Įkraunama...
Įkraunama...

** Šiauliečiai stato svajonių namus **

Labas merginos. klausimelis-prasymas. Gal kas turite kontaktus zmoniu arba imoniu kurie jums dare pamatus? Seniau galvojau kad pats darysiu,bet dabar skaiciuoju ar paciam veltis i tai. Buciau dekingas uz kontaktus i AZ. rasykite visi kas galite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Notyte @ 2010 03 31, 13:06)
wub.gif  kaip smagu atostogos  thumbup.gif

Labai faina, kad visi juda su darbeliais i prieki.

Tik gaila, kad negaliu apziureti nuotrauku. Visi diskutuoja, diskutuoja kaip pas vienus ar kitus grazu. Prasom pasakyti kaip uzsitarnauti slaptazodi i jusu albuma?

Neuzilgo gal ir mes jau galesim pradeti darbus, noresis irgi pasirodyti  wub.gif


Na tai statybu leidimuka gal jau turite? mirksiukas.gif Musu jau dokumentai savivaldybeje, tai belieka laukti geru naujienu...
Siandien buvau sklype... Paskui nulekiau i parduotuve, nusipirkau guminius, kastuva ir grizes i sklypa bandziau biskiuka ji pasausinti... thumbup.gif Pasirodo, reiks rimtesnes technikos ji pasausinti arba laukti siltu (karstu) oru, kad vandens nebeliktu... o tada jau ir rimti dalykai prasides.... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingas @ 2010 03 31, 19:23)
Na tai statybu leidimuka gal jau turite? mirksiukas.gif Musu jau dokumentai savivaldybeje, tai belieka laukti geru naujienu...
Siandien buvau sklype... Paskui nulekiau i parduotuve, nusipirkau guminius, kastuva ir grizes i sklypa bandziau biskiuka ji pasausinti...  thumbup.gif Pasirodo, reiks rimtesnes technikos ji pasausinti arba laukti siltu (karstu) oru, kad vandens nebeliktu... o tada jau ir rimti dalykai prasides....  drinks_cheers.gif


Niezti rankos pradeti darbus? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 03 31, 20:00)
Niezti rankos pradeti darbus? bigsmile.gif


Patikek, nervas ima, kai tokia diena ir nieko negali daryt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laimingas @ 2010 03 31, 19:23)
Na tai statybu leidimuka gal jau turite? mirksiukas.gif Musu jau dokumentai savivaldybeje, tai belieka laukti geru naujienu...
Siandien buvau sklype... Paskui nulekiau i parduotuve, nusipirkau guminius, kastuva ir grizes i sklypa bandziau biskiuka ji pasausinti...  thumbup.gif Pasirodo, reiks rimtesnes technikos ji pasausinti arba laukti siltu (karstu) oru, kad vandens nebeliktu... o tada jau ir rimti dalykai prasides....  drinks_cheers.gif


Musu irgi jau savivaldybeje. Gynimas 04.13d. Laukiam nesulaukaim. Gal ir jusu ta pacia diena gynimai?
Mes irgi jau keliuka planuojam stumdyti. Prie to pacio gal ir sklypa nustumdys. Niezti rankos kaip noris pradeti darbuotis.
Papildyta:
QUOTE(laimingas @ 2010 03 31, 21:05)
Patikek, nervas ima, kai tokia diena ir nieko negali daryt  doh.gif


Va va butent. Kaip butu smagu jau tureti leidima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Notyte @ 2010 03 31, 20:10)
Musu irgi jau savivaldybeje. Gynimas 04.13d. Laukiam nesulaukaim. Gal ir jusu ta pacia diena gynimai?
Mes irgi jau keliuka planuojam stumdyti. Prie to pacio gal ir sklypa nustumdys. Niezti rankos kaip noris pradeti darbuotis.
Papildyta:
Va va butent. Kaip butu smagu jau tureti leidima  mirksiukas.gif


O tai ka reiskia gynimas? Ka cia reiks daryti? Kaip architekte sake, tai kazkas pas mus irgi bus 04.13... bet ji viska pas mus daro... sake, jei kas bus blogai, tada informuos. Bet as tikiuos, kad viskas bus ciki, nes kiek zinau, ji kazkokiai komisijai priklauso thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 03 31, 18:18)
Labas merginos. klausimelis-prasymas.  Gal kas turite kontaktus zmoniu arba imoniu kurie jums dare pamatus?  Seniau galvojau kad pats darysiu,bet dabar skaiciuoju ar paciam veltis i tai.  Buciau dekingas uz kontaktus i AZ. rasykite visi kas galite  4u.gif


