Įkraunama...
Įkraunama...

10 vaiko patarimų

QUOTE(mama06 @ 2007 07 02, 20:28)
Deja negaliu palausti savo mamos kaip ji jautesi mane augindama. Sirdis ne visada geriausias patarejas auklejime. Cia reikalingas protas ir valia


Reikia praleisti labai daug laiko su vaiku, kad pastebeti kada vaikas kazka neteisingai supranta ir kazka ne taip daro. As turiu omeny butent tuos "blogus" dalykus. Na, kurie "gadina" musu vaikus. Jam reikia draugiskai aiskinti. O siaip, tai vaikui reikia tik demesio ir meiles. Jei jis tai tures, jis jausis saugus (kas labai svarbu), o tada galima bus ir greztai su juo kalbeti. Nes net po grezto pokalbio, jis zinos "mama mane vis tiek myli ir saugo". Sekmes, mama06 mirksiukas.gif
Atsakyti
štai dar truputis psichologijos:
vaikai mokosi iš to, kaip jie gyvena
Jei vaikas kritikuojamas, jis išmoksta smerkti.
Jei vaiką supa priešiškumas, jis išmoksta kovoti.
Jei vaikas išjuokiamas, jis išmoksta bailumo.
Jei vaikas gyvena gėdydamasis, jis išmoksta jaustis kaltas.Jei vaika supa tolerancija, jis išmoksta kantrybės.
Jei vaikas padrąsinamas, jis išmoksta pasitikėjimo savimi.
Jei vaikas giriamas, jis išmoksta suprasti savo vertę.
Jei vaiką supa garbingumas, jis išmoksta teisingumo.
Jei vaikas jaučiasi sugus, jis išmoksta tikėti.
Jei vaikui pritariama, jis išmoksta pamėgti save.
jei vaiką supa parama ir draugiškumas, jis išmoksta pasaulyje rasti meilės.
Atsakyti
svarbiausia uzsiimti su vaiku, skaityti knygutes, pasakoti kas pavaizduota, manau tai lavina vaiko vaizduote, atminti, jau po keliu paaiskinimu sugebes parodyti kur kas yra mirksiukas.gif
Atsakyti
labai protingi ir ne per griezti patarimai, bet ir tokiu kartais sunku laikytis, pvz nebambek! Tai taip iauge i krauja, kad reikia susilaikyti ir pagalvoti, kaip cia geriau issireiskus, kad parodytum savo nepasitenkinima vaiko elgesiu, nevartodama tu paciu fraziu, kurios kazkada ieina i viena ausi ir iseina pro kita.
Atsakyti
ir man sie patarimai labai patiko ax.gif dar yra geras patarimukas, tikriausiai visos apie ji girdejom, jei vaikas ka nors iskrete - reikia suskaiciuoti iki desimt ir tik po to reiksti nepasitenkinima smile.gif
Atsakyti
[B] 4u.gif ištiesų tvardytis padeda ir nešaukti ant vaikelio tai bandyti įsijausti į vaikiuko vietą kaip pats jaustumeis jai ant tavęa sušuktu vienokiu ar kitokiu tonu, dažniausiai juk būna nemalonu tai aš įsivaizduoju kad vaikiukui šimtą kart nemaloniau nes jo ir protelis dar tik toks tėra, kas bloga semia greitai o gerą reikia išmokyti daug pastangų o kai mama ar tėtis dar jį barą ar šaukia vaikiukui jau atrodo pats skaudžiausias dalykas, nes šiuo metu svarbiausi esam ir brangiausi tik mes jo TĖVELIAI. mirksiukas.gif mirksiukas.gif
SU TAIS MAŽAIS MAŽYLIAIS REIKIA BE GALO DAUG KALBĖTI, ĮTIKINTI, JĮ SUDOMINTI, KAI KĄ BLOGAI DARO PATEIKTI GYVENIMIŠKŲ PAVYZDŽIŲ KURIE AKTUALUS JAM ŠIUO AUGIMO TARPSNIU, NESVARBU KIEK JAM METUKŲ REIKIA DIDŽIULIŲ PASTANGŲ IR TVIRTŲ NERVŲ, ŠIUO METU MAN TAS SUNKUSIS LAIKOTARPIUS KAI KARTAIS TIKRAI PRATRŪKČIAU, BET STENGIUOSI SAVE KONTROLIUOTI- MANO DUKRYTEI GREITAI TREJI. KAI JAU PIKTA GERIAU KOKIAS PENKIAS MINUTES PATYLĖTI TADA IR VISKAS ATSISTATO Į VIETAS....TOKIA MANO NUOMONĖ smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Patarimai iš tisų neblogi ir rodos tokie paprasti,tik kartais pasitaiko labai sudėtingų vaikų.Mano mažąjam beveik 2m.,bet jau nuo pat gimimo jis jau turėjo savąjį "AŠ'-viskam priešintis ir daryti savaip.Kokių tik patarimų neišklausiau:ir iš močiučių bei mamų patirties:ir psichologu-neva kaikuriuos dalykus ignoruoi:kitus aiškinti,kalbėtis kaip su suaugusiu...tačiaui jis pasitiki tik savim,toks mažas,bet turi savo nuomone ir gali dar kiekvienam paaiškinti...belieka tikėtis,kaip daugelis pataria-jis dar mžas-viską peraugs,bus protingesnis...
Atsakyti
taip geri patarimai,bet su vaikais sunku,ne visi vienodi,kad klausytu...
vieni 2m budami ka pasakysi kas negalima,neeik ir nedarys,neeis,o kitiems to paties amziaus vis vien ka sakysi,i viena ausy ieina i kita iseina,pasakai ir ziurek apsisuka ir vel ta pati daro.... tongue.gif gudrus tie vaikai....kovotojai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gagaite @ 2007 11 08, 15:45)
GERAS. Isireminsiu , kad nepamirsciau.

Gera mintis biggrin.gif Aš vis pamirštu, tai laikas nuo laiko užeinu prisiminti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo princesa: 04 gruodžio 2007 - 18:12
Labai super patarimai! good.gif clap_1.gif
Reikes atsispausdinti ir kur nors, pvz. ant saldytuvo pasikabinti! wink.gif
Atsakyti
viskas taip paparasta ir aisku, tik kad mes ne visada susimastom apie tai blush2.gif
Atsakyti
Labai geri patarimai reikes ismokti ir laikytis thumbup.gif
Atsakyti