Įkraunama...
Įkraunama...

** Šiauliečiai stato svajonių namus **

Visus su sv. Velykomis!!!
Atsakyti
Sveikos ir sveiki bigsmile.gif

Kaip praejo Velykos? Daug marguciu privalget bigsmile.gif

Kreipiuosi i tuos, kurie po visu "remontu" valetes namus, kokias priemones naudojot plyteliu, parketo valymui g.gif Buvau susirasius, bet neberandu uzrasu, tad prasau pagalbos ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Siaulietes gal galetumet rekomenduot koki architekta Siauliuose,rasykit i AZ .
Atsakyti
Su sv. Velykom visus.


QUOTE(rudenine @ 2010 04 06, 09:59)
Sveikos ir sveiki  bigsmile.gif

Kaip praejo Velykos? Daug marguciu privalget  bigsmile.gif

Kreipiuosi i tuos, kurie po visu "remontu" valetes namus, kokias priemones naudojot plyteliu, parketo valymui  g.gif  Buvau susirasius, bet neberandu uzrasu, tad prasau pagalbos  ax.gif



Rudenine, buvau kaip tik mano brolio zmona po remonto ka tik vale namus - tai buvau apakus, kad geriausiai kalkes nuo parketo nuima toks variantas - i vandeni, kuriuo plausi grindis, isipilk tris saukstus aliejaus - jis tas kalkes surisa ir is pirmo -antro karto ant grindu nelieka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Beržė @ 2010 04 06, 11:31)
Su sv. Velykom visus.
Rudenine, buvau kaip tik mano brolio zmona po remonto ka tik vale namus - tai buvau apakus, kad geriausiai kalkes nuo parketo nuima toks variantas - i vandeni, kuriuo plausi grindis, isipilk tris saukstus aliejaus - jis tas kalkes surisa ir is pirmo -antro karto ant grindu nelieka thumbup.gif


aciu 4u.gif turesiu omeny mirksiukas.gif o vonios plyteliu nevale blush2.gif
Atsakyti
as pasigirsiu - pas mus prasidejo murijimo darbai blush2.gif vyras vis vaziuoja muryt, kai tik laisvo laiko turi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rudenine @ 2010 04 06, 11:51)
aciu  4u.gif  turesiu omeny  mirksiukas.gif  o vonios plyteliu nevale  blush2.gif



Plytkas vale, kiek zinau, iprastom valymo priemonem. Ajax'u lygtai.

Rendi, sveikinimai dideliausi 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O mes jau nuo sestadienio gyvenam naujoj - laikinoj - vietoj... Niekaip nepriprantu prie naujos lovos doh.gif O ir su vaikais dar nesusireguliuoju laiko - kada ka isvezt ar parvezt doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rendi @ 2010 04 06, 14:52)
as pasigirsiu - pas mus prasidejo murijimo darbai  blush2.gif vyras vis vaziuoja muryt, kai tik laisvo laiko turi 4u.gif



Rendi ,sveikinu, dziaugiuosi uz jus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(biesas66 @ 2010 03 31, 19:18)
Labas merginos. klausimelis-prasymas.  Gal kas turite kontaktus zmoniu arba imoniu kurie jums dare pamatus?  Seniau galvojau kad pats darysiu,bet dabar skaiciuoju ar paciam veltis i tai.  Buciau dekingas uz kontaktus i AZ. rasykite visi kas galite  4u.gif

grindingas daro.tik kontaktu neturiu
Atsakyti
QUOTE(ega2 @ 2010 04 06, 20:09)
grindingas  daro.tik kontaktu neturiu


Aciu. O mes pluteles plaudavom ,kad nepabaltu,i vandeni ipyle siektiek skalbimo milteliu. bigsmile.gif Tikrai padedavo/ Ypatingai kai plil i uzpilda elasta.
Atsakyti
QUOTE(Beržė @ 2010 04 06, 15:10)
Plytkas vale, kiek zinau, iprastom valymo priemonem. Ajax'u lygtai.

Rendi, sveikinimai dideliausi 4u.gif  4u.gif  4u.gif



aciu labai blush2.gif ir sekmes priprantant naujoj vietoj bigsmile.gif
QUOTE(kreizzy @ 2010 04 06, 18:46)
Rendi ,sveikinu, dziaugiuosi uz jus thumbup.gif


aciu, kreizzy, tiek laukem, nemaniau, kad tiek dziaugsmo teiks biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(biesas66 @ 2010 04 06, 23:33)
Aciu.  O mes pluteles plaudavom ,kad nepabaltu,i vandeni ipyle siektiek skalbimo milteliu.  bigsmile.gif Tikrai padedavo/ Ypatingai kai plil i uzpilda elasta.


as dar ankstesniam bute plyteliu tarpelius pabaltavusius valiau su dantu pasta blush2.gif nuo vieno karto neissivalo, bet efektas jautesi smile.gif

ziuriu daug kas liaudiskom priemonem tvarkosi biggrin.gif
Atsakyti
Laba smile.gif

Aciu visiems uz atsakymus, pasirodo, uztenka ir paprastu priemoniu thumbup.gif O as jau sukau galva, kokios reikalingos priemones, kad tikrai pasitvirtintu blush2.gif
Atsakyti