Įkraunama...
Įkraunama...

Prieskoniai 2

Dėl paukščių š.. tai minusiukas toks, kas kvapas nuo jo būna, tai jei ant palangės virtuvėj laikyti vazonėlį, aš netręščiau smile.gif Parduotuviniai prieskoniai vazonėliuose užauginti tikrai ne "su meile gamtai ir žmogui" schmoll.gif Kodėl gi nepasisėti pačioms? Būna net specialiai sėklytės įklijuotos į tokį kaip sugertukinį popierių, apskritimo formos, kad iškart padėt ant vazonėlio su žemėmis, labai patogu thumbup.gif
Jazira, atrodo kad kaiptik lauro lapų kvapnumas pastiprėja, kai juos išdžiovini. Tai susiję su eteriniais aliejais.. va dėl to ir vaistažoles galima vartoti būtent sudžiovinus, o ne šviežias.
Atsakyti
QUOTE(zebenkstiejka @ 2010 03 20, 12:23)
Dėl paukščių š.. tai minusiukas toks, kas kvapas nuo jo būna, tai jei ant palangės virtuvėj laikyti vazonėlį, aš netręščiau  smile.gif

sausas bus be kvapo smile.gif
Atsakyti
Panos pabandykit kalindži arba dar vadina juodgrūdės sėklos. Man patiko. Galima gauti Ibrahimo parduotuvėj. Ten yra turkiškų maisto prekių. Dedu į daržovių troškinius, galima bandeles barstyti, kaip sezamo sėklom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 22 kovo 2010 - 15:18
QUOTE(tavi @ 2010 03 22, 15:17)
Panos pabandykit kalindži arba dar vadina juodgrūdės sėklos. Man patiko. Galima gauti Ibrahimo parduotuvėj. Ten yra turkiškų maisto prekių. Dedu į daržovių troškinius, galima bandeles barstyti, kaip sezamo sėklom.


super thumbup.gif ačiū, bus dar vien apriežastis ten nulėkt. Man labai skanios jų alyvuogės essen.gif

Žebenkščiuke,
čia bandau derint приятное с полезным smile.gif nes man labai gražus tas medelis... nežinau ar drįsiu jo lapus draskyt maistui lotuliukas.gif
o visi kiti žoliniai prieskoniai - vienareiškmiškai - turi būti namie auginti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazira: 23 kovo 2010 - 10:04
QUOTE(tavi @ 2010 03 22, 16:17)
Galima gauti Ibrahimo parduotuvėj.

Kur ta parduotuve g.gif ?
Atsakyti
Kalvarijų gatvėje, tam atstume tarp Kalvarijų turgaus ir sąnkryža su Konstitucijos prospektu.

Ibrahim puslapis

žemėlapis

pirmas aukštas, po kaire
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2010 03 26, 12:01)
Kalvarijų gatvėje, tam atstume tarp Kalvarijų turgaus ir sąnkryža su Konstitucijos prospektu.

Ibrahim puslapis

žemėlapis

pirmas aukštas, po kaire

Aciu 4u.gif O as galvojau,kad ten tik uzuolaidu salonas blush2.gif .Reiks uzbegt pasiziuret biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,
prieskoniai be E, su druska, be druskos, su naturaliais dazikliais ir be ju, visi TIKRAI be glutamato ( E621), jei ka domina rasykit i az. 4u.gif
Atsakyti
mergaitės, gelbėkit smile.gif lemon grass... kaip lietuviškai tiksliai? ir kur gauti?
Atsakyti
išsiaiškinau, citrinžolė mirksiukas.gif
http://www.manovirtu...snis/zoles.html

bet lieka klausimas, kur gauti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Relaxa @ 2010 04 15, 19:56)
išsiaiškinau, citrinžolė mirksiukas.gif
http://www.manovirtu...snis/zoles.html

bet lieka klausimas, kur gauti? blush2.gif

Tikrai rasi visose sveriamų prieskonių parduotuvėse 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kavute @ 2010 04 15, 20:59)
Tikrai rasi visose sveriamų prieskonių parduotuvėse  4u.gif

turbūt džiovintą blush2.gif įdomu, ar skonis nesiskiria šviežios ir džiovintos g.gif
Atsakyti