Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Bomba @ 2010 03 23, 01:52)
zinok kai ieskojau nelabai radau , daziau papuosimais kur zirniukais buna pirkti, o dabar jau is cipciuko gavau  rolleyes.gif

o as drysiu pakartoti klausima  blush2.gif kodel mano mmg suskydo (t.y. nei kiek neisdziuvo o su laiku dregsta ir rasoja vis labiau) - ar del per slapio torto ir sviestinio kremo nepanaudojimo ? ar del laikymo salygu (+6 laipsniai sandeliuke, nes saldytuve paprastai tortams vietos nebuna  doh.gif ), ar kad per plonai iskociota ~1,5 mm  blush2.gif

Aciu uz acakyma bigsmile.gif mirksiukas.gif as nebespesiu gaut,man jau ketvirtadieni reik puost,tai jauciu paliksiu baltus dzimbukus ax.gif ir bandysiu prisisaukt Cipciuka kad ir man gaut is jos biggrin.gif

ir dar klausymukas,kaip apdengt torto virsu sokoladpo mase??? ar geras receptas yra 100g sokolado,saukstas sviesto,2saukstai grietineles g.gif kiek suprantu viska istirpdyti ir pilt ant torto virsaus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guziukas: 23 kovo 2010 - 08:20
QUOTE(guziukas @ 2010 03 23, 08:17)
ir dar klausymukas,kaip apdengt torto virsu sokoladpo mase??? ar geras receptas yra 100g sokolado,saukstas sviesto,2saukstai grietineles g.gif kiek suprantu viska istirpdyti ir pilt ant torto virsaus unsure.gif


Šokoladinės saldainių masės receptas čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 23 kovo 2010 - 09:00
aųš manau čia klaustukas apie šokoladinę glazūrą, taip, tas receptas geras, visus produktus sudėk į dubenėlį ir pakaitink ant garų vonelės, kai viskas išsilydys iki vientisos masės, užpilk ant viršutinio niekuo netepto biskvito ir arba lygink, arba šaukštu banguok, kaip jau reikia toliau 4u.gif

su rasojimu ir aš nesupratau bajerio, dariau jogurtinį tortą, aptepiau šarlotės sviestiniu kremu, apdengiau MMG, vienas tortas rasojo, antras ne, palikau nesupratus, čia man su Madagaskaro tortu taip nutiko įdomiai, turėjau aš ten idėjų puošimui su bezė ale džiungles dar daryti ir bezė puikų išsiplakiau ir šnipštas gavosi, nes kol sudėