Įkraunama...
Įkraunama...

10 vaiko patarimų

Sveikutės, aš turbūt kai dauguma jūsų bandau laikytis tų taisyklių, bet mažieji tokie gudrūs, tai ypatingai, kai reikia bausti už kokias šunybes, prieinu aiškinu aš jam ką blogai padarė, o jis iškart sako daugiau taip nedarysiu bučiuoja, o tik vėl nusisuki, o jis tą patį daro. Ir taip kelis kartus, tada jau pasakau griežtai, o mano gražuolis nueina į kitą kambarį ir verkia krokodilo ašarom, ir kaip tik tą akimirką(dažniausiai taip būna)gryžta tėtis iš darbo ir pamatęs kad vaikas verkia pradeda guosti jį. tai taip mums gadina tėtis visą auklėjimą verysad.gif O kai mažai su vyru matomės nespėjam visko aptarti ir bendradarbiauti, tai taip išeina, kad už auklėjimą atsakinga viena verysad.gif O dabar kai eina i lopšelį toks ožys pasidarė, o perdaug bausti irgi nenoriu, kad neatrodyčiau vaikui kaip tironė. Otaisyklės kai parašytos tai gerai, o kai reikia jas pritaikyti pamatai, kad daug punktų jose trūksta g.gif
Atsakyti
Fainiai!!!

Intuityviai tokių taisyklių ir laikomės. Negaliu atsidžiaugti perskaičiusi. Dažniausiai mokomės iš teorijų, bet ne menkesnis džiaugsmas rasti teoriją, kurią jau taikai thumbup.gif
Atsakyti
Va čia tai tikra tiesa good.gif , tik mes mamos dažnai perdaug mylėdamos savo vaikučius darome meškos paslaugą verysad.gif ir išlepiname bei neleidžiame pažinti pasaulio tokio koks jis išties yra. wink.gif
Atsakyti
O aš štai kokias taisykles ant sienos pasikabinau 4u.gif
1. Būk su savo vaiku, vaikščiok su juo, kai kiti aplink tave nuolatos skuba.
2. Kalbėk su savo vaiku, kai kiti ant savųjų vien tik šaukia.
3. Klausyk savo vaiko,kai kiti apsimeta itin užsiėmę.
4. Juokis, žaisk su savo vaiku, nors kitus tai erzina.
5. Pagirk savo vaiką, kai paprastai suaugusieji vaikuose mato vien prasižengimus.
6. Svajok su savo vaiku, kai dauguma kitų tėvų pasidarę gan ciniški.
7. Skaityk savo vaikui, kai kiti teikia pirmenybę televizoriui.
8. Melskis su savo vaiku, kai dauguma tėvų jau yra praradę tikėjimą.
9. Atsiprašyk savo vaiko, kai kiti tėvai apsimeta neklystantys.
10. Drausmink savo vaiką, kai kiti nesugeba vaikams nustatyti jokių apribojimų.
11. Apkabink savo vaiką- suprask ir įvertink apkabinimo galią.
Atsakyti
Geros taisykles. Svarbu laiku pritaikyti. As kazkaip irgi maniau, kad as gal per griezta.. Kazko nedaviau vaikui, o viena moteris sako "duok duok greiciau, nes ims verkti ir klykti" Nesupratau! Mano vaikas nepradeda plysauti siaip sau g.gif Aisku, jei vaikui duodama viskas ir visada, tai karta negaves jau ir ima klykti...
Atsakyti
Geros visos taisykles thumbup.gif Mano pagrindine yra MYLEK SAVO VAIKA thumbup.gif Kai myli tai viskas ir gaunasi kaip ir turi gautis wub.gif Kad ir kokie jie butu uzsispyre, rekentys, tripentys kojomis, purvini iki ausu ir dar visokie nelabai pavydetini.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausand @ 2007 01 07, 20:43)
O tai dar galima ir nemylėti g.gif Nesuprantu schmoll.gif



As ta prasme, kad nereikia ant sienu kabinti jokiu taisykliu ir jomis vadovautis doh.gif Jei myli savo vaika, darysi taip kad jam gerai butu, kad jis uzaugtu geru zmogumi, taciau visa tai is tavo sirdies, o ne tais kas ant sienos kabo parasyta. Juk nedesi kiekviena diena kryziuko prie kokio nors punkto ir sau nepatapsnosi per peti....aga gera siandiena buvau paglosciau vaika, pagyriau, ar panasiai. Tai va ka as norejau tuo pasakyti, kad MYLEK savo vaika wub.gif
Atsakyti
Labai aciu uz grazius zodzius smile.gif turbut visos karts nuo karto sias taisiklytes sulauzom,bet ne is nezinojimo ar piktos valios,tiesiog taip gaunasi..visos savo vaikucius be proto mylim,ir sirdyje nesiojames visas auksines taisykles...
Atsakyti
QUOTE(Ada! @ 2005 10 24, 09:47)
Pagimdyti vaikuti,tai dar ne viskas!Mazyliui reikia demesio,meiles ir supratymo !!!


Pagimdyti ir išnešioti, tai praktiškai nulis palyginus su auginimu. Aš turbūt daug klaidų darau, apgalvoju, po kokio konflikto su vaiku, nenoriu daryti taip, kaip darė tėvai man..na, pvz bausti diržu ir pan. Norėtūsi priimti kokį humaniškesnį, geriau veikiantį bausmės būdą ir apskritai, žinau, kad kartais suklystu, bet žinau, kad kai tariu savo vaikui, kad myliu ją, kad ji man labai brangi, kad ji pati šauniausia, kad ji man reikalinga, kad noriu, kad prisiglaustų dingsta priekaištai sau, matau ją laimingą ir man gera. Taisyklių laikytis žiauriai sunku....jos turi būt kažkur žmogaus viduje.
Atsakyti
cit. 4. Neleisk man išmokti blogų dalykų. Aš tikiu, kad tu pastebėsi dar jų užuomazgas.

kaip jus pastebite tas blogio uzuomazgas pas maza zmogeliuka g.gif gal kas kokiu pavyzdziu turite? kaip skirti blogus dalykus nuo paprastu "ishdykumo" dalyku, kurie isnyks vaikui paaugus.
vienuzodziu auklejimas man tamsus miskas blink.gif maniske dar tik 8men, bet as bijau kaip bus paskui... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mama06 @ 2007 06 13, 23:26)
cit. 4. Neleisk man išmokti blogų dalykų. Aš tikiu, kad tu pastebėsi dar jų užuomazgas.

kaip jus pastebite tas blogio uzuomazgas pas maza zmogeliuka  g.gif gal kas kokiu pavyzdziu turite? kaip skirti blogus dalykus nuo paprastu "ishdykumo" dalyku, kurie isnyks vaikui paaugus.
vienuzodziu auklejimas man tamsus miskas  blink.gif maniske dar tik 8men, bet as bijau kaip bus paskui... verysad.gif

o tave mama irgi bijodama augino?
nemanau, viskas iš širdies, su meile wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa G. @ 2007 06 21, 11:15)
o tave mama irgi bijodama augino?
nemanau, viskas iš širdies, su meile  wub.gif


Deja negaliu palausti savo mamos kaip ji jautesi mane augindama. Sirdis ne visada geriausias patarejas auklejime. Cia reikalingas protas ir valia
Atsakyti