Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė

Kada reiktų išsiimti spiralę prieš planuojant pastoti? g.gif Ar po spiralės išėmimo iki pastojimo rekomenduotina palaukti - pailsėti g.gif
Atsakyti
Spiralę galite išsiimti prieš pat planuojamą pastojimą. Jokio "poilsio" nereikia.
Atsakyti
Laba diena,šiandien įsidėjau spiralę NOVA T.Kaip idėjo labai skaudėjo,o aprašyme skaičiau,kad neturi skaudėti.Noriu paklausti ar įmanoma,kad blogai įdėta spirale,nes praėjo 5 val.,o skausmas nesumažėjo.AČIŪ
Atsakyti
Įdedant spiralę dauguma moterų jaučia mažesnį ar didesnį skausmą.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
buvau isidejus varine spirale,likau nepatenkinta per daug gausaus kraujavimo ir isskyru,pakeiciau i hormonine...idejus hormonine po savaites pasirode truputukas kraujo,bet po keliu dienu prasidejo menustracijos,ir jau taip tesiasi tris savaites,kraujuoju.jau apsidziaugiu, kad pasibaige,vel pasirodo kraujo...ar cia normalu?
aciukas 4u.gif
Atsakyti
Taip.Daugumai moterų įsidėjus šią spiralę būna negausūs acikliniai pakraujavimai. tai gali tęstis ir porą mėnesių. Šie kraujavimai visiškai nepavojingi.
Atsakyti
Sveiki, norėjau paklausti ar gali nepastebimai iškristi Mirena? Pas ginekologę buvau prieš mėnesį, viskas buvo gerai, dabar tiesiog susimąsčiau, kad pastarosiomis savaitėmis nebejaučiu spiralės g.gif
Anksčiau vis karts nuo karto jausdavau siūkų galiukus..... Ar galėjo iškristi spiralė, ar pasislinko ?
Atsakyti
Spiralė iškristi gali ypač retai, jei būna nepaprastai gausus kraujavumas. Kitokiu atveju spiralė iškristi negali.
Atsakyti
Sveiki.
isidejau "mirena" pries gerus tris menesius,o vis dar pateplioja . ar normalu taip ilgai? gal ji man netinka?
Is anksto dekui uz atsakyma
Atsakyti
Noriu paklausti,
ar galima įsidėti spiralę maitinačiai krūtimi? Kokią - varinę ar hormoninę? Kada?

Jei naudojant kontraceptinį pleistrą, kraujavimas buvo po kelias savaites (ir nepraėjo per 3 ciklus), tai kokia yra tikimybė, kad taip būtų ir įdėjus spiralę?

ačiū
Atsakyti
Ar galima dėti varinę spiralę, jeigu turiu žaizelę?Jeigu ne tai kodėl?Ačiū.
Atsakyti
Jūsų gydytoja prieš dėdama spiralę turėjo Jus perspėti, kad tokie patepliojimai gali būti gan ilgai. Jie visiškai nepavojingi, ir neturi trikdyti Jūsų įprasto gyvenimo ritmo.
Atsakyti