Įkraunama...
Įkraunama...

** Šiauliečiai stato svajonių namus **

QUOTE(Bitute555 @ 2010 03 30, 16:58)
Kol is Egipto parskridom, ir sniegutis Lietuvoje nutirpo  thumbup.gif



mmm supavydejau wub.gif Tikiuosi, geras atostogas turejot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2010 03 30, 21:17)
mmm supavydejau wub.gif Tikiuosi, geras atostogas turejot thumbup.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
photo1
photo2
Atsakyti
QUOTE(Bitute555 @ 2010 03 30, 22:09)


wub.gif
Atsakyti
QUOTE(karolag @ 2010 03 30, 14:41)
Dėkui, kad neišbrokyjot, nors kritikos irgi norėtųs, gal kokia idėja pataisyt ką kiltų biggrin.gif


labai erdvūs, šviesūs tavo namai thumbup.gif Tavo vietoje būčiau dariusi pakabinamus unitazus, tik tiek smile.gif
Papildyta:
QUOTE(karolag @ 2010 03 30, 14:41)
Durys visai neblogai išėjo, nors keikiau vyrą, kad brangesnių neduoda užsisakyti. Galiu rekomenduoti - mums durys su apvadais, beicavimu, įstatymu (atskirai pirkom lankstus ir rankenas) kainavo 650 Lt vnt. Sakyčiau pigiai, nes pas mus nestandartas.


ar jos natūralaus medžio? Norėčiau kontaktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 03 30, 19:32)
mums laiptus gamino Aivaras. kaina, kaip tokio tipo laiptams, vidutine ir nesikandziojanti. bet, nzn, kas jums skaiciavo. gal taip pat jie?  g.gif


Prašyčiau kontaktų, nes tikrai ne Aivaras skaičiavo.
Papildyta:
QUOTE(aulina @ 2010 03 31, 09:55)
labai erdvūs, šviesūs tavo namai  thumbup.gif Tavo vietoje būčiau dariusi pakabinamus unitazus, tik tiek  smile.gif
Papildyta:
ar jos natūralaus medžio? Norėčiau kontaktų  4u.gif


Staktos medinės, o pačios durys faneruotos. Jei dar nori kontaktų - parašyk. Medinės niekaip nesigavo už tokią kainą schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Rendi @ 2010 03 30, 22:17)
mmm supavydejau wub.gif Tikiuosi, geras atostogas turejot thumbup.gif


Aš irgi, ypač žinant, kad šiais metais užusienio kelionių turbūt nebus, nes namas visus pinigus suris verysad.gif
Bet smagu, kad bent jau ne visiems namas visas pramogas atima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute555 @ 2010 03 30, 21:09)


mmm pasaka wub.gif
QUOTE(karolag @ 2010 03 31, 08:07)

Aš irgi, ypač žinant, kad šiais metais užusienio kelionių turbūt nebus, nes namas visus pinigus suris verysad.gif
Bet smagu, kad bent jau ne visiems namas visas pramogas atima smile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(aulina @ 2010 03 31, 07:55)
labai erdvūs, šviesūs tavo namai  thumbup.gif Tavo vietoje būčiau dariusi pakabinamus unitazus, tik tiek  smile.gif


Aš irgi pagalvojau,kodėl ne pakabinami,kai dabar visi tokius deda.Karolaq,kodėl toks jūsų sprendimas buvo? Šiaip labai viskas gražu pas jus,ir tie pastatomi unitazai,ypač tas vientisas labai gražiai žiūrisi. wub.gif Laiptai labai dailiai padaryti,gal ir aš tokių norėčiau,gal galima kontaktus? Kažin,kurie gaunasi pigiau,ar su krokodilu ar betoniniai? Ar čia tik grožio klausimas,kam kurie labiau patinka.
Aš žiūriu ,kad atsilieku nuo jūsų,kas kartu dėjom pamatus,jau viduj dirba,net jau kraustosi,o aš oi kaip velkuosi. Tik dėžutė be langų ir be apdailos lauko. doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 31 kovo 2010 - 09:01
QUOTE(airise @ 2010 03 31, 09:00)
Tik dėžutė be langų ir be apdailos lauko. doh.gif  verysad.gif


skirtingi tempai visu blush2.gif Mes su kreizzy praktiskai vienodai pradejom, jie jau viduj dirba, pas mus dar tik pamatukai biggrin.gif bego ir pabego wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rendi: 31 kovo 2010 - 09:07
laiptai: http://www.laiptas.b.../lt/?page_id=19

tik puslapiukas ilgokai kraunasi. mes pas juos naujinom laiptus sename name is klijuoto azuolo ir siame uzsakinejome, tik jau uosio.
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2010 03 31, 11:00)
Aš irgi pagalvojau,kodėl ne pakabinami,kai dabar visi tokius deda.Karolaq,kodėl toks jūsų sprendimas buvo? Šiaip labai viskas gražu pas jus,ir tie pastatomi unitazai,ypač tas vientisas labai gražiai žiūrisi. wub.gif  Laiptai labai dailiai padaryti,gal ir aš tokių norėčiau,gal galima kontaktus? Kažin,kurie gaunasi pigiau,ar su krokodilu ar betoniniai? Ar čia tik grožio klausimas,kam kurie labiau patinka.
Aš žiūriu ,kad atsilieku nuo jūsų,kas kartu dėjom pamatus,jau viduj dirba,net jau kraustosi,o aš oi kaip velkuosi. Tik dėžutė be langų ir be apdailos lauko. doh.gif  verysad.gif


Atsakymas dėl pakabinamų tualetų: jo nėra biggrin.gif Tiesiog man bakeliai gražu biggrin.gif Tas vientisas man irgi labai gražus, bet deja pajungimas netiko ir iš mano miegamojo iškeliavo į 1 a. Kadangi šis kainavo 1000 Lt, kitus 2 rinko vyras. Na o vyrui argumentas buvo kaina, o pakabinami jo įsivaizduojamai kainai tiesiog per brangūs biggrin.gif

Betoninius laiptus darė klaipėdiškiai, pagal vienos forumietės rekomendacijas. Mokėjom 3500 Lt, tai kaži ar pigiau nei kitos konstrukcijos. Nes dar reikės apdailos jiems už dar kitus 3500 Lt. g.gif Mes darėm betoninius, nes man jie atrodo stabiliausi, tik dėl to. ir norėjau uždarų.

Tai gal šiemet ir pasivysit, mums lauko apdailos irgi trūksta biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(janna @ 2010 03 31, 12:06)
laiptai: http://www.laiptas.b.../lt/?page_id=19

tik puslapiukas ilgokai kraunasi. mes pas juos naujinom laiptus sename name is klijuoto azuolo ir siame uzsakinejome, tik jau uosio.


Dėkui, bandysiu kontaktuot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute555 @ 2010 03 30, 22:09)


wub.gif kaip smagu atostogos thumbup.gif

Labai faina, kad visi juda su darbeliais i prieki.

Tik gaila, kad negaliu apziureti nuotrauku. Visi diskutuoja, diskutuoja kaip pas vienus ar kitus grazu. Prasom pasakyti kaip uzsitarnauti slaptazodi i jusu albuma?

Neuzilgo gal ir mes jau galesim pradeti darbus, noresis irgi pasirodyti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Notyte @ 2010 03 31, 14:06)
Prasom pasakyti kaip uzsitarnauti slaptazodi i jusu albuma?


slaptažodis atsiunčiamas į až, jeigu dauguma narių balsavimo metu pritaria tam.
Atsakyti