Įkraunama...
Įkraunama...

Sunkumai su tuštinimusi

Kai mums niekas nepadejo mes gerem Duphalac ir gerem gerem gerem, o dabar kazkaip kelias dienas gaunasi ir be nieko paradyti. Linu semenu maltu dedu, selenu, kiviai labai padeda pries valgi suvalgyti. Bet be Duphalac draugystes negalim sad.gif Dar beda, kad jis mazai geria, tai pats zino, kai sunku kakot sako: skauda pilvuka - mazai geriau...
Atsakyti
Neturėjome jokių bėdų iki metukų kol nepradėjome gerti karvės pieną,nors nugriebdavau grietinėlę ir dar skiedžiau ant pusės,bet matomai vistiek po mišinio buvo per riebu.Vaistų jokiu neduodu ir nežadu kol kas duoti,teko pastatyti klyzmutę,bet ir tai bandau tik kraštutiniu atvėju.Labai gerai,net labai gerai pataiso viduriukus pasukos tik gal ne kiekvienas vaikutis jas geria,maniškė irgi nepuola ant jų,bet po truputį pageria.Jos visai skanios kaip geriamas jogurtas aš perku lyg tai avietės su sėmenimis.Pabandykit veiksminga.Arba dar išverdu 7 grudų košę ten irgi yra sėmenų tai po tos košytės irgi būna viskas gerai.Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Angele69 @ 2011 05 07, 12:28)
Neturėjome jokių bėdų iki metukų Sėkmės 4u.gif

Visi liaudiski receptai geri, sutinku, bet jau viska isbandziau sad.gif ir nelabai veikia. Beda, kad jis isvis nenori gerti nieko, tik piena, dar mineralini su gazu, o jo as visai nenoriu jam duoti. Bet kai jau isvis nebegeria - duodu. Apie saldzias pasukas ne kalbos - valgo tik naturalu jogurta. Tai ir kisu negailedama. Kefyro negeria - nesuprantu kodel, skonis tai panasus.
Patikrino mus daktaras - isilgejusi zarna ten, pamirsau pavadinima jos... tai ir turim bedu. Dar kitokiu yra truputelis. Zodziau vargstam, bet pakakojam kasdien thumbup.gif Pastebejau, kad geriau duoti kas kelinta diena Duphalac po daugiau, tada pakakoja gerai ir kelias dienas nereikia duoti. Gaunasi savaime. O siaip pastebiu nuo morku geriau kakoja, darzoviu, kiuviu.
Forlakso nenoriu, nors gal ir geriau butu, nes pilvuko nepucia, bet i ji priedeta bjauriu priedu, saldikliu ir kvapu. Vaikui patinka, bet kam tie kancerogenai papildomi...
Atsakyti
Matai kaip keistai visiem skirtingai maniškei nuo morkų kaip tik viduriukai kietėja tai jau stengiuosi paderinti kai kada.O natūralus jogurtas tai irgi labai gerai.Ną jeigu jūs turite rimtesnių dar bėdelių tai žinoma be vaistukų jau sunku.Sėkmės jums,laikykitės 4u.gif
Atsakyti
sveikos, mums irgi ta pati bėda, nesituštinam 3-4d. viską išbandžiau, net nebežinau ką dar daryti. košių nevalgo, vaisių tik agurkai, sriubos, vaisiai vynuogės kraiušės. duodu džiovintų vaisių slyvų ir razinų užpilą gerti po nakties ant tuščio skanduko, bet niekas neveikia, net ir duphilac nepadeda ji net vemia pamačius ta bonkutę verysad.gif kefyro negeria po vieną šaukštuką duodu kaip vitaminus tai dar prarija, jogurta dar valgo. daviau bakterijų lactobex baby lygtais taip vadinasi, bet niekas neveiksminga. kol gėrėm sultys morkų buvo geriau, bet daktarė liepė tiek daug nebeduoti nes geltonavo nuo jų, tai visai dabar blogai. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimike @ 2011 05 09, 14:56)
...
Patikrino mus daktaras - isilgejusi zarna ten, pamirsau pavadinima jos... tai ir turim bedu. Dar kitokiu yra truputelis. Zodziau vargstam, bet pakakojam kasdien  thumbup.gif  Pastebejau, kad geriau duoti kas kelinta diena Duphalac po daugiau, tada pakakoja gerai ir kelias dienas nereikia duoti. Gaunasi savaime. O siaip pastebiu nuo morku geriau kakoja, darzoviu, kiuviu.

