Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 24

Labutes.

Mergaites , ka daryti jei uzpakaliuke nuo vaistu guzai susidare? Tepam Ziles tepalu(karaliunaites),masazuojam,nepadeda. unsure.gif


O siaip tai nesmagu visai pas mus.As kazkaip tikejaus, kad mamukas tures daugiau energijos, kovos vidines.Dabar tik guli ir iki Wc nueina .Daugiau nera sveikatos.NeiTV, nei knygai,nei trumpam isejimui i lauka. Viskas jai pradejo maisytis...(cia matyt po narkozes atmintis labai suslubavo). O dar tik du kartai chemjos suleisti.
Labai liudna ziureti i ja...
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2010 03 20, 11:38)
Viskas jai pradejo maisytis...(cia matyt po narkozes atmintis labai suslubavo).

Nuo narkozes taip tikrai buna, labai nesmagiai pats jautiesi, kai taip ya.
Reikia stengtis pajudeti, ypac po operacijos, kad greiciau viskas gytu.

Ruta606, ar glai tiksliau papasakoti, kas yra magnetinis rezonansas su CT/MR? Paprastai angliski trumpiniai kompiuterinio tomografo yra CT, o magnetinio rezonanso (B)MR / BMI, tokiu tikrai Lietuvoje yra ir ne vienas.
Atsakyti
Laba diena.
Vakar pasiskundziau chemoterapeutei, kad ikyriai skauda nugara, tai labai netiketai pasiule atlikti magnetinio rezonanso tyrima. Net laika rado is karto. Aparatas naujas. Gulejau ten viduj apie 30-40 min. Labai garsiai veike, toks ispudis buvo, kad smegenis slifavo.
Atsakymas bus antradieni. Tikiuosi, kad bus palankus man. smile.gif

carvel, labai dziugu, kad viskas taip susikloste. Gal parasyk man i AZ tavo skype ax.gif

ambre, pabangykis ant guzu paprasta kopustu lapa padet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 20 kovo 2010 - 10:58
QUOTE(rita606 @ 2010 03 20, 10:00)
4u.gif Sveikutes merginos.man dabar dare magnetini rezonansa,suCT/MR skaneriu sako kad lietuvoj jo dar nera.tai labai tikiuosi'kad neras tuose plauciuose. bigsmile.gif As nekoseju,nedustu o juk jau beveik metai praejo.O gal taip is pradziu buna,ar is kart atsiradus plauciuose mt buna simptomai?


Tu negalvok,kad plauciuose mts.,bet tikrintis reikia.O logiskai mastant-tai tos bjauriosios vezines lasteles formuojasi,susidaro zidinukai,o simptomai pasireiskia tikrai neiskart,jie pasireiskia kai jau pradeda trukdyt organui normaliai funkcionuot.

O tai tau po KT,MR tyrimo tiksliai nepasake kas plauciuose,ar dar neturi to tyrimo atsakymo?Juk turi pasakyt.
QUOTE(ambre @ 2010 03 20, 11:38)
Labutes.

Mergaites , ka daryti jei uzpakaliuke nuo vaistu guzai susidare? Tepam Ziles tepalu(karaliunaites),masazuojam,nepadeda. unsure.gif
O siaip tai nesmagu visai pas mus.As kazkaip tikejaus, kad mamukas tures daugiau energijos, kovos vidines.Dabar tik guli ir iki Wc nueina .Daugiau nera sveikatos.NeiTV, nei knygai,nei trumpam isejimui i lauka. Viskas jai pradejo maisytis...(cia matyt po narkozes atmintis labai suslubavo). O dar tik du kartai chemjos suleisti.
Labai liudna ziureti i ja...

Det spiritinius kompresus,bentjau seniau taip rekomenduodavo.
Gal mamytei reiktu antidepresantu pagert?Mano mama nenorejo ju,bet zinau,kad be reikalo,nes tikrai butu padeje.




Mano mamai siandien jau visai prastai,atsikelem ryte,kad nuvezt mazaja skiepyt(7.00 talona emiau,palikau sunu ,kad pabutu su mociute,nes ji viena bijo,niekur manes nebeisleidzia),suleidau morfijaus pries isvaziuojant,uztrukom tik valanda,bet grizus radau sedincia lovoj,dusino labai,nebesiorientuoja aplinkoj,i wc vezu vezimu,tai jau nebesuprato kur vezimas,kur klozetas. verysad.gif
Kojos tinsta,vakar buvom atveze sesute,paime kraujo tyrima,pridavem ir slapima,tai visi rezultatai geri,tik Hb 118,truputi link mazakraujystes.Ir slapime bakteriju rado,bet gal del to,kad nesvariai paimem,steriliai jau nepavyksta.
Gydytoja jau pati pasiule paieskot Slaugos ligonines,susiskambino su Subaciaus g.esancia,priimtu ir siandien.Bet as negaliu,sirdis neleidzia.Uzsiminiau mamai(nes tarpais dar supranta ka kalbu)-tai sake pagalvos.Morfiju leidziu jau kartais ir kas 3val.,gal padeda,net nezinau.Siandien pirma diena kai nebegalejau sugirdyt vaistu,17tableciu ryte doh.gif -tai siaip netaip sugirdziau skyscius varancius,nuo epilepsijos,nuo depresijos ir nuo kosulio-dusulio,visas skirtas Ruolios palikau ramybej.Logiskai mastant-jos jau tikrai nebepades verysad.gif ,stebuklo jau nebus. verysad.gif ,bet ir vakar vyrui liepiau dapirkt,kuriu greitu laiku butume pritruke.

