Įkraunama...
Įkraunama...

** Šiauliečiai stato svajonių namus **

QUOTE(laimingas @ 2010 03 20, 18:22)
na didziausias nenoras yra todel, kad labai baisu prisiliest prie jos... Kazkaip bijau, kad neilistum i kita kambari...  doh.gif


Na cia jau siektiek scichologines problemos. Darem bandyma su hebra vienoj vietoj.. Gipsa pavyko pramusti gerokai mostelejus su petimi. Tai buvo vienas sluoksnis. I dvisluoksni galima peti issinarinti. Matote,as kai esu daug dirbes su tokiais dalykais tai gal ir nebijau ju... Tik reiktu prisesti paskaiciuoti kiek kas kainuoja. Ivertinus ir tai kad ant murines sienos arba storoka tinko sluoksni reiktu tinkuoti norint paslepti laidus(islaidos) ar pjauti strabus ir ileisti laidus(islaidos) nes pvz murijans is arko bloku butu kvailyste tinkuoti storu sluoksniu.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 03 20, 17:28)
Na cia jau siektiek scichologines problemos. Darem bandyma su hebra vienoj vietoj.. Gipsa pavyko pramusti gerokai mostelejus su petimi. Tai buvo vienas sluoksnis. I dvisluoksni galima peti issinarinti.  Matote,as kai esu daug dirbes su tokiais dalykais tai gal ir nebijau ju...  Tik reiktu prisesti paskaiciuoti kiek kas kainuoja. Ivertinus ir tai kad ant murines sienos arba storoka tinko sluoksni reiktu tinkuoti norint paslepti laidus(islaidos) ar pjauti strabus ir ileisti laidus(islaidos) nes pvz murijans is arko bloku butu kvailyste tinkuoti storu sluoksniu.


bet kaip suprantu, kapitaline siena nedarysi is gipso lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingas @ 2010 03 20, 18:42)
bet kaip suprantu, kapitaline siena nedarysi is gipso  lotuliukas.gif  thumbup.gif

O kiek sienu name kapitaliniu? Pas mane pvz 0 Projektuodamas nama ir apie tai pagalvojau.. Tiksliau bus siena kuri skirs garaza ir pirti nuo gyvenamu patalpu nes ji kils iki antro auksto ir virs garazo jau gausis kaip laukine (pamatytum projekta butu aiskiau) Plius perdengimas bus monolitas (nereikes nestandartiniu ploksciu kuriu kaina didoka. O kartu su perdanga issipils ir saramos virs langu. Taip vienu suviu du zuikiai.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 03 20, 17:28)
Na cia jau siektiek scichologines problemos. Darem bandyma su hebra vienoj vietoj.. Gipsa pavyko pramusti gerokai mostelejus su petimi. Tai buvo vienas sluoksnis. I dvisluoksni galima peti issinarinti.  Matote,as kai esu daug dirbes su tokiais dalykais tai gal ir nebijau ju...  Tik reiktu prisesti paskaiciuoti kiek kas kainuoja. Ivertinus ir tai kad ant murines sienos arba storoka tinko sluoksni reiktu tinkuoti norint paslepti laidus(islaidos) ar pjauti strabus ir ileisti laidus(islaidos) nes pvz murijans is arko bloku butu kvailyste tinkuoti storu sluoksniu.


Tik strabus, pas mane visur buvo strabuota, nafig ta ten tinka tepti ant tur sieno storiausiai. O dar jei visa kule laidu.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 03 20, 12:57)
O as galvoju ,gal desiu gipsines sistemas.. Del keliu dalyku. Greitai pasidaro,ateity gales lengvai isgriauti jei protelis senatvej susisuks,elektra lengva isvedziotimjokiu problemu pasidaryti paciam. Nors ir muryti vidines pertvaras neproblema. Surinkus siena belieka tik isspakliuoti.. 