Aš savo nerekomenduosiu,nes pridare kliurkų- nors šiaip kaip ledas pamatukai buvo( su lentų klojiniais).bet kadangi jie buvo aukšti,tai pilant betoną iš kriaušės ,jie viršuj biški pradėjo pūstis,laužti lentas.nesurišo su vielom,kaip vėliau supratom,nesuvaržė gal gerai.Nors varžtų davėm kiek nori.Tai meistrai laikė vos ne su pri...om kelnėm.Nors ką čia benulaikysi,jei būtų viskas lūžę tai lūžę.bet baigėsi gerai,betonas neišsidrėbė ant žemės.Ot būtų nuostolių,negaliu pagalvot. Bet tada mes nelabai išmanėm,kaip čia juos geriau daryt,tai ir taip gavosi,kad nenužiūrėjom,pasitikėjom meistrais.
va pas kaimynus vėliau jau mačiau gerai padarytus,visi kaip priklauso ,su putplasčiu viduj,su nevienodu aukščiu kažkaip ,matyt apdailinėm plytom palikta ,visų vidinių sienų pamatai iš karto padaryti. O pas mus vidinėm darė vėliau mūrininkai,tai vėl prikliurkino ,baisu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 31 kovo 2010 - 20:37
QUOTE(laimingas @ 2010 03 31, 21:24)
O tai ka reiskia gynimas? Ka cia reiks daryti? Kaip architekte sake, tai kazkas pas mus irgi bus 04.13... bet ji viska pas mus daro... sake, jei kas bus blogai, tada informuos. Bet as tikiuos, kad viskas bus ciki, nes kiek zinau, ji kazkokiai komisijai priklauso thumbup.gif



ka reiskia gynimas? paprastai,Siaulietiskai,nueini i savivaldybe,nusinesi kasteta (lengviau paslepti) isilauzi i reikiama kabineta ir gazdindamas juo issireikalauji statybu leidimo bigsmile.gif .

Juokauju.

O seip ir man parupo,ar tik ne tapacia diena ir mano statybu leidimas bus svarstomas g.gif Nes jau kaip ir laikas butu bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(airise @ 2010 03 31, 21:33)
Aš savo nerekomenduosiu,nes pridare kliurkų- nors šiaip kaip ledas pamatukai buvo( su lentų klojiniais).bet kadangi jie buvo aukšti,tai pilant betoną iš kriaušės ,jie viršuj biški pradėjo pūstis,laužti lentas.nesurišo su vielom,kaip vėliau supratom,nesuvaržė gal gerai.Nors varžtų davėm kiek nori.Tai meistrai laikė vos ne su pri...om kelnėm.Nors ką čia benulaikysi,jei būtų viskas lūžę tai lūžę.bet baigėsi gerai,betonas neišsidrėbė ant žemės.Ot būtų nuostolių,negaliu pagalvot. Bet tada mes nelabai išmanėm,kaip čia juos geriau daryt,tai ir taip gavosi,kad nenužiūrėjom,pasitikėjom meistrais.
va pas kaimynus vėliau jau mačiau gerai padarytus,visi kaip priklauso ,su putplasčiu viduj,su nevienodu aukščiu kažkaip ,matyt apdailinėm plytom palikta ,visų vidinių sienų pamatai iš karto padaryti.  O pas mus vidinėm darė vėliau mūrininkai,tai vėl prikliurkino ,baisu.



Betonas turi labai stipria pletimosi jega. tokia kad neitiketina.. Gerai kad neissizerge pamatai ,nes rimtai butumet tureje ir vargo ir nuostoliu. Pas mane kai viskas siltinsis is isores tai problema su pulistirolu viduje atpuola smile.gif
Atsakyti
QUOTE(karolag @ 2010 03 30, 09:16)
Pažadas ištesėtas - nuotraukos jau albume. Dėl nuotraukų net į darbą pavėlavau biggrin.gif  Iš karto sorry už netvarką - plytelės dar nevalytos, grindys nešluotos ir pan. blush2.gif Bet vaizdą susidarysit. Fotografuoti trukdė saulė, labai jau mėtė šešėlius ant baldų. I a. vonia tamsoka, nes ten dar elektrikas nepasidarbavęs...
na tai prašom albuman pasicekavyti blink.gif


O kaip man tuos vaizdelius pamatyti??? 4u.gif
As irgi po truputi i vidasu darbus vis daugiau pradedu koncentruotis, todel butu labai idomu. Gal kazkas ir patiems pamacius pas kitus palegvintu pasirinkima.

na zemietes ir zemieciai, gal ir mane prijungtumete prie oficialaus sio burelio drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(janna @ 2010 03 30, 17:32)
mums laiptus gamino Aivaras. kaina, kaip tokio tipo laiptams, vidutine ir nesikandziojanti. bet, nzn, kas jums skaiciavo. gal taip pat jie?  g.gif


Ar tuos laiptininko kontaktus ir man butu galima gauti, nes greitu laiku jau reikes laiptams medines dalies
Atsakyti
QUOTE(zojux @ 2010 03 31, 22:34)

Ar tuos laiptininko kontaktus ir man butu galima gauti, nes greitu laiku jau reikes laiptams medines dalies


praeitam puslapį janna nuorodą įdėjo.
Atsakyti
QUOTE(laimingas @ 2010 03 31, 18:23)
Na tai statybu leidimuka gal jau turite? mirksiukas.gif Musu jau dokumentai savivaldybeje, tai belieka laukti geru naujienu...
Siandien buvau sklype... Paskui nulekiau i parduotuve, nusipirkau guminius, kastuva ir grizes i sklypa bandziau biskiuka ji pasausinti... 


Pernai irgi musu pirmieji pirkiniai buvo biggrin.gif thumbup.gif

Visiems linkiu sekmingai gauti statybu leidimus bigsmile.gif Mes manem, kad viskas daug sudetingiau bus, bet architekte tuom atzvilgiu tai idealiai atidirbo smile.gif
Atsakyti
siandien vyras apgavo doh.gif biski baisiai doh.gif raso man, kaimynas paskambino, vagia blokelius, lekiu greit unsure.gif *****, supykau, kad taip juokauja, galvoju bando paankstint veiksma turbut nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti