Įkraunama...
Įkraunama...

** Šiauliečiai stato svajonių namus **

QUOTE(airise @ 2010 03 19, 22:50)
Mūsų mūras keramzito(fibo),kaminai  (su vedinimo angom kartu )ir kambarių pertvaros silikatinių plytų.Kaminui anga per plytą-25/14 atrodo. vedinimui-per pusę plytos. Ir jokių šiedelių. Nieko nesakau,būtų jie ,būtų gerai. Bus dedami įdėklai,tai nežinau ar čia susitaupė mums.
Į pamatus akmenis kažkiek dėjom,o armatūros ne,putplasčio į vidų irgi ne,bet čia jau mūsų meistrai tokie buvo.Pylėm iš kriaušės betoną ,ir tuo pačiu mėtėm akmenis,dėl laiko tai tikrai nesusigaišo,nes nieks nelaukė kol primesim.Arba spėji arba ne,nieks nelaukia. kol atvbažiuodavo kita mašina su betonu dar galėjom pailsėt ir pamėtyt papildomai ku trūko. bet vienas dalykas -viršuj mašinos kai atvežė akmenis-dideli,o po jais maži beveik diduma. Tai va dėl to tai apgavo.

thumbup.gif
Geriausias irodymas kad prie gero noro viskas imanoma bigsmile.gif Vat pvz ant kamino tai nesiruosiu taupyti. Nes tai labai svarbus daigtas name.

Beje,o kodel visi kaip susitare murijate pertvaras vietoj gipsiniu sistemu? Cia gal buvo skaiciuota kas pigiau,ar tik seip,varot posenovei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2010 03 19, 22:02)
na man kai kriauses galejo betona ispilti per 1 val, o ispildavo per 2 tai atitinkamai is to sutaupymo betonui, nesusitaupydavo laikui, o taip pat dviese ispilti betona kaip ir jokiu problemu, taciau jei reikia akmenis mesti tai reikia talkos

kokia betono kubo kaina?kiek 1 km atvežimo kaina?ačiū.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 03 19, 23:40)
Beje,o kodel visi kaip susitare murijate pertvaras vietoj gipsiniu sistemu? Cia gal buvo skaiciuota kas pigiau,ar tik seip,varot posenovei? g.gif


man atrodo patikimiau, storis 11 cm, todėl nesvarstėme.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 03 19, 21:14)
Bet as galvoju nuomotis maisykle su strele kuri tiesiogiai ispila betona i klojini. mirksiukas.gif  Cia as netaupysiu-laikas pinigai mano situacijoje.


Tokiu budu mes liejom pamatus. Tai laiko atzvilgiu viskas labai vyko greitai. Na, ir dar patogu buvo tokiu budu, del to kad pamata siltinom "is vidaus". Pamatus isliejom, berots per dienaar dvi g.gif . Tuomet kelias dienas palaukem (3-4, taikem ant iseiginiu) ir pradejom muro darbus. Viskas vyko pakankamai greitai. Tik vat klinkerio murijimo darbai uzsitese. Bet sitoje vietoje, kaip suprantu, labai nepaskubesi... nes darbas pakankamai imlus.
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2010 03 19, 21:50)
Mūsų mūras keramzito(fibo),kaminai  (su vedinimo angom kartu )ir kambarių pertvaros silikatinių plytų.Kaminui anga per plytą-25/14 atrodo. vedinimui-per pusę plytos. Ir jokių šiedelių. Nieko nesakau,būtų jie ,būtų gerai. Bus dedami įdėklai,tai nežinau ar čia susitaupė mums.
Į pamatus akmenis kažkiek dėjom,o armatūros ne,putplasčio į vidų irgi ne,bet čia jau mūsų meistrai tokie buvo.Pylėm iš kriaušės betoną ,ir tuo pačiu mėtėm akmenis,dėl laiko tai tikrai nesusigaišo,nes nieks nelaukė kol primesim.Arba spėji arba ne,nieks nelaukia. kol atvbažiuodavo kita mašina su betonu dar galėjom pailsėt ir pamėtyt papildomai ku trūko. bet vienas dalykas -viršuj mašinos kai atvežė akmenis-dideli,o po jais maži beveik diduma. Tai va dėl to tai apgavo.


