Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė

Laba diena. Noreciau paklausti, ar skauda kaip išima spirale? Ar ilgai trunka kol išima?
Atsakyti
Spiralės išėmimas visiškai neskausmingas, ir trunka keletą sekundžių.
Atsakyti
norėčiau sužinoti kokią spiralę geriau rinktis paprastą varinę ar Mireną.Žinau, kad Mirena brangi tai ar verta jei vėl norėčiau pastoti po 1-2 metų.
Geriamų kontraceptikų nenoriu, prezervatyvų ir spermicidų bei žiedų nepripažįstu.
Jei nutarčiau įsidėti spiralę, kokią ciklo dieną ji įvedama?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Jei norite pastoti po 1-2 metų, "MIrena" dėti tikrai neverta.
Spiralę su variu reikėtų dėti mėnesinių metu.
Atsakyti
Laba diena,

norėčiau sužinoti ar pasikeičia ciklas išėmus spiralę ir kada patartina išsiimti planuojant pastoti? g.gif
Atsakyti
Ciklas nesikeis, gali sutrumpėti mėnesinės. Spiralę galite išsiimti per mėnesines, prieš planuojamą pastojimą.
Atsakyti
laba diena
pas mane yra likes kraujas tirsteti,todel noriu paklausti ar vartojant kontraceptines man nebus blogiau?dabar pradejau vartoti novynete gal reiktu rinktis silpnesni kieki harmonu turincias kt ar patartumet dedis ne harmonine spyrale?
didelis dekui is anksto
Atsakyti
Viskas priklauso nuo to, kokie kraujo krešėjimo rodikliai. jei jie dar normos ribose, bet kokią kontraceptinę priemonę vartoti galite.
Atsakyti
Sveiki,

Noreciau suzinoti kokios buna spirales ir kiek mazdaug kainuotu jas isideti? Ir dar kausimelis, kokia tikimybe, kad man ji netiks jei mano mamos organizmas jos neprieme?

Aciu.
Atsakyti
Šiuo metu pagrinde siūlomos dviejų tipų spiralės - su variu (kainuoja apie 40 lt) ir su hormonais(kainuoja 600lt). Ar tiks spiralėlė Jums, iš anksto atsakyti negalima.
Atsakyti
planuoju isvaziuot i uzsieni ir noreciau detis spirale bet esu negimdziusi. kodel gydytojai nerekomenduoja jos detis negimdziusiai moteriai?man tai labai svarbu turiu omeny varine spirale.busiu dekinga uz atsakyma.

gal ir jus , mamos, ka nors patarsit?
Atsakyti
Ir negimdžiusioms spiralę dėti galima, tiesiog gali būti kiek skausmingesnis pats įdėjimas.
Atsakyti