Įkraunama...
Įkraunama...

Sunkumai su tuštinimusi

mano vaikuciui labai padeda koncervuotos abrikosu arba persiku puseles, moment paleidzia 4u.gif
Atsakyti
Ir mums tokios pat bėdos. Tai privaloma tvarka sriubytę kas dien valgom, o jei ypatingai užkietėja tai geriausiai burokėlių barščiai. Jei tokios priemonės neveikia, tada duphalac-ą duodam
Atsakyti
o maniskei nuo kiviu paleidzia.... doh.gif pusrytukam 2 kiviai ir jau turim reikalu... unsure.gif
Atsakyti
manoji tai jau nuo mazens turi problemu su viduriukais iki 10 men pati net nedarydavo turedavau kisti i uzpakaliuka termometra su aliejuku kad suzadint jai ta procesa schmoll.gif o dabar geriam pastovei duphalaka arba kivius valgom net nezinau ka ir daryt daktarai neiko nesako gal jus ka patarti galit? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ispanija650 @ 2009 05 16, 13:06)
manoji tai jau nuo mazens turi problemu su viduriukais iki 10 men pati net nedarydavo  turedavau kisti i uzpakaliuka termometra su aliejuku kad suzadint jai ta procesa schmoll.gif o dabar geriam pastovei duphalaka arba kivius valgom net nezinau ka ir daryt daktarai neiko nesako gal jus ka patarti galit? verysad.gif


musu istorija tokia pati verysad.gif pasakisiu jums ta pati, ka mums atsake gastroentorologas - jei duphalac padeda, tai ir dziaukites gyvenimu, duokit vaikui kasryt duphalaka ir nesukit sau galvos biggrin.gif kad mano pupytei pakakoti, reikia jau 20 ml, duodu, ir "nesuku sau galvos", ir jums linkiu tuo paties mirksiukas.gif isnarsiau visa interneta ir niekur neradau informacijos, kad sis vaistas turi blogos itakos organizmui, esant reikalui jis gali buti vartojamas visa gyvenima 4u.gif
Atsakyti
IR MES KANKINAMES verysad.gif . KARTAIS GERAI KARTAIS BLOGAI,REIKES PABANDIT IR MAN DUOT TU MARINUOTU ABRIKOSU NES KIVIU NEISIULISI NIEKAIP
Atsakyti
QUOTE(MAZULKOS @ 2009 05 19, 21:56)
IR MES KANKINAMES verysad.gif . KARTAIS GERAI KARTAIS BLOGAI,REIKES PABANDIT IR MAN DUOT TU MARINUOTU ABRIKOSU NES KIVIU NEISIULISI NIEKAIP



O jus pabandykite sutrinti kivius su blenderiu, galima truputėlį pasaldinti... Arba įmaišyti kitų vaisių, kuriuos labiausiai mėgsta... Aš pvz dedu bananą arba obuoliuką, tai šveičia kaip reikiant tada... essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 19 gegužės 2009 - 23:23
Kaip gerai, kad radau sita tema bigsmile.gif

As pastebejau, kad dukrai nuo gimimo problema- kieti viduriukai.
Reik isbandyt kivi ir dz slyvu kompota (aciu mamytems uz patarimus) O vaistuku tai kasdien nesinoretu gerti. MB siandien nupirko SAB SIMPLEX- atseit vaistininke labai rekomendavo.
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2009 05 20, 14:57)
Kaip gerai, kad radau sita tema bigsmile.gif

As pastebejau, kad dukrai nuo gimimo problema- kieti viduriukai.
Reik isbandyt kivi ir dz slyvu kompota (aciu mamytems uz patarimus) O vaistuku tai kasdien nesinoretu gerti. MB siandien nupirko SAB SIMPLEX- atseit vaistininke labai rekomendavo.


sab simplex, espumisan nuo pilvo putimo, jie nepades prasikakuoti verysad.gif

O del slyvu ir kivi, tai manau, jie gali buti tik kaip vienkartine priemone, kiviai gali griauzti burnyte, be to nezinia kaip jie auginti, transportuoti, galu gale kokiu ten chemikatu prideta, kad ilgai issilaikytu, jau nesnekant apie alergija doh.gif , kastas nuo karto reikia vaikeliams duoti tu importiniu vaisiu, bet kisti kiekviena diena, nu nezinau, cia as tik savo nuomone isreiskiau ax.gif
Atsakyti
Manau, kad šiais laikais išvis pagrinde šlamštą valgome, nepabėgsime nuo to... Jei jau norėti ekologiškai maitintis, tai PC išvis pasirinkimas labai mažas... O pirkti pas bobutę turgelyje irgi... neaiškau kaip ten auginta, juk dėl pinigėlio gali ir pameluoti, kad netręšta... Kita išeitis kraustytis gyventi į kaimą ir patiems viską augintis... biggrin.gif

O dėl sab simplex, espumisano gydytoja mums sakė, kad jie labai sutrikdo žarnyno peristaltiką, po vartojimo gali būti dar blogiau su tuo reikaliuku, tai ir suprask žmogau... g.gif

Dėl viduriukų dar labai gerai tarkuotos morkos: žalios tarkuotos minkština, virtos kietina...

Mums dar burokėliai padeda labai virti... Kaip sakoma nereikia užsiciklinti ties vienu produktu, reikia keisti vis... smile.gif

Paprastas vanduo irgi daro stebuklus...

Mankštos, masažiukai labai gerai dar, ypač tie pratimai, kurie lavina pilvo presą...

Kas dar... Ai, va dėl tyrelių... Labai žiūrėkite sudėtį, nes į daugelį įeina krakmolas ryžių ar kt. Ir pvz jei jo sudėtyje bus, tai gali neturėti jokio teigiamo poveikio, nors valgytumėte ir slyvų tyrelę, nes krakmolas kietina... Aš asmeniškai pirkdavau tik MAŽAS lietuviškas tyreles...

Kai savo pupai perkračiau visą meniu, tai pasibaigė bėdos TFU TFU TFU... Nors ir iki to laiko atrodė, kad viską darau gerai, bet pažiūrėjus atidžiau radau dar "N" dalykų kuriuos reikėjo keisti... Aišku nekalbu apie tuos atvejus, kaip pvz ilga tiesioji žarna ir pan.

Ir apskritai mano nuomonė, jei tik įmanoma - reikia kažką daryti, kad ir tą kivį karts nuo karto duoti, neaišku kur augintą, kaip parašė neilia... smile.gif Negu laukti, kol vaikui įplyš išangė ar išsivystis koks hemorojus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 21 gegužės 2009 - 09:42
mums tai slyvų sultys visada pagelbėja.
Atsakyti
Nuo 1 metu pradejau girdyt misinuka Similac gain, pastebejau, kad vaikui beveik visada kietejo viduriai. Paskui grizau prie Aptamil3 ir ka viduriukai susitvarke. O ko tik nebuvau isbandzius ir slyvu tyreles, ir kivius ir rodos pakankamai skysciu ir darzoviu gavo, bet niekas nepadejo. Galu gale net gerem duphalaka, kuris suminkstindavo viduriukus tik tam kartui. Dabar apie perejima prie pieno net negalvoju.
Atsakyti