MB irgi dirba toj srity, tai jis nusprende kad pas mus antro auksto pertvaros irgi nebus is muro - tokio spat priezastys kaip isvardinai smile.gif tik mes darem ne vien su gipsu - medzio drozliu plokste ir tada gipsas, viduj vata ( del garso izoliacijos), is kitos puses vel plokste ir gipsas.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 03 20, 17:55)
O kiek sienu name kapitaliniu? Pas mane pvz 0  Projektuodamas nama ir apie tai pagalvojau..  Tiksliau bus siena kuri skirs garaza ir pirti nuo gyvenamu patalpu nes ji kils iki antro auksto ir virs garazo jau gausis kaip laukine (pamatytum projekta butu aiskiau)  Plius perdengimas bus monolitas (nereikes nestandartiniu ploksciu kuriu kaina didoka. O kartu su perdanga issipils ir saramos virs langu. Taip vienu suviu du zuikiai.


Biski detaliau paaiskink kaip issipils su perdanga saramas langams. tai kokios lubos bus pas tave ir ar visi langai iki pat virsaus doh.gif ?

Standartiniu ploksciu siai laikais beveik nebera schmoll.gif . kiek ant greituju atsimenu, man vieno kvadrato "nestandartiniu" mirksiukas.gif (t.y. kokio noriu ilgio ir plocio, o dar ir kampa galejo isimti) ploksciu kaina buvo ~70 Lt/m2.

Del ploksciu kainos ir monolito dar pasiskaiciuok, gali buti kad ne tik greiciau, bet ir pigiau bus plokstes
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2010 03 20, 23:46)
Biski detaliau paaiskink kaip issipils su perdanga saramas langams. tai kokios lubos bus pas tave ir ar visi langai iki pat virsaus  doh.gif ?

Standartiniu ploksciu siai laikais beveik nebera  schmoll.gif . kiek ant greituju atsimenu, man vieno kvadrato "nestandartiniu"  mirksiukas.gif  (t.y. kokio noriu ilgio ir plocio, o dar ir kampa galejo isimti) ploksciu kaina buvo ~70 Lt/m2.

Del ploksciu kainos ir monolito dar pasiskaiciuok, gali buti kad ne tik greiciau, bet ir pigiau bus plokstes



na sunku daba cia nupasakoti kaip jos liejasi bet faktas kad liejasi,o lubu aukstis normalus ir langai ne iki lubu. Tai nesudetinga padaryti. Na gal dar nebusime cia issibegioje kai fotkes darysiu. Vien plokstemis as visko ar taip ar taip neisdeliosiu,liks balkonai ir visokie plysiai kuriuos vistiek teks betonuoti(aisku tai lengviau) virs garazo medine perdanga bus,tad tiek to monolito gal koks 70-100 kvadratu..


O pas jus nera betoninio ziedo aplink nama ties antro auksto perdanga? Kiek zinau jis dabar kaip ir visuose projektuose daromas.. Tipo surisimui.. g.gif Nors tiesa pasakius dar neturiu isbaigto projekto tad negaliu tiksliai komentuoti.
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 03 20, 22:57)
na sunku daba cia nupasakoti kaip jos liejasi bet faktas kad liejasi,o lubu aukstis normalus ir langai ne iki lubu. Tai nesudetinga padaryti.  Na gal dar nebusime cia issibegioje kai fotkes darysiu.    Vien plokstemis as visko ar taip ar taip neisdeliosiu,liks balkonai ir visokie plysiai kuriuos vistiek teks betonuoti(aisku tai lengviau) virs garazo medine perdanga bus,tad tiek to monolito gal koks 70-100 kvadratu..
O pas jus nera betoninio ziedo aplink nama ties antro auksto perdanga? Kiek zinau jis dabar kaip ir visuose projektuose daromas.. Tipo surisimui..  g.gif Nors tiesa pasakius dar neturiu isbaigto projekto tad negaliu tiksliai komentuoti.


Realiai ARKO'istai primygtinai tegia, kad jo nereikia, pas mane projekte irgi jo nebuvo iprojektave, bet as dariau. Tikiuosi, kad ne veltui, gal bent ant dusios ramiau.
Atsakyti
Va dėl monolitinio žiedo tai ir aš suku galvą smile.gif ką tik patys lingavot kad kaip visi tūli lietuviai ne vietoj nori apsidrausti ir statosi mūrines pertvaras, o še tau arko sienos ir liejamas žiedas idant miegot ramiai biggrin.gif
Tai va galvoju ar tikrai įmanomas variantas be to žiedo vienaaukščiame name iš arko ... g.gif Ar netaps tas žiedas ramaus miego koeficientu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedruolė: 20 kovo 2010 - 23:08
QUOTE(zojux @ 2010 03 20, 23:38)
Tik strabus, pas mane visur buvo strabuota, nafig ta ten tinka tepti ant tur sieno storiausiai. O dar jei visa kule laidu.



