Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 24

QUOTE(tati @ 2010 03 19, 00:57)
------------------
As vel po protu musiu, laimejom 2 vieta, per viena taska atsilikom nuo nugaletoju... ech, gal kita savaite isplesim pagaliau  bigsmile.gif

Kaip smagu:valio clap.gif Ar nėra sunku paskui užmigi kai smegenis taip įtemptai dirbusios?
Atsakyti
QUOTE(bbg23 @ 2010 03 18, 23:22)
is esmes, jeigu operuos kepenis, tai jos greitai atauga.. jas gali pasalinti, o jos atauga..

Atsiprašau už žioplą klausimą, bet - kas atauga? Kepenys smile.gif ar mts?
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2010 03 19, 08:17)
Atsiprašau už žioplą klausimą, bet - kas atauga? Kepenys smile.gif ar mts?

supratau kad mts
Papildyta:
QUOTE(something else @ 2010 03 19, 08:17)
Atsiprašau už žioplą klausimą, bet - kas atauga? Kepenys smile.gif ar mts?

supratau kad mts
Papildyta:
QUOTE(something else @ 2010 03 19, 08:17)
Atsiprašau už žioplą klausimą, bet - kas atauga? Kepenys smile.gif ar mts?

supratau kad mts
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 03 19, 09:01)
Kaip smagu:valio  clap.gif    Ar nėra sunku paskui užmigi kai smegenis taip įtemptai dirbusios?

Aciu. Turnyras paprastai baigiasi apie 22 val, o as miegoti paprastai einu tik apie 2 val nakties, tai nesunku biggrin.gif

Renatuxas - nuotraukas aprasineja radiologai, kartais tariamasi su gydytojais.
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2010 03 19, 11:05)
Aciu. Turnyras paprastai baigiasi apie 22 val, o as miegoti paprastai einu tik apie 2 val nakties, tai nesunku biggrin.gif

Renatuxas - nuotraukas aprasineja radiologai, kartais tariamasi su gydytojais.

as suprantu kad radiologai, jie ir parase kad panasu i mts, bet infauru minejo kad geras gydytojas gali pasakyti zodziu cia mts. ar ne, tai ir nebesurpatau kuris gydytojas, radiologas ar jau mus gydanti. ai nebegalvosiu isvis, nes jau galva tuoj sprogs, gaila man kad tai nesusikalbam su gydancia daktare nei su chemoterapeute, ko paklausi to negausi, o gal klausti vis dar nemoku doh.gif uztat gryzus iskart is santariskiu puolu prie interneto ieskoti atsakymu, kaip akd ir dabar kas daroma atsiradus mts. kepenyse, nes pagal chemoterapeute tai nieko nedarysim stebesim, o po keliu men kartosim echoskopija g.gif
mamai kelia visa savaite skaudejo, dabar jis patines toks biskeli nedaug, paklausem chemoterapeutes ar gali kelio skausmas buti susijes su chemija, tai juoktis pradejo, issivaipe, prie ko cia kelias ir t.t..t, gal nugriuvot sutrenket, na siaip isvis nebuvo mama i lauka isejusi ir niekur tikrai negriuvo, nesena dar yra 55m. ir tikrai prisimintu, nors jus cia visos beveik minejot kad per chemija sanarius skauda, ir dienos stacionare moterys taip sake.tai likau vel chemoterapeutes nesupratus, na nebutu tas kelias patines galvociau kad nuo chemijos ir tiek, bet kad tas patinimas man nerima kelia doh.gif
pakosejam irgi jau nuo antras menuo, vel uzsiminaiu noredama prasyti kad plaucius persviestu, bet vel atsakymas dar palaukim g.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(Patr @ 2010 03 17, 23:06)
Dėl mokamos chemijos, tai nieko nežinau, man nereikėjo jos pirkti nei vieną kartą, galvojau, kad gal dabar jau kokie nors pakeitimai, kad Samta(rodos ji rašė)... ŪŪūū, Samta0204, biggrin.gif  ar nepavargai kelionėje?  Kada sekanti chemija?

