Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 24

QUOTE(something else @ 2010 03 20, 12:35)
pakilią nuotaiką, daugybę padrąsinimų, patarimu ir susitarimą - kartą per savaitę (jei sveikata leis) atvykti į nemokamą valandos trukmės psicholog. seansą. Mama jaukiai šypsosi ir iš tos šypsenos suprantu, kad patenkinta smile.gif

wub.gif gERA NUOTAIKA-sveikimo variklis thumbup.gif

QUOTE(astaxa @ 2010 03 20, 12:56)
Liūtuke, slaugos ligoninėje pasidomėkit dėl morfijaus pompos, ar pas onkologę... ten sutvarkius kažkokius dokumentus ją net namo duoda vežtis.... tada badyti nereikia taip dažnai. vienas dūris 2-3 dienom.

Laikykitės..


Dekui!Nebuvau apie tai girdejusi.O kaip tavo mama?
QUOTE(Domogintare @ 2010 03 20, 13:11)
Labai stipriai apkabinu Tave .....................

wub.gif

QUOTE(rasų lanka @ 2010 03 20, 13:18)
Liūtukeee wub.gif stipriai apkabinu ir negaliu atsistebėti tavo tvirtybe.  console.gif Tu tapai mano mokytoja... wub.gif Dievo palaimos ir kantrybės Jums su mamyte.  wub.gif

Dekui,mergaites! wub.gif Ne tokia as jau stipri,tik stengiuosi nepaluzti.Bet sirdy labai bijau...
Papildyta:
QUOTE(romantikė @ 2010 03 20, 13:26)


Liutukeeee, stiprybes ir kantrybes...

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 20 kovo 2010 - 12:30
QUOTE(something else @ 2010 03 20, 13:35)
Mama jaukiai šypsosi ir iš tos šypsenos suprantu, kad patenkinta smile.gif

Puiku, kad mamytė gerai jaučiasi ir jai padeda seansai su psichologų... Juk nuo visdinės dvasinės būsenos taip priklauso, kaip jaučiasi fizižkai žmogutis wub.gif ...
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2010 03 19, 18:17)
Labas mergaites,as cia 4u.gif ,kaip malonu zinoti,kad kazkam rupi,aciu jums wub.gif  wub.gif  wub.gif .Ta pati vakara vaziavau ipriimamaji,nebeisleido,pajunge ant visu imanomu aparatu,padare visus imanomus tyrimus,vakar kai kokius tyrimus dare su narkoze,vede kamera .Isvada pirmine-Tamoxifeno salutinis poveikis,galutine bus po tyrimo atsakymu.Kraujavima stabde duriais i pilva.Prieziura auksciausios klases,gydytojai,sesutes malonus ,pasijutau kaip pas daktara Hausa biggrin.gif  ir viskas nemokamai.

Sveikos visos 4u.gif , sveika naujoke Rita606 4u.gif

carvel, na ,vakar kai buvau pas ginekologę, tai sakė, kad nuo Tamoksifeno kitos moterys net kraujuoja. Man pasakė, kad kažkokia granuliacija buvo, kažką padarė, pavalė ar pan., sake, kad neturetu buti tepliojimo toliau. Paskyrė pilvo organu KT ir echoskopijas krūtų ir limfmazgiu 2010-04-01. Gyd. Tiknius pasakė, kad užsikonservavo limfmazgiai. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patr: 20 kovo 2010 - 13:26
Liutukee, samones "uztemimai" gali buti ir del morfijaus. Turejau palatos kaimyne, kuriai del skyscio pleuroje irgi leido morfiju, tai ji irgi neretai "vaiksciodavo miegodama", neatsimindavo, kad nesigaudydama kazka bandydavo daryti. O nusilpusi organizma turbut ir veikia stipriau tie vaistai.
Laikykis, Liutuke, tikra saunuole esi. Apkabinu stipriai stipriai.

Rasu lanka, susirenka kelios komandos zmoniu, zaidimas susideda is 6 turu, kiekviename ture po 10 klausimu is bendro issilavinimo. 1 teisignas atsakymas = 1 taskas. Daugiausia tasku per visus 6 turus surinkusi komanda laimi. Ir taip kiekviena savaite smile.gif

As pe MR jau pora kartu vos neuzmigau, pripratau, o jei dar ilgai daro, gi nera ka veikti smile.gif Tik pirma karta siokia tokia panika buvo apemusi, bet nusiraminau.
Atsakyti
tati thumbup.gif kur tu tuose musiuose dalyvauji?

