Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas auklės namuose

na galbut dar priklauso nuo gyvenamos vietos?musu miestelis mazas,gal dubline ir uz lietuviu vaikus daugiau moka. g.gif
Atsakyti
Kažkaip tylu šitoje padangėje,negi taip mažai tėvelių vaikučius veda pas auklę į jos namus?
Auklės namuose turėtų vaikas savo vietelę miegojimuo,žaidimui,ugdymui bei lavinimui,Jeigu tai užmiesčio sodyba su grynu oru ,dideliu kiemu ir keletu auklės vaikų,jeigu jūsų vaikeliui čia būtų smagu ,saugu ir gera...Kiek būtų galima tikėtis už tokią paslaugą?
Atsakyti
QUOTE(ramute53 @ 2006 02 19, 15:14)
Kažkaip tylu šitoje padangėje,negi taip mažai tėvelių vaikučius veda pas auklę į jos namus? 
    Auklės namuose turėtų vaikas savo vietelę miegojimuo,žaidimui,ugdymui bei lavinimui,Jeigu tai užmiesčio sodyba su grynu oru ,dideliu kiemu ir keletu auklės vaikų,jeigu jūsų vaikeliui čia būtų smagu ,saugu ir gera...Kiek būtų galima tikėtis už tokią paslaugą?



nelabai supratau, ar cia savo paslaugos siulomos, ar norima suzinot, kiek galima uzsiprasyt g.gif unsure.gif
siaip nuo dvieju su puse lito iki triju su puse lito yra valandinis tokios aukles ikainis

o principas - kad vaikas pas aukle namuose, man labai labai priimtinas, tik problema, kad pasiula gana minimali.be to, reikia galvot ir apie vezima, jei pvz toli nuo darbo, tai jau islaidos, ir nemazos.o apie uzmiesti blink.gif , tai nzn - nes reikia ir nuvest ir parsivezt g.gif
Atsakyti
Man mieliau, kad auklė ateitų į mūsų namus. Savo namuose ji gali prisigalvoti visokiausių darbų (kaip namuose būna), o į vaiką kreipti mažiau dėmesio. O mano namuose auklės pagrindinis uždavinys yra būti su vaiku. Be to anksti ryte vaikas kartais dar miega ir gaila jį žadinti, rengti ir kažkur tempti. Aš tik už ateinančią auklę.
Atsakyti

 ! 
Skelbimai šiame skyrelyje yra DRAUDŽIAMI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 28 vasario 2009 - 00:55
Man irgi toks variantas atrodo priimtinas - kad vaikas pas aukle namuose..Man kazkaip nelabai, kad kazkas svetimas pas mane namie seimininkauja.. blush2.gif
Atsakyti
aš jau 1,5 metų vežioju dukrytę pas auklę. tiesa, ją radom per pažįstamus, nes mane labai gąsdino mintis, kad mano dukrytė bus jos namuose. ačiū D., galiu tik geru žodžiu auklę minėti thumbup.gif vežu jai mėsą dukrytės pietums, užkandžius ir vaisius. o tarkim, svogūnai ir bulvės tai jau jos būna. moku 7 Lt už valandą. manau, kad tai pakankamai daug, bet svarbiausia, kad ji gera mano vaikui.
Atsakyti
Labas vakarelis,

Pradedu ieskoti auklytes, kuri priimtu mano vaikuti pas save i namus. Idomu butu suzinoi kokie ikainiai tokiu auklyciu kurios augina vaikucisu aps save namie.

Dekoju uz informacija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 18 kovo 2009 - 00:47
Na, as irgi vaiką vedu pas auklę, bet mūsų auklė labai arti gyvena, kelios minutės nueiti. Jeigu reiktų vežioti kažkur, nežinau, nelabai patogu. O be to turime didelį agresyvų šunį, kuris turbūt nepripažintų auklės, kad ir kokia miela ji būtų smile.gif Minusas turbūt būtų tas, kad vaiką reikia kelti jeigu ilgiau miega, arba sirguliuojantį visaip suvyniotą, apkamšytą nešt. Na, bet kadangi sergame retai, tai labai kaip ir nejaučiu nepatogumo.
Pliusas didžiausias tai, kad man nereik visiškai nieko gaminti ir produktų pirkti. t.y. nereikia rūpintis vaiko mityba darbo dienomis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gabute @ 2009 04 01, 18:42)
Labai jau tylu sioje temeleje  ax.gif  Tai kokie tie ikainiai? Nes musu auklyte dabar pas mus namie buna, planuojame keisti gyvenamaja vieta ir galvojame, kad butu patogiai jeigu jai mes vaika veztume pas ja i namus. Kaip tada su maitinimu nes dabar tai ji gamina pas mus ir maitinasi abu, o kaip jei pas ja namie?
Mes pvz. užsiimam vaikų priežiūra savo namuose,imam 6lt./val.,į tą sumą įeina pilnas vaiko maitinimas,mamytėm tuo rūpintis nereikia.
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2009 04 03, 17:23)
Mes pvz. užsiimam vaikų priežiūra savo namuose,imam 6lt./val.,į tą sumą įeina pilnas vaiko maitinimas,mamytėm tuo rūpintis nereikia.

o jus is kokio miesto?
Atsakyti
QUOTE(gabute @ 2009 04 01, 16:42)
Labai jau tylu sioje temeleje  ax.gif  Tai kokie tie ikainiai?

Savo namuose priziuriu vaikucius mirksiukas.gif tai galiu pasidalinti informacija apie ikainius....pas mus menesinis mokestis 800lt mirksiukas.gif jei valandinis diena 10 val 40lt 4u.gif Su maitinimu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 27 balandžio 2009 - 12:45