Įkraunama...
Įkraunama...

Sunkumai su tuštinimusi

Slyvų tyrelė labai padeda nuo viduriukų užkietėjimo, dar persikų tyrelė ir žinoma daugiau skysčių.
Atsakyti
oj vargstam ir mano mergina su viduriukų užkietėjimu, jai 1metukai ir 5men, vis dar geria (.), taip pat priedo geria daug skysčių, valgo ir razinu, ir obuolių, ir slyvų niekas nepadeda schmoll.gif jei nepakakoja 2 dienas, trečią dieną po pietinio miego sėdasi į šiltą vonelę pasėdi joje ir pakakoja be problemų, šiltas vanduo atlaisvina reikiamus raumenukus kakoti, tad mes dabar taip tuštinamės jau antra savaitė doh.gif
Atsakyti
Girdėjau pletką (nepamenu kas sakė), kad reikia mažiau pienuko duoti...Aš vargau su sūnaus užkietėjusiais viduriukais iki 2,5 metų, kol atsisakė gerti iš buteliuko. Dabar pieno geria max stiklinę per dieną ir daugiau kitokių skysčių ir, -inote, viskas liux smile.gif
Atsakyti
mano abu vaikai turi sia problema. Vyresneliui jau beveik 4 m.
kadangi turim sia problema tai sriuba pas mus privalimas maistas. taip par slyvos, obuoliai, avizine kose. kuo maziau sausainiu ir saldainiu. Bet ir tai, nera garantijos kad nebus spiriukai. Vis laukiu, kada isaugs g.gif
Atsakyti
QUOTE(EJZ @ 2008 12 09, 17:22)
Sveikos mamytės reikia pagelbos.
Mano gražuolei labai kietėja viduriukai.
Sriubos kasdien, daržovės ir skysčių dau geria: pienas, arbata.
Patarkit kaip be vaistų padėti kleckui.


Mano vaikam geriausiai padedavo avizu kose ir slyvos (betkokia forma)
Atsakyti
Vienu momentu turejom sita problema, naudojom Forlax, padejo tam kartui, o paskuj savaime viskas susitvarke.
Atsakyti
Mano mazyle irgi turejo sia problema nuo kudikystes. Nuo 8men. pradejau duoti virtu spinatu, zaliu pupeliu trintas sriubytes

Va toki sarasa esu susidarius, ka jei duodavau valgyti:
spinatu (smulkinti) lapai arba trinti su visokiomis kosytemis: grikiu, lesiu, (skiesta) bulviu kosyte ir t.t.

virtos zalios pupos su cesnaku/svogunu/porais
bulves pakeiciau i kvinoja, kvietinius makaronus i ruginius.
Paprastus miltnius kepinius pakeiciau i daugiagrudzius kepinius. Taip pat, jei kepu kokius sausainius ar pyragus, ar kolduniukus, naudoju rupius miltus, t.y. maziau apdirbtus.
Duodu obuoliu sulciu vietoj obuolio, nes obuolys, priesingai sultims, turi pektino, kuris stabdo viduriavima.
Jei darau maltinukus, kotletukus, tai juos volioju rapsu "miltuose"
Karves piena pakeiciau i kokoso piena.
Jei kepu omleta, blynus ir pan. vietoj pieno, kad butu minksta tesla, pilu kokoso kefyro. Galima ir paprasto karves kefyro.
Dar labai gerai yra visokie jogurtai, bet maniske ju nemegsta verysad.gif

Labai gerai visokie riesutai (tik atsargiai su zemes riesutais del alergijos)
Visokios tyres, kaip zaliu zirneliu, mango, kriausiu, slyvu, jei nemegsta pilno vaisiaus arba dar neturi dantu.

Vynuoges, dziovinti mangai, avizu dribsniai, muesli be sokolado...

Rytais duodu pries gera pusvalandi pries maista siltu apelsinu sulciu su medumi ir citrina+vanduo. Tai ne tik gerai viduriams, bet ir lb. geras vitamino C uztaisas saltais orais.

Siltos vonios vaikuciui pasedeti irgi labai gerai. Ir taip pat ja verciu daug daug judeti. Tai ar jai patinka, ar ne, temoiu ja i lauka nors kiek pasivaikscioti. Kai dar vos paeidavo, tai stumdavo pati vezima, o kai visai nevaisciojo dar, tai pati ja veziodavau vezime, nes gaivus oras, ne tik gerai smegenims ir kraujui, bet ir diafragmai, t.y gilesniam kvepavimui.

Kiek atsiminiau, tiek surasiau. Vienzo, valgo ji sveikai, netruksta jai jokiu vitaminu.

Nevalgo: obuoliu, morku, traskuciu, "valdisku" sausainiu, t.y. jei jie is kvietiniu miltu, sumazinau bulviniu patiekalu kieki. Jei gaminu ka nors is bulviu, kadangi pati e galo jas megstu wub.gif , tai nepagailiu cesnakiuko ar svoguno i jas.
Jokiu picu, pienisku desreliu, minimaliai saldainiu, nes duodu jai labai daug vaisiu per diena
Atsakyti