Įkraunama...
Įkraunama...

Parekomenduokit foto studiją

4u.gif 4u.gif merginos!!!

negaliu susilaikyti - labai, labai, labai patiko musu seimyneles fotosesija pas www.verovika.lt - tikrai nesitikejau tokio rezultato!!!!!

fotosesija vyko privaciame name. kazkiek bjojau pradziai kaip viskas pavyks - mano vaikai nelabai drasus bei vyras nera megejas fotkintis... bet patys fotografai nerealus, labai silti zmones, kazkaip net nepastebejau kaip praejo ta pusantros val..

laukiau nuotrauku savaitele. kai pamaciau, tai toooookia laiminga buvau thumbup.gif thumbup.gif

esu labai jiems dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(evitute @ 2008 12 12, 15:44)
labai geras fotografas yra Saulius Paukstys. Susidariusi nuomone kad kainos pas ji brangios bet istikruju visai normalios.  tel. pas ji uzsiregistruoti 68714888



Kurioje vietoje jis dirba?

Gal kas dar ka parekomenduoti, mes per vestuves nesamdysim fotografo o norim i fotoatelje nueit.
Atsakyti
QUOTE(anileve @ 2008 10 05, 22:24)
O gal kas galite parekomanduoti fotostudija Kaune? norime pasidaryti seimos nuotraukele ax.gif



www.photo-she.com
Atsakyti
QUOTE(25gelyte @ 2008 12 19, 10:19)
Kurioje vietoje jis dirba?

Gal kas dar ka parekomenduoti, mes per vestuves nesamdysim fotografo o norim i fotoatelje nueit.

Atsakyti
QUOTE(anileve @ 2008 10 05, 22:24)
O gal kas galite parekomanduoti fotostudija Kaune? norime pasidaryti seimos nuotraukele ax.gif

Tik ne pas MIKA KAGANA Kaune, Senamiescio fotostudijoje. Sugadins ne tik nuotraukas, bet ir vestuves!
Papildyta:
QUOTE(bitemaja1 @ 2007 08 20, 10:26)
KUr butu galima kaune pasidaryti saunia fotosesija?

Tik ne rotuses aiksteje, Senamiescio fotostudijoje. Ten dirba MIKAS KAGANAS. Jo darbu buvome pasibaiseje. Pasirodo kaip sustoti - ne fotografo problema, kokia uzsklanda pasirinkti jam nerupi, kad jaunosios ranku nesimato irgi jam nesvarbu... O apie FOTOSOPA jis is viso nera girdejes. Nuotraukose matosi slapia sukneles apacia. Paprasius pataisyti, apsauke mus, kad ir cia ne fotografo problema. Iseina, kad jis moka tik fotoaparato knopke nuspausti, o kaip gausis nuotraukos, tai jau ne jo problema. Nemyli savo darbo ir net nesistengia maloniai aptarnauti, nesistengia kad klientas butu patenkintas. Kazkoks PONAS IS SUDEGUSIO TEATRO!
Atsakyti
QUOTE(mermelade @ 2009 01 04, 02:50)
www.photo-she.com


Kazi o kokios cia kainos?

Sveikos. Man irgi aktualu Kaune. O nete radau tik senamiescio studija, dar laisveje kazkokia ir ozeskienes. Noretusi didesnio pasirinkimo.

O as dar galvojau apie ta senamescio fotostudija, bet aciu uz tokius konemtarus, nes tikrai norisi graziu nuotrauku, nes manau ju ten daug nepridaro, ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JovkėS: 06 sausio 2009 - 19:59
klaipedoje rekomenduociau jurates foto studija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JovkėS @ 2009 01 06, 20:56)
Kazi o kokios cia kainos?

Sveikos. Man irgi aktualu Kaune. O nete radau tik senamiescio studija, dar laisveje kazkokia ir ozeskienes. Noretusi didesnio pasirinkimo.

O as dar galvojau apie ta senamescio fotostudija, bet aciu uz tokius konemtarus, nes tikrai norisi graziu nuotrauku, nes manau ju ten daug nepridaro, ane?


kadangi ten darbas vyksta, ne fotoatelje pobudziu, kai sustato - pykst pokst ir viskas, o fotosesijos principu iki 2val, komunikuojant, judant, bendraujant, tai kainos ne uz foto bet uz visa sesija is kurios issirenki norimus kadrus. Del kainu pasiskambink, nes paprastai seimyninei fotosesijai vienas paslaugu paketas, o vestuvinei - kitas, i vestuvines sesijos kaina ieina ir atspausta foto knyga
Atsakyti
QUOTE(mermelade @ 2009 01 07, 13:41)
kadangi ten darbas vyksta, ne fotoatelje pobudziu, kai sustato - pykst pokst ir viskas,  o fotosesijos principu iki 2val, komunikuojant, judant, bendraujant, tai kainos ne uz foto bet uz visa sesija is kurios issirenki norimus kadrus. Del kainu pasiskambink, nes paprastai seimyninei fotosesijai vienas paslaugu paketas, o vestuvinei - kitas, i vestuvines sesijos kaina ieina ir atspausta foto knyga

