Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas auklės namuose

Dabar ,kai vis daugiau aiskeja pedofilijos skandalu,gali buti nesaugu vaikuciui aukles namuose-o kas,jei aukles kuris namiskis pedofilas??? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mariug @ 2009 12 05, 11:30)
Dabar ,kai vis daugiau aiskeja pedofilijos skandalu,gali buti nesaugu vaikuciui aukles namuose-o kas,jei aukles kuris namiskis pedofilas??? doh.gif

manau jokio skirtumo ar aukles amuose vaikas priziurimas ar teveliu namuose...jei tai pedofilas ras budu..juk abiejais atvejais vaikai paliekami vieni su aukle cool.gif
Atsakyti
Aš moku 5 Lt. už valandą Vilniuje.
Maistą vaikui atvežu. smile.gif
Atsakyti
Jus rasot apie galima nesauguma aukles namuose. Bet jus lygiai tai pat nuvede vaika i valstybini darzeli ir uzdare duris, neprikontroliuosit aukletojos veiklos. Turiu pazystama auklyte, kuri isdirbo darzeliuose 15 metu. Tokiu baisybiu pripasakojo, kad plaukai siausiasi. Ir skriaudzia aukletojos vaikus, ir nedamaitina. Darbo metu kavytes geria, skudurus parsidavineja, o vaikai kas sau...
As pas aukle i namus leidziu jau antra vaika. Ir esu visiskai rami del savo atzalu. Vaikai priziureti, pamaitinti, su jais uzsiimama. Matau, kad zmogus turi pasaukima tam darbui. Pas aukle yra vedami keli vaikuciai Siuo metu as labai dziaugiuosi ir tikiuosi toliau graziai draugauti 4u.gif
Tiesa moku 4lt. val. su maistu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silwer: 20 sausio 2010 - 07:58
Man,kaip auklei,būtų patogiau savo namuose,ir abiems pusėms pigiau-jiems nereiktų manęs maitint,man nekainuotų kelionė smile.gif Savo erdvėj jaučiuosi geriau,o žaislų,knygelių ir pieštukų turim tiek,kad užtektų ne vienam vaikučiui.

Daug metų aukliauju,išbandžiau abu variantus-didelio skirtumo nuo pasirinktos vietos vaiko lavinimui ir auklėjimui nėra.

Aš pati nenorėčiau,kad mano namuose šeimininkautų kita moteris. schmoll.gif

Vaikas auklės namuose pigiau dar ir dėl to,kad sutaupote dujų,elektros,vandens.Nereikia rūpintis,kad šaldytuve būtų visų reikiamų produktų...Keltis anksčiau,kad spėtumėt pasiklot lovas ir susirinkt išmėtytas kojines-juk nepatogu prieš svetimą žmogų biggrin.gif

Ar gundotės? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Silwer @ 2010 01 20, 07:47)
Bet jus lygiai tai pat nuvede vaika i valstybini darzeli ir uzdare duris, neprikontroliuosit aukletojos veiklos. Turiu pazystama auklyte, kuri isdirbo darzeliuose 15 metu. Tokiu baisybiu pripasakojo, kad plaukai siausiasi. Ir skriaudzia aukletojos vaikus, ir nedamaitina. Darbo metu kavytes geria, skudurus parsidavineja, o vaikai kas sau...


Pritariu. Gyvenau prie vaiku darzelio, tai tokiu dalyku prisiziurejau doh.gif Viena aukletoja pastoviai muse ir uz rubu tampe viena mergaite. Ant kitu tik siaip "putodavosi", svelniai tariant. O va tos mergaites buvo labai gaila. Tada niekaip nesureagavau ir tai mano klaida.

