Įkraunama...
Įkraunama...

Parekomenduokit foto studiją

merginos man irgi skubiai reiktu foto atelje Vilniuje, geriausia kazkur netoli senamiescio arba paciam senamiestyje, norim per vaikiuko krikstynas pasidaryti nuotraukyciu ax.gif
labai skubiai reiktu ir jei nesunku i az, nes prie kompo nebeturiu ka besedeti doh.gif
aciu is anksto
Atsakyti
Gal kas zino kokia foto studija Klaipedoje kur darytu idomias seimos nuotraukas?
Atsakyti
Mums skubiai foto studijos reikia Marijampolėje.Patarkit,kurią pasirinkti.
Atsakyti
4u.gif o as merginos jums galiu parekomenduoti profesionala Egidiju S. (pavardes nepamenu ).
kuris dirba labai labai gerai
visoje Lietuvoje ir visai nebrangus 1400 litu+ DVD/CD ir dar priedu gavo
Dirba dviese
telefonas 860400678
Fotkino draugus,tai labai fainos nuotraukos ir labai bendrauja fainiai, kreizeja ......nu vienu zodziu mano draugai ir sveciai buvo labai labai patenkinti jo darbu 4u.gif
Atsakyti
Merginos, patarkit 4u.gif Ar galima pasamdyti fotografą už kelis šimtus? blush2.gif Nieko ypatingo nenoriu, mat tuoksimes tik dviese ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 17 rugpjūčio 2007 - 19:56
KUr butu galima kaune pasidaryti saunia fotosesija?
Atsakyti
QUOTE(Gille @ 2007 07 06, 10:38)
Gal kas zino kokia foto studija Klaipedoje kur darytu idomias seimos nuotraukas?


geros nezinau, bet galiu patarti kokios nesirinkti, tai Vaivos fotostudija prie santuoku rumu. Labai nepagarbiai su klientais elgiasi ir nuotraukos siaip sau.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2007 08 17, 20:56)
Merginos, patarkit  4u.gif  Ar galima pasamdyti fotografą už kelis šimtus?  blush2.gif  Nieko ypatingo nenoriu, mat tuoksimes tik dviese  ax.gif


nezinau , matyt jau velu, bet rekomenduoju:
Fotografas Mindaugas Krištopas tel. 8 672 99448 zero@nkm.lt
jis sukalbamas, man tai bais patiko, kad kiekviena nuotrauka buvo koreguota retušuota reguliuota, ne šiaip kad nupyškina ir iš esamu atrinkta,
megsta ir 60tujų stiliumi padaryti fotkes, ir nebrangiai tikrai..žiūrint kiek valandų užimtų jo darbas gali kainuot 400 gali 800- susitartumet

Atsakyti
Tai kurgi Vilniuj kuo arčiau senamiesčio pasifotografuot? g.gif Girdėjau yra kažkas netoli katedros, bet nežinau nei kur nei kas doh.gif










Atsakyti
Pas mane tai sventej fotografo nebus, fotografuos net keli draugai, tai turetume atsirinkt bent kazkiek neblogu foto, bet uztai noreciau nueit i fotoatelje - visgi nezinia koks bus oras, o be to, kada gi daugiau ten nusifotografuosi - tokia proga pasitaiko vienakart gyvenime (tikiuosi biggrin.gif ) esme tokia, kad kaune ten kur prie rotuses tai man labai nepatiko - pries pora men. mano teta ten fotografavosi, tai nuotraukos labai jau nekokios.... gal kas zinot kur dar kaune galima butu nusifotografuot ir nuotraukos butu vertos demesio?....
Atsakyti
manau jeigu geras fotografas vestuvese tai ir nereikia foto studijoje dar daryti nuotrauku, nes jos ten dazniausiai man niuros kazkokios atrodo...susikauste visi, dirbtinai issisiepe....
Atsakyti
QUOTE(virgonca @ 2008 01 12, 21:00)
manau jeigu geras fotografas vestuvese tai ir nereikia foto studijoje dar daryti nuotrauku, nes jos ten dazniausiai man niuros kazkokios atrodo...susikauste visi, dirbtinai issisiepe....


Nu kai jaunieji ratais aplink kr9melius vaikšto ir prie kiekvieno akmenėlio lankstosi, tai šypsenos irgi natūralumu nedvelkia biggrin.gif Šiaip visos nuotraukos yra išpozuotos, labai retai fotografai gražių natūralių pagauna, nes ne to ten galų gale ir susirinko rolleyes.gif
Mano vestuvės bus kuklios, tai man fotografo už visą vestuvių biudžetą nereikia, dėl to ir fotostudija man atrodo tinkamas variantas ax.gif
Atsakyti