Deja, Senamiescio fotostudijoje darbas tikrai ne fotosesijos principu. Nuotrauku pasirinkti niekas nedave, gavom 5 kadrus po 4 nuotraukas ir viskas. Gave nuotraukas apstulbome, nes slapia sukneles apacia. papraseme retusuoti - isizeide ir atsake ,, Cia ne fotografo problema, jei jus slapiom padalkom po Roruses aikste lakstot''. Nuotrauku netaiso, disko neatiduoda. Pasake- jei nepatenkinti mano darbu, grazinkit nuotraukas, atiduosiu pinigus. Tada paklauseme, kodel su klientais taip elgiates? MIKAS KAGANAS atsake ,, klientu mes turime tiek, kad galime rinktis.'' Likome apstulbe. Jie naudojasi tik savo gera vieta Rotuses aiksteje. Mandrumas neispasakytas. Deja nuotraukos taip ir liko neistaisytos, o vestuviu nepakartosi.
Kaune girdejau gera studija Gertrudos gatveje.
Atsakyti
QUOTE(audronyte @ 2009 01 07, 13:58)
Deja, Senamiescio fotostudijoje darbas tikrai ne fotosesijos principu. Nuotrauku pasirinkti niekas nedave, gavom 5 kadrus po 4 nuotraukas ir viskas. Gave nuotraukas apstulbome, nes slapia sukneles apacia. papraseme retusuoti - isizeide ir atsake ,, Cia ne fotografo problema, jei jus slapiom padalkom po Roruses aikste lakstot''. Nuotrauku netaiso, disko neatiduoda. Pasake- jei nepatenkinti mano darbu, grazinkit nuotraukas, atiduosiu pinigus. Tada paklauseme, kodel su klientais taip elgiates? MIKAS KAGANAS atsake ,, klientu mes turime tiek, kad galime rinktis.'' Likome apstulbe. Jie naudojasi tik savo gera vieta Rotuses aiksteje. Mandrumas neispasakytas. Deja nuotraukos taip ir liko neistaisytos, o vestuviu nepakartosi.
    Kaune girdejau gera studija Gertrudos gatveje.



ne ne, as komentavau ne senamiescio fotostudija doh.gif
o studija Vasario 16osios g. www.photo-she.com smile.gif

Jovkes klause i mano posta: "kazi kokios cia kainos?" as atsaukiau i ta citata, o ne apie senamiescio foto studija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mermelade @ 2009 01 07, 15:01)
ne ne, as komentavau ne senamiescio fotostudija  doh.gif
o studija Vasario 16osios g. www.photo-she.com  smile.gif

Jovkes klause i mano posta: "kazi kokios cia kainos?" as atsaukiau i ta citata, o ne apie senamiescio foto studija  doh.gif


Tai cia ta studija prie to buvusio baro "Rambynas"? Nes tam psl. kazkaip neradau adreso.
Atsakyti
tikrai nesirinkit tos vaivo studijos klaipedoje taip pyktis ima... schmoll.gif mano mergytes krikstynos buvo ir taip sugadino nuotraukas...pastate kazkokia neprofesionale fotografe kuri nieko nenutuokia...jau isejus supratau kad rezultatas bus baisus taip ir buvo...sesliai krenta, kokybe belekokia, apsvietimas... geriau tada jau su savo fotiku gamtoj pasifotkint...nu zodziu dar ir pinigus sumokejau reikejo pasimt nuotraukas ir nieko nemoket nes sudirbo visa svente jokio grazaus atsiminimo neliko...gerai kad nors nufilmavom tai ne taip baisiai bus ka atsimint ir grazaus mirksiukas.gif beje pom keliu savaiciu ejau i kumas ir vel tas pats fotoatelje rezultatas tas pats,tikrai nuosirdziai nepatariu schmoll.gif as net nesidariau papildomu nuotrauku ejau skanuotis kad tik nereiketu pas ju daryt ir duot uzdirbt blink.gif beje atejus pasimt nuotrauku bande ten jos kazka tvarkyt bet irgi snipstas...zodziu esu labai pykta verysad.gif neikit ten...
Atsakyti