Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 40

Kviečiu visas visas į šventę, užsukite į mano dienoraštį.
Atsakyti
sveikos, gal kuri turit Alison Jenkins "dekupazas zingsnis po zingsnio".Noreciau isbandyti ten aprasyta sendinima maisant kazkoki laka su aliejiniais dazais.Ieskau kas galetu tuos kelis lapus atsviesti ar nufotkinti, kad tureciau "spargalke".

Labai buciau dekinga
Atsakyti
ACIUKAS UZ PAGALBA!!! wub.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikos visos.!!! wub.gif

Na ka, bandysiu ir as cia pas jus pabuti. Aisku jeigu priimsite. As pati daugiausiai skiriu laiko dekupazo auskarams, kuriuos vezu i muges, dedu i interneta ir t.t. Daznai iskyla ivairus klausimai, todel dabar noreciau pasitarti su jumis.

1. Man labai negiliai iskyla dvikomponentis "Dala" lakas. Viska padarau kaip reikia, bet itrukimai matosi tik atsukus i sviesa. Itrinu porporina, bet nemoku nuvalyti, visas auksas lieka ant paveiksliuko. Gal supratot mano problema. unsure.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lachesė @ 2010 03 12, 12:28)
Kviečiu visas visas į šventę,  užsukite į mano dienoraštį.


Kaip gaila, kad ne Kaune verysad.gif doh.gif cry.gif cry.gif
Visada viskas kas geriausia, Vilniuje... doh.gif doh.gif
Atsakyti
skaiciau jusu temele,bandziau naudotis patarimais ,bet vistiek man nieko neisejo gero,matyt ne man skrita sad.gif

1. Man labai negiliai iskyla dvikomponentis "Dala" lakas. Viska padarau kaip reikia, bet itrukimai matosi tik atsukus i sviesa. Itrinu porporina, bet nemoku nuvalyti, visas auksas lieka ant paveiksliuko. Gal supratot mano problema.  unsure.gif  biggrin.gif

[/quote]
kaip supratau per plona sluoksni uztepet, todel labai mazi itrukimai Nuvalyti paprastai su kempinele ar skuduriuku galima. jei issivalo ir itrukimu-vel itrinti porporinos cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplaukė: 15 kovo 2010 - 09:50
Sveikos darbstuols,

Sakykit, radau internete toki peiliuka kuris pjauna 360 laipsniu, ar kuri bandet?

http://www.greatart....c/23231_500.jpg blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2010 03 12, 11:28)
Kviečiu visas visas į šventę,  užsukite į mano dienoraštį.



kaip saunu! butinai ateisiu!
Atsakyti
QUOTE(*Love_Guess* @ 2010 03 14, 19:58)
Sveikos visos.!!!  wub.gif

Na ka, bandysiu ir as cia pas jus pabuti. Aisku jeigu priimsite. As pati daugiausiai skiriu laiko dekupazo auskarams, kuriuos vezu i muges, dedu i interneta ir t.t. Daznai iskyla ivairus klausimai, todel dabar noreciau pasitarti su jumis.

1. Man labai negiliai iskyla dvikomponentis "Dala" lakas. Viska padarau kaip reikia, bet itrukimai matosi tik atsukus i sviesa. Itrinu porporina, bet nemoku nuvalyti, visas auksas lieka ant paveiksliuko. Gal supratot mano problema.  unsure.gif  biggrin.gif


Oi su ta "Dala" tai kiek skaiciau tai visoms sunkumu kyla. Man paciai ji irgi nepasiduoda. Bandziau ir storiau tepti 1 zingsni, net du kartus bandziau tepti 1 zingsni (taip patare Silver cityje), bet ir tas negelbeja. Skilimai matyti, bet labai labai negilus todel laaaaabaiiiii sunku itrinti. Per kelis kartus bandau: itrinu, nuvalau, vel itrinu, vel nuvalau r taip kokius 3-4 kartus kol kas nors lieka sad.gif user posted image

paskutiniame darbelyje stai taip gavosi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pievuzele @ 2010 03 15, 13:32)
Oi su ta "Dala" tai kiek skaiciau tai visoms sunkumu kyla. Man paciai ji irgi nepasiduoda. Bandziau ir storiau tepti 1 zingsni, net du kartus bandziau tepti 1 zingsni (taip patare Silver cityje), bet ir tas negelbeja. Skilimai matyti, bet labai labai negilus todel laaaaabaiiiii sunku itrinti. Per kelis kartus bandau: itrinu, nuvalau, vel itrinu, vel nuvalau r taip kokius 3-4 kartus kol kas nors lieka sad.gif
paskutiniame darbelyje stai taip gavosi... unsure.gif

man silver sity sake palikti dala smulkiems daiktams ,tada tokio skilimo ir gilumo uzteks....graziau atrodys .
bet pati isbandziau itrinti su dala rub antique ,ir visai graziai itrukimai isiryskina smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Kaip itrint aliejinius dazus, kad neissimozuotu visas darbas ...man jau taip nutiko, nenusivalo iki galo sad.gif
suzinojau kad su valgomuoju aliejum nusivalo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skiva: 15 kovo 2010 - 16:10
Sveikos merginos smile.gif
Prasau jusu pagalbos, nes bijau "sudirbti" darbeli ax.gif
Gal kas galit pasakyti, ar imanoma su dvikomponenciu sendintoju "suskaldyti" jau nulakuota daigta?
Matot, tik siandien pradedu su dvikomponenciu ka nors daryti ir vienus auskarus taaaaip noreciau suskaldyti blush2.gif
Padekit kas nors g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija G. @ 2010 03 15, 17:51)
Sveikos merginos  smile.gif
Prasau jusu pagalbos, nes bijau "sudirbti" darbeli  ax.gif
Gal kas galit pasakyti, ar imanoma su dvikomponenciu sendintoju "suskaldyti" jau nulakuota daigta?
Matot, tik siandien pradedu su dvikomponenciu ka nors daryti ir vienus auskarus taaaaip noreciau suskaldyti  blush2.gif
Padekit kas nors  g.gif

aš visą laiką skaldau 2 kartus nulakuotą paveiksliuką, skaldau su "Sotille" arba "Perfetto" ir viskas puikiai gaunasi. tik paskui būtina nulakuoti spiritiniu laku ( aš lakuoju plonai 2 kartus), o paskui vėl lakuoju puliuretaniniu vandens pagrindu.
kaip su kitais dvikomponenčiais nžn, bet galima pabandyti ant fanieros gabaliuko, ir, jei viskas OK, tada ramiai sau darbuotis
Atsakyti