O pas mena atvaziudavo viena kriause su siurbliu kita paparasta vos ne kartu, o pot kaip jau susisuksi - kuo daugiau stabdysi, tuo ilgiau stoves.
Atsakyti
Gipsokartoniniu pertvaru pas mus irgi nera schmoll.gif . Kazkaip net nesvarstem tokio varianto g.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 03 20, 11:27)
Gipsokartoniniu pertvaru pas mus irgi nera  schmoll.gif . Kazkaip net nesvarstem tokio varianto  g.gif


O as galvoju ,gal desiu gipsines sistemas.. Del keliu dalyku. Greitai pasidaro,ateity gales lengvai isgriauti jei protelis senatvej susisuks,elektra lengva isvedziotimjokiu problemu pasidaryti paciam. Nors ir muryti vidines pertvaras neproblema. Surinkus siena belieka tik isspakliuoti..

Pvz kaip as issirinkau sienos buterbroda..Is pradziu as planavau savo nama kaip karolag sienas muryti,tai yra kaikur klinkeris kaikur blokeliai,viduj vata ir vel blokelis. Bet taip gaunasi brangu. Plius su pamatu apsiltinimu yra niuansu tokiai sistemai. Priejau prie isvados kad bus blokelis ir siltinimas is isores (na dar viduj gal 5cm) kad siltinimas gautus 25 cm.. Kas man patinka kad siltinant is isores viskas puikiai susijungia,visa apsiltinimo medziaga. Sienos su pamatais. Nebellieka salcio tiltu praktiskai. O nepatinka tai kad teks klijuoti klinkerio plyteles ant fasado. Bet kai pats klijuosiu tai esu isitikines kad nenukris po kiek laiko jos lotuliukas.gif Klinkerio muras aisku labai gerai,bet patys zinote kainas bigsmile.gif tai vat taip ir gime mano namo sienu buterbrodas. Skaiciavau,skaiciavau ir dasiskaiciavau. bigsmile.gif Plius tokiam sienos buterbrodui pamatas siauresnis eina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biesas66: 20 kovo 2010 - 11:00
QUOTE(biesas66 @ 2010 03 20, 10:57)
O as galvoju ,gal desiu gipsines sistemas.. Del keliu dalyku. Greitai pasidaro,ateity gales lengvai isgriauti jei protelis senatvej susisuks,elektra lengva isvedziotimjokiu problemu pasidaryti paciam. Nors ir muryti vidines pertvaras neproblema. Surinkus siena belieka tik isspakliuoti.. 


o cia tos gipsines sistemos tokios kaip amerikoj kur per vaizdelius rodo, kad atsitrenkia ir sienos nebera? biggrin.gif mes murysim is arko m12
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2010 03 20, 13:39)
o cia tos gipsines sistemos tokios kaip amerikoj kur per vaizdelius rodo, kad atsitrenkia ir sienos nebera? biggrin.gif mes murysim is arko m12


Jo,jo,isibegejes gali ilauzti lotuliukas.gif ,o seip tai dedamas dvigubas gipsas kurio su kakta neilausi smile.gif(antras gipsas ir kaip papildoma garso izoliacija. As manau desiu gipsus,nes taip greiciau.. Ir dar vienas dalykas. Pamato tokiai sienai nereikia,kas man labai imponuoja. Pasidarai pirma auksta be pertvaru,issibetonuoji,o toliau burk kaip nori isplanavima.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 03 20, 17:12)
Jo,jo,isibegejes gali ilauzti  lotuliukas.gif ,o seip tai dedamas dvigubas gipsas kurio su kakta neilausi smile.gif(antras gipsas ir kaip papildoma garso izoliacija.  As manau desiu gipsus,nes taip greiciau..  Ir dar vienas dalykas. Pamato tokiai sienai nereikia,kas man labai imponuoja. Pasidarai pirma auksta be pertvaru,issibetonuoji,o toliau burk kaip nori isplanavima.


na pas mane yra tokia viena siena (nes dalinau dideli kambari i du) padaryta is gipso....
bet kazkaip nelabai imponuoja... kai dabar statysiu namuka, tai tikrai nedarysiu is gipso sienu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingas @ 2010 03 20, 18:20)
na pas mane yra tokia viena siena (nes dalinau dideli kambari i du) padaryta is gipso....
bet kazkaip nelabai imponuoja... kai dabar statysiu namuka, tai tikrai nedarysiu is gipso sienu...  doh.gif


O kodel jum nepatiko? Kur problema?
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 03 20, 17:21)
O kodel jum nepatiko? Kur problema?


na didziausias nenoras yra todel, kad labai baisu prisiliest prie jos... Kazkaip bijau, kad neilistum i kita kambari... doh.gif
Atsakyti