Dabar mama miega,siandien labai balta,labai isvargusi,bet tokia grazi wub.gif

Reik eit skambint onkologinio sesutei,gal gales sulasint lasaline,nors turbut dirba siandien.Turiu eit,bet kazkas stabdo.
Vakar turejom vaziuot i onkologini,i plauciu kabineta,norejau,kad padarytu rentgena,kad paziuretu-gal reik nutraukt skyscius,bet neissiruosem.Jau uzvakar buvau priregistravus,bet irgi neissiruosem,mama pavargsta,po kiekvieno rubo aprengimo turi pailset,aprengt uztrunka pora valandu.


Jau kalbu pati su savim. blush2.gif blush2.gif

Gal kas naudojot Duphalac nuo viduriu uzkietejimo.Mama jau savaite negali pasitustint.Vakar daviau 15ml,nezinau,gal per mazai,bijau daugiau duot,nes pamenu kai pati praejus 3sav.po pirmo gimdymo gulejau ligoninej-tai irgi isgeriau 15ml-nesuveike,o paskui dar 10ml-tai 2paras smarkiai viduriavau.Tai dabar bijau,kad mamai taip nenutiktu.As-tai as,nubegdavau i WC, mama tai nenubegs. g.gif
Atsakyti
QUOTE(rita606 @ 2010 03 20, 09:00)
man dabar dare magnetini rezonansa,suCT/MR skaneriu ...

Na, jeigu tokį tyrimą darė ir viskas ok, tai nėra ko nerimauti. Svarbu periodiškai tikrinti smile.gif


QUOTE(tati @ 2010 03 20, 10:49)
..kas yra magnetinis rezonansas su CT/MR? Paprastai angliski trumpiniai kompiuterinio tomografo yra CT, o magnetinio rezonanso (B)MR / BMI, tokiu tikrai Lietuvoje yra ir ne vienas.

Čia galbūt 2in1 g.gif

ambre, labai geras Romantikės patarimas. Dėkite ant užpakaliuko kopūsto lapą. Tik dar patarčiau vidinę jo pusę (kur prie užpakaliuko dėsite) patepti medumi. Esu tokio "gydymo" veiksmingumo liudininkė smile.gif O jei ir nedaug tepadėtų, pakenkt irgi nepakenk, pabandykite.


Pasidalinsiu naujiena, gal ir kitas reikiama linkme pastūmėsiančia. Buvau jau užsiminusi, kad mano ligoniukės nervai pašliję, o pati ragiukus demonstruoja ir bet kokias užuominas apie psichologą laiko asmeniniu įžeidimu smile.gif Negana to, kai jau gydanti daktarė nusiuntė, ligoninės, kurioje gydomės, psichiatrė "nematė reikalo" beveik tris metus besigydančiam ir ant nervinio išsekimo ribos stovinčiam ligoniukui skirti kompensuojamų vaistų, o komentarai "esate našta savo šeimai" nuotaikos nepridėjo. Išrašė tablečių, kurių efektas "pagooglinus" sukėlė pernelyg daug abejonių.. Žodžiu, vargais negalais, bet pagaliau pavyko įkalbėti mamytę apsilankyti pas psichologą vietinėje poliklinikoje. Po šiandieninio vizito turim ir tinkamesnių vaistukų, bet svarbiausia - pakilią nuotaiką, daugybę padrąsinimų, patarimu ir susitarimą - kartą per savaitę (jei sveikata leis) atvykti į nemokamą valandos trukmės psicholog. seansą. Mama jaukiai šypsosi ir iš tos šypsenos suprantu, kad patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(romantikė @ 2010 03 20, 10:58)
Vakar pasiskundziau chemoterapeutei, kad ikyriai skauda nugara, tai labai netiketai pasiule atlikti magnetinio rezonanso tyrima. Net laika rado is karto.