Del mokamos chemijos, zinojau is bendradarbes, kad tokia galima, tai paklausiau gydytojo ir jis pasiule. kiekvienai stadijai ir diagnozei skirtingi vaistai priklauso, jei nori geresniu ar stipresniu, gali pati nusipirkti mirksiukas.gif
Kelioneje pavargau 3 salys, per 4 dienas sunkoka, bet ispudziu thumbup.gif Labai Belgijos miestai patiko, nerealaus grozio thumbup.gif
Amsterdamas murzinas, bet atsizimejom raudonu zibintu gatvej ir coffeshope rolleyes.gif
Kita antradieni 3 chemija doh.gif nelaukiu schmoll.gif ryt esho krutu dar pasidarysiu, paziuresim ar yra pagyrejimas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samta0204: 19 kovo 2010 - 12:54
Labas merginos 4u.gif man gimdos kaklelio vezys bet yra demiu plauciuose.gal kuriai is jusu yra tokia diagnoze?As gyvenu anglijoj ir gydausi ten pat.labai noreciau pabendrauti su jumis.Jus tiek zinot apie liga,o as visai zalia tuose dalykuose. unsure.gif
Atsakyti
renatuxaass, kur Jūsų mamytė gydoma?

QUOTE(rita606 @ 2010 03 19, 13:18)
Labas merginos 4u.gif man gimdos kaklelio vezys bet yra demiu plauciuose.gal kuriai is jusu yra tokia diagnoze?

Mano mamos toks atvejis, tik mts limfmazgiuose.
Atsakyti
renatuxaass, jau supratau, kad Santariškėse smile.gif
Bjaurus dalykas, kai nėra kontakto su daktaru, žinau šitai. Darykite taip: klausimus susirašykite užrašų knygelėje, pasidėkite prieš nosį ir paeiliui klausinėkite. Jei nesuprantate atsakymo - perklauskite. Tiesiog klauskite, Jūs nedarote nusikaltimo vien dėl to, kad domitės. Kad ir koks užimtas daktaras - 5 min atsakyti į Jūsų klausimus turėtų rasti.
Dėl kelio skausmo - tikėtina, kad chemo padarinys. Neramu, kad tinsta, gal uždegimas, gal dar kas.. Paprašykite gydančio daktaro siuntimo pas neurologą. Išrašys kokio tepaliuko, pakonsultuos.
Jei atsisako duoti siuntimą plaučių rentgenui - prašykite jo iš šeimos daktarės. Antras mėnuo kosulio - menkas juokas.
Stiprybės ir kantrybės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo something else: 19 kovo 2010 - 13:40
QUOTE(something else @ 2010 03 19, 15:23)
renatuxaass, kur Jūsų mamytė gydoma?
Mano mamos toks atvejis, tik mts limfmazgiuose.

Sveikute ar senai tavo mamyte serga.As tai nuo pernai geguzes men.Ar vartoja kokius vaistus,kaip stiprinat organizma.man buvo 5 sav intensyvus gydymas radio terapijos kiekviena diena ir 5 chemijos,ir viskas daugiau nieko,tik kas 3 men reikia pasirodyt savo onkologui.Jei nesunku gal parasytum kaip ten lietuvoje gydo,buciau labai dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rita606 @ 2010 03 19, 13:58)
Sveikute ar senai tavo mamyte serga.As tai nuo pernai geguzes men.Ar vartoja kokius vaistus,kaip stiprinat organizma.man buvo 5 sav intensyvus gydymas radio terapijos kiekviena diena ir 5 chemijos,ir viskas daugiau nieko,tik kas 3 men reikia pasirodyt savo onkologui.Jei nesunku gal parasytum kaip ten lietuvoje gydo,buciau labai dekinga mirksiukas.gif

Mamai liga diagnozuota prieš 2,9 metų. Gydymas: radioterapija (spinduliavimas) - operacija - chemoterapija. Žinau, kad kartais neoperuoja - priklauso nuo situacijos. Dėl organizmo stiprinimo - vitaminai, periodiškai - kalcos ir kalis, daugiau nieko ypatingo. Mūsų atveju vis atsinaujina mts limfmazgiuose, todėl vėl skiriama chemo.
Ar dėmes plaučiuose Jums įvardina kaip mts? Jei taip, turėtų jas sekti. Trys mėnesiai, esant įtarimų, ilgas laikotarpis... Bet medikai, reikia manyti, žino ką daro smile.gif
Atsakyti
Labas mergaites,as cia 4u.gif ,kaip malonu zinoti,kad kazkam rupi,aciu jums wub.gif wub.gif wub.gif .Ta pati vakara vaziavau ipriimamaji,nebeisleido,pajunge ant visu imanomu aparatu,padare visus imanomus tyrimus,vakar kai kokius tyrimus dare su narkoze,vede kamera .Isvada pirmine-Tamoxifeno salutinis poveikis,galutine bus po tyrimo atsakymu.Kraujavima stabde duriais i pilva.Prieziura auksciausios klases,gydytojai,sesutes malonus ,pasijutau kaip pas daktara Hausa biggrin.gif ir viskas nemokamai.
Atsakyti