tai va,logiskiausia yra strabuoti,o uz strabus elektrikai savo litukus pasiima...
Papildyta:
QUOTE(jova @ 2010 03 20, 23:41)
MB irgi dirba toj srity, tai jis nusprende kad pas mus antro auksto pertvaros irgi nebus is muro - tokio spat priezastys kaip isvardinai smile.gif  tik mes darem ne vien su gipsu - medzio drozliu plokste ir tada gipsas, viduj vata ( del garso izoliacijos), is kitos  puses vel plokste ir gipsas.

Na cia jau aisku pas jus pagerinta siena gaunasi,bet pilnai sutinku kad galima ir drozliu plokste naudoti. lengviau poto kanors ant sienos pakabinti.

Papildyta:
QUOTE(zojux @ 2010 03 21, 00:01)
Realiai ARKO'istai primygtinai tegia, kad jo nereikia, pas mane projekte irgi jo nebuvo iprojektave, bet as dariau. Tikiuosi, kad ne veltui, gal bent ant dusios ramiau.

Taip.arko deklaruoja kad nereikia,bet architektai jy megsta naudoti. maniskis irgi myke apie ta zieda.. O kas lieca sijas virs langu tai perdanga betonuojasi normaliam aukstyje ir tos sienos vietos virs langu iki reikiamo aukscio. Viskas susipila i viena. saramos,ziedas,perdengimas.

Papildyta:
QUOTE(Giedruolė @ 2010 03 21, 00:07)
Va dėl monolitinio žiedo tai ir aš suku galvą smile.gif ką tik patys lingavot kad kaip visi tūli lietuviai ne vietoj nori apsidrausti ir statosi mūrines pertvaras, o še tau arko sienos ir liejamas žiedas idant miegot ramiai biggrin.gif
Tai va galvoju ar tikrai įmanomas variantas be to žiedo vienaaukščiame name iš arko ...  g.gif  Ar netaps tas žiedas ramaus miego koeficientu biggrin.gif
Mes kalbejome apie dviauksti nama. O vienaauksciame name tai su pagaliu nepriverstu pilti. Tas ziedas yra tam kad(kaip suprantu) sienos neissiskleistu. bet tai taikoma dvieju aukstu namams. O kur jau tas vienaaukstis namas issiskleis kai jo sienu aukstis gerokai mazesnis.

Tiesa,kalba buvo kur reikia,kur nereikia taupyti. Sioje vietoje manau nepataupysi,tiksliau nepasigincysi su konstruktoriais. Jei reikia tai reikia. Juolab kad jis suteikia stiprumo..
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 03 21, 00:37)

Mes kalbejome apie dviauksti nama. O vienaauksciame name tai su pagaliu nepriverstu pilti. Tas ziedas yra tam kad(kaip suprantu)  sienos neissiskleistu. bet tai taikoma dvieju aukstu namams. O kur jau tas vienaaukstis namas issiskleis kai jo sienu aukstis gerokai mazesnis.


Va va, pas mus irgi vienaaukstis bus namukas, taciau visi statybininkai sako, kad reikia to ziedo. Tipo stipriau ir tipo stoga patogiau daryti. Nelabai nusimanau apie tai, bet rasau ka mums sake.
Atsakyti
QUOTE(Notyte @ 2010 03 21, 10:48)
Va va, pas mus irgi vienaaukstis bus namukas, taciau visi statybininkai sako, kad reikia to ziedo. Tipo stipriau ir tipo stoga patogiau daryti. Nelabai nusimanau apie tai, bet rasau ka mums sake.



Jei is arko murysit sakyciau durnizmas.. kam sviesta sviestuota daryti.. Jei is kokiu fibo- tada daryciau. Statybininku neeklausykit,ziurekit ka konstruktorius sneka. mirksiukas.gif Idomu kaip palengvina ts ziedas stogo dejima.. Max ka manau logiska padaryti tai islyginamaji sluoksni aplink visa perimetra,mes sienu auksciai vistiek plaukios..
Atsakyti