Romantike, priminkite man, kur Jūs gydoma (tiksliau, kaip suprantu, tiesiog stebima smile.gif )? Santariškėse? Ir kodėl siuntimą davė chemoterapeutė? g.gif
Atsakyti
Ambre,gerai sako romantike kad ant guziuku reikia det kopusto lapa dar gali itepti medaus ,tai labai padeda ir stebekit,kad nepradetu kilti temperatura.

romantike,nusiteikim geriems tyrimu rezultatams friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carvel: 20 kovo 2010 - 11:56
QUOTE(Liutukeee @ 2010 03 20, 12:19)
,suleidau morfijaus pries isvaziuojant,uztrukom tik valanda,bet grizus radau sedincia lovoj,dusino labai,nebesiorientuoja aplinkoj,i wc vezu vezimu,tai jau nebesuprato kur vezimas,kur klozetas. verysad.gif


Liūtuke, slaugos ligoninėje pasidomėkit dėl morfijaus pompos, ar pas onkologę... ten sutvarkius kažkokius dokumentus ją net namo duoda vežtis.... tada badyti nereikia taip dažnai. vienas dūris 2-3 dienom.

Laikykitės..
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2010 03 20, 11:51)
Romantike, priminkite man, kur Jūs gydoma (tiksliau, kaip suprantu, tiesiog stebima smile.gif )? Santariškėse? Ir kodėl siuntimą davė chemoterapeutė? g.gif

Santariskese. Pusiau gydoma-pusiau stebima.

Chemoterapeute dave siuntima, nes kas menesi einu Zoladex injekcija suleisti. Man ta injekcija skyre chemoterapeutai, tai ir stebi kolkas.

carvel, tikiuosi geru tyrimu rezultatu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 20 kovo 2010 - 11:59


Dabar mama miega,siandien labai balta,labai isvargusi,bet tokia grazi wub.gif
[/quote]
Labai stipriai apkabinu Tave .....................
Atsakyti
QUOTE(ambre @ 2010 03 20, 12:38)
Mergaites , ka daryti jei uzpakaliuke nuo vaistu guzai susidare? Tepam Ziles tepalu(karaliunaites),masazuojam,nepadeda. unsure.gif
O siaip tai nesmagu visai pas mus.As kazkaip tikejaus, kad mamukas tures daugiau energijos, kovos vidines.Dabar tik guli ir iki Wc nueina .Daugiau nera sveikatos.NeiTV, nei knygai,nei trumpam isejimui i lauka. Viskas jai pradejo maisytis...(cia matyt po narkozes atmintis labai suslubavo). O dar tik du kartai chemjos suleisti.
Labai liudna ziureti i ja...

Ambre 4u.gif, tikėkis, kad tas blogumas praeis. Juk vis tik chemija - jėgelių nėra, o kai jų nėra - nėra ir noro ką nors daryti. Taip būdavo ir mano mamytei. Tai pragulėdavo po chemijos keletą dienų - kaip tu sakai be knygos, be jokio interesavimosi, kas aplink darosi. Iš pradžių taip pat sunku buvo žiūrėti. Jaučiausi bejėgė, kad nieko negaliu padėti... Paskui supratau, kad reikia tas dienas kuo ramiau pralaukti būnant šalia ir galvojant , kad kuo greičiau tai praeitų. Kai jau mamytė paprašydavo po kelių dienų įjungti TV , kad pažiūrėti savo serialą - suprasdavom, kad jau pradeda gerėti, nors toks tas žiūrėjimas dar ir tebūdavo. Tikėk, kad ir jums praeis ir mamytė atsigaus ir įgys vėl noro domėtis viskuo...


QUOTE(romantikė @ 2010 03 20, 12:58)
Laba diena.
Vakar pasiskundziau chemoterapeutei, kad ikyriai skauda nugara, tai labai netiketai pasiule atlikti magnetinio rezonanso tyrima. Net laika rado is karto. Aparatas naujas. Gulejau ten viduj apie 30-40 min. Labai garsiai veike, toks ispudis buvo, kad smegenis slifavo.
Atsakymas bus antradieni. Tikiuosi, kad bus palankus man.  smile.gif

4u.gif 4u.gif Linkiu, geriausių rezultatų, kad širdutė būtų rami ir būtum sveikutė...
MR garsas skirtingai veikia kiekvieną. Aš tris kartus esu gulėjusi ir su kiekvienu kartu vis labiau nerimavau - tiesiog nepernešu tų kosminių garsų. Paskutinį kartą prasidėjo toks širdaplakis , kad jau gulėdama išsikviečiau sesutę blush2.gif (gerai, kad nebuvo prasidėjęs tyrimas) . O kiti, daugiausia vyrai , sakė, kad net užmiega... rolleyes.gif

***

Liūtukeee wub.gif stipriai apkabinu ir negaliu atsistebėti tavo tvirtybe. console.gif Tu tapai mano mokytoja... wub.gif Dievo palaimos ir kantrybės Jums su mamyte. wub.gif

***

Niekaip nesuprantu, kokį ten žaidimą tati žaidžia ...esu jau atsilikusi... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 20 kovo 2010 - 12:30
rasu lanka, man prie ausu tokias minkstas pagalveles prispaude, jos sumazino garsa. Bet tikrai nesmagu.

Liutukeeee, stiprybes ir kantrybes...
Atsakyti