O ką, anot medikų, šie vaistai pagydys tą išilgėjimą? g.gif
Maniškiui labai obuoliai padėjo ir slyvų sultys thumbup.gif ir mano nepavargstantis kišimas (maždaug kas pusvalandį) gerti vandens, nors gurkšnį išgeria, ir aš jau laiminga mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sianakt: 23 gegužės 2011 - 22:02
QUOTE(sianakt @ 2011 05 24, 00:01)
O ką, anot medikų, šie vaistai pagydys tą išilgėjimą?  g.gif
Maniškiui labai obuoliai padėjo ir slyvų sultys  thumbup.gif ir mano nepavargstantis kišimas (maždaug kas pusvalandį) gerti vandens, nors gurkšnį išgeria, ir aš jau laiminga  mirksiukas.gif

galiu pasigirti mums taip buvo, nulekem pas gydytoja zarna triguba... vajezau... tai ka darem: koses, bent viena karta, kiviai butinai bent vienas, sausainiams -ne. po pusmecio kakoja pats, bet dar kartais bijo. mamos katrybes ir viskas susitvarkys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo son: 24 gegužės 2011 - 08:12
QUOTE(sianakt @ 2011 05 23, 22:01)
O ką, anot medikų, šie vaistai pagydys tą išilgėjimą?  g.gif
Maniškiui labai obuoliai padėjo ir slyvų sultys  thumbup.gif ir mano nepavargstantis kišimas (maždaug kas pusvalandį) gerti vandens, nors gurkšnį išgeria, ir aš jau laiminga  mirksiukas.gif

ne, isilgejimas nesutrumpes, bet ilgainiui vartojant, susitvarko tustinimasis, nelabai tikejosi, bet tikrai. Dabar jau tik kas kelinta diena duodu kai pamatau, kad padaro spiriukes. Dar labai svarbu judeti daug vaikui, dabar mazius kaime su mociute, tai laksto, maudosi - viskas gerai su kakojimu. Tik spek sodinti ant puodo smile.gif
Tiesa, dar rekomendavo FORLAX, bet man nepatinka, kad ten priedeta visokiu E priedu. Vaikas gere, jam patiko, bet man ne, o prie Duphalako nepriprantama, jei kas bijo, kad organizmas pripras prie jo ir reikes didint doze. Kaip duodavau 2 saukstelius taip ir duodu. Jau gal du metai.
Ne visus vaikus pamaitinsi taip, kaip mes norime, kad jie valgytu. Lygiai ir su gerimu - kartais isvis negeria nieko - tada pasiimu arklini savirksta ir girdau kaip zasiuka... kartais pavyksta. Zinoma, drausmes ir kantrybes reikia.
As taip pat linkiu visiem geros sveikatos ir "pilnu puodu" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimike: 16 birželio 2011 - 06:38
mums kol kas niekas nepadeda,dufalaka jau gereme, viskas kas susije su slyvom ir maitinimo korekcija rezultatas nulis,jau geriame forlaxa 3 diena , nematau pakeitimu ,dar nesitustinome,echoskopuotojas pasake , kad pas mus tiesioji zarna labai issipletusi nuo letinio viduriu uzkietejimo,ten susikaupia ismatos, susitromboja ir labai sunku vaikui isstumti tokio storio ir kietumo ismatas-nezinau kada tai jau baigsis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimike @ 2011 06 16, 07:34)

Tiesa, dar rekomendavo FORLAX, bet man nepatinka, kad ten priedeta visokiu E priedu. Vaikas gere, jam patiko, bet man ne, o prie Duphalako nepriprantama, jei kas bijo, kad organizmas pripras prie jo ir reikes didint doze. Kaip duodavau 2 saukstelius taip ir duodu. Jau gal du metai.
Ne visus vaikus pamaitinsi taip, kaip mes norime, kad jie valgytu. Lygiai ir su gerimu - kartais isvis negeria nieko - tada pasiimu arklini savirksta ir girdau kaip zasiuka... kartais pavyksta. Zinoma, drausmes ir kantrybes reikia.
As taip pat linkiu visiem geros sveikatos ir "pilnu puodu" biggrin.gif

Forlax tai greito veikimo,o duphalac tai letesnio.O be to duphalaC nuo vaiko svorio doze didint reik mirksiukas.gif ..

sveikatos visiem 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
ir mes prisijungsim,na niekad neturejom tokiu bedu, paskutine savaite cia kazkas atsitiko, nors nei mityba kazkaip pakeitem nei ka...Valgom koses namines, valgom sriubos, na nesuprantu...gal vienas sausainiukas per diena pamaiso? Dabar slyvu nuovira daviau, lyg geriau buvo, slyva kokia suvalgydindavau, dabar jau slyvu nebenori...Ech, reiks kazka kita galvoti... doh.gif
Atsakyti
Mano patarimas būtų daugiau skysto maisto, gėrimų ir išsilakstyti gerai reikia. Jei tik, žinoma, vaikutis mėgsta.
Atsakyti