Man ir kraujo tyrimus paeme, darys ir CA15,3
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2010 03 20, 15:40)
Rasu lanka, susirenka kelios komandos zmoniu, zaidimas susideda is 6 turu, kiekviename ture po 10 klausimu is bendro issilavinimo. 1 teisignas atsakymas = 1 taskas. Daugiausia tasku per visus 6 turus surinkusi komanda laimi. Ir taip kiekviena savaite smile.gif

Bet kur tai vyksta g.gif ...Prie kompo g.gif , namuose susirenka g.gif ...Ar čia savoj kompanijoj, ar su svetimais... g.gif

O šiaip labai džiaugiuosi, kad laimi , nors ir ne pirmą vietą - vis tiek prizinę... biggrin.gif O tai laaaaaabai gerai tavo raumenukams ir viskam , kas turi pradėti judėti... drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(Patr @ 2010 03 20, 16:08)
Man ir kraujo tyrimus paeme, darys ir CA15,3

Ir viskas bus gerai.. wub.gif nail.gif
Atsakyti
Pavasario ir vištos pasiilgo,
Velykas greit turėsim švęst.
Kiaušiniai bus kaip... seno vilko,
jeigu negaus žolės užlest... bigsmile.gif

Dabar neiskentusi paskambinau sesutei, bet ji jau buvo namuose. Sake, kad visi tyrimai kraujo geri, markeris siek tiek padidejes. Paskambinti sake pirmadieni. Bus matyt kiek tas markeris. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patr: 20 kovo 2010 - 14:20
Sveikos mergytes, moterytes,

Atleiskit kad isibroviau i jusu intymia erdve. Seku jusu istorijas , zaviuosi Jumis. Jus prvertet mane praleisti savaite beskaitant Jusu diskusijas nuo pat 1 os temos. Ziniu, patirties, ieskojimu lobynas. Stiprybes Jums!

Del ko as cia - labai neramu kur dingo GABIJA. , Adis, Saulelydis, tikiuosi viskas gerai, jei kas zinot - parasykit, aciu labai. Kaip TIKESIU Kristinute?
Atsakyti
Musiai vyksta Nese relax, kavine/klubas. Penktadieniais vyksta ir Vilniuje.
INFO

rasu, lanka, dekui. Tikrai gerai, kad pajudu siek tiek daugiau, nes siaip is namu nelabai daznai iseinu, ypac, kai orai tokie baisus...
Atsakyti
QUOTE(JURGUTISS @ 2010 03 20, 15:11)
Sveikos mergytes, moterytes,

Atleiskit kad isibroviau i jusu intymia erdve. Seku jusu istorijas , zaviuosi Jumis. Jus prvertet mane praleisti savaite beskaitant Jusu diskusijas nuo pat 1 os temos. Ziniu, patirties, ieskojimu lobynas. Stiprybes Jums!

Del ko as cia - labai neramu kur dingo GABIJA. , Adis, Saulelydis, tikiuosi viskas gerai, jei kas zinot - parasykit, aciu labai. Kaip TIKESIU Kristinute?


Saulelydis dar vakar buvo,tikuosi kad kitoms viskas gerai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Patr @ 2010 03 20, 15:24)
Sveikos visos 4u.gif , sveika naujoke Rita606 4u.gif

carvel, na ,vakar kai buvau pas ginekologę, tai sakė, kad nuo Tamoksifeno kitos moterys net kraujuoja. Man pasakė, kad kažkokia granuliacija buvo, kažką padarė, pavalė ar pan., sake, kad neturetu buti tepliojimo toliau. Paskyrė pilvo organu KT ir echoskopijas krūtų ir limfmazgiu 2010-04-01. Gyd. Tiknius pasakė, kad  užsikonservavo limfmazgiai. rolleyes.gif



Aciu Patr,nes jau nebezinau ka ir galvoti,siandien vel viskas is pradziu.
Atsakyti
Pasimelskit,mergaites,uz mano mamyte!Kad isejimas i kita pasauli butu lengvesnis!Katik buvo greitoji,suleido doximetazono,spaudimas virsutinis zemiau 80,sake,kad iki ryto gali ir nedatraukti verysad.gif .Morfijus nbenuima dusulio visai,sedziu su mama vis ir laikau per nugara apsikabinus.Dabar apkamsem pagalvem pasodine.Uzmigo,bet aisku trumpam.
Felcere liepe vel kviest greitaja jei labai baisu bus.

Skambinau ir i slaugos ligonine,bet pavelavau,buvo jau po 15val.,vedejo jau nebuvo,budintis dave mob.tel.,bet neatsako.Be vedejo neguldo.Tikiuosi,kad nebeprireiks.Meldziu Dieva,kad mamytei nebereiktu kankintis ilgiau. verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Atleiskit,kad as taip liudnai,sedziu,zindau mazaja,akyse asaros,bet nenoriu verkt,nes tuoj gris vyras su sunum-is darzelio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 20 kovo 2010 - 16:35