prieskoniai,kur yra indeliuose,jie yra užauginti su dideliu kiekiu trąšų,nes jie jau taip išbujoję,kad be chemijos taip neužaugs.
O,gal aš,klystu,tai pataisykite mane,kas žino tiksliai kaip tie prieskoniai auginami. 4u.gif


nu šiaip čia maistui naudojamas augalas, jam turi būti taikomos analogiškos ES direktyvos, kaip pvz. pramoniniu būdu auginamiems grybams. o be to, chemija anksčiau ar vėliau išsiplauna... galima pradėt naudot kiek paauginus namie. bet kokiu atveju, dabar ten nelabai yra ko nuo jo skint
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2010 03 19, 20:36)
iš kur jo gaut  g.gif, tas pš nepereis į lapus  lotuliukas.gif  ?



neeee lotuliukas.gif tik negalima padauginti, nes labai koncentruota trąša.
Atsakyti