Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriuo paros metu prasidejo gimdymas?

Apklausa: Kuriuo paros metu prasidejo gimdymas? (507 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
nubego vandenys 18 val. 2 val jau turejau sunu 4u.gif
Atsakyti
1 nakties prasidejo pamaudenimai. bet kad cia saremiai supratau tik 5 ryto. blush2.gif apie puse 9 isveze i gimdykla ir 9.52 ant krutines uzdejo mano mazaji sunu 4u.gif
Atsakyti
6val ryto nubego vandenys, 3val nakties padare CP bigsmile.gif
Atsakyti
Ryte truputi jauciau parengiamuosius saremius, siek tiek vaisiaus vandenu lasejo, bet po gyd. apziuros paleido namo - nes nebuvo pozymiu, kad prasideda gimdymas. Grizus namo - skaudejo pilva vis stipriau, o 1 val. nakties nubego vandenys, 7.14 val. gime musu mazylis wub.gif
Atsakyti
maudenti pilva kaip per mm pradejo ryte apie 9.00, vakare jau 18 val. man pradejo sviestis, kad gal ir gimdymas jau arteja blush2.gif , skausmas tikrai labai mazas buvo, 21.00 nubego vandenys, tai as nuo cia ir skaiciuoju, kad prasidejo gimdymas, o 24 val. jau tureju savo lelia smile.gif
Atsakyti
toks jausmas, kad dazniausiai prasideda nakti, matyt naktis ir lieka naktim, kazkodel man noretusi, svajotusi diena, nakti kazkaip juk viskas jautriau buna smile.gif
Atsakyti
nakti prasidejo pamaudenimai, ryte isejo kamstis ir buvo paruosiamieji saremiai visa diena, nakti isvykom i ligonine del nezmonisku skausmu gime sunus tik kita diena 12.25

Atsakyti
19val prasidejo pirmieji saremiai, 5.05 jau turejau suneli. smile.gif
Atsakyti
Man tai apie 4.30 val. ryte pradejo vandenys nubegineti ir ta pati ryta 9.48 val. jau supavau suneli thumbup.gif
Atsakyti
Siap buvo numatytas gimdymo skatinimas, nes terminas jau praejo. O vaziuojan i ligonine, saremiai naturaliai prasidejo. Matyt, pilvuko gyventojas jaute, kur ir kam vaziuoja
Atsakyti
9 h ryte nubego vandenys, bet veikla prasidejo 15 h kai pastate skatinamuosius. O sunus gime 4.10 ryto smile.gif
Atsakyti
Man saremiai prasidejo apie 6 val. ryto, pagimdziau 22 val.
Atsakyti