QUOTE(Skiautelė @ 2010 01 20, 10:29)
Nereikia rūpintis,kad šaldytuve būtų visų reikiamų produktų...Keltis anksčiau,kad spėtumėt pasiklot lovas ir susirinkt išmėtytas kojines-juk nepatogu prieš svetimą žmogų biggrin.gif


Kai kurioms mamoms betvarke namuose ne kliutis priimti svetima zmogu. Ypac, jei yra galimybe auklei liepti viska sutvarkyti (be papildomo mokescio).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra.R.: 20 sausio 2010 - 14:11
QUOTE(Alexandra.R. @ 2010 01 20, 13:57)
Pritariu. Gyvenau prie vaiku darzelio, tai tokiu dalyku prisiziurejau  doh.gif Viena aukletoja pastoviai muse ir uz rubu tampe viena mergaite. Ant kitu tik siaip "putodavosi", svelniai tariant. O va tos mergaites buvo labai gaila.  Tada niekaip nesureagavau ir tai mano klaida.
Kai kurioms mamoms betvarke namuose ne kliutis priimti svetima zmogu. Ypac, jei yra galimybe auklei liepti viska sutvarkyti (be papildomo mokescio).



TAIP
bet tada auklės reikia ne vaikui,o mamai bigsmile.gif
Atsakyti
O kreipiate demesi i tai ar aukle dirba oficialiai ar ne? Jei kas atsitiktu, kaip irodyti, kad ta zmogu samdei? g.gif
As kazkaip galvoju, kad tos, kurios susimoka mokescius, rimciau ziuri ir i savo darba, juk reiskia jos ne vienam menesiui ir ne vieniems metams planuoja tokia veikla..
Ka manote? 4u.gif
Atsakyti
Dirbu aukle, žinau, kad dirbsiu iki rugsėjo, nes šeima labai protingai nusprendė, kad augančiam vaikui bus geriausia bendrauti su vaikais, man yra labai smagu ir gera toje šeimoje, pastabų nesusilaukiu, todėl tikiuosi, kad ir jie manim patenkinti, bet nieko oficialiai neapiforminome. Atlyginimą sutarėme greičiau normalų, nei didelį. Ne kas beliktų, jei mokėčiau mokesčius. Jei juos mokėtų šeima - tai būtų jiems per kišenę. Šaunu, kad tie žmonės uždirba tiek, jog gali dar ir mane išlaikyti, visokie pajamų mokesčiai jau vieną kartą nuo tos jų gautos sumos valstybei sumokami. Na, bet tai nereiškia, kad aš nevertinu savo šiandieninės tarnybos, kad nesu nusiteikusi sulaukti savo pensijos šiandieniniame amplua. Ir literatūrą paskaitau, ir su pažįstama logopede pasitariu dėl garsų tarimo, ir su buvusiom kolegėm iš vaikų darželio bendrauju profesiškai, nes esminė atsakomybė juk yra pačiai sau.
Neduok dieve, nelaimės, bet niekuomet nesikratyčiau atsakomybės, jei būčiau 'prisidirbusi'.
Atsakyti
mes turim valandine auklyte ir už valanda mokame 7 lt (Vilniuje), plius atskirai vezame maista. susidaro toks ispudis cia paskaicius, kad labai daug mokam g.gif

Vaikiuka vezam auklei i namus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saša Ž: 05 kovo 2010 - 14:14
Man asmeniskai patogiau kai vaikuti priziureti ateina aukle i mano namus. Bet cia mano asmenine nuomone. O patogiau del keliu dalyku ax.gif Vaikui namai iprasta vieta, yra jo valgymo vieta, lovyte, zaidimu vieta. Man tai aktualu ypac kai vaikas mazas ir sunkiai adaptuojasi svetimoje vietoje. Kas dar prideda pliusu tai jei vaikas serga nereikia jo nesti is namu ir vezti pas aukle.
Kalbu is savo varpines ir turiu mintyje valandine aukle kai vaikas serga ar patiems teveliais reikia kazkur iseiti.
Atsakyti
gerai pazistant aukle kodel gi ne, bet jeigu ne tai pritariu auksciau pasisakiusiai, kad per daug rizikinga pas svetima zmogu namuose. Nors aisku kol nieko nera namie tai ir i savus namus galima daug ko prisivesti auklei tevams neinant........ g.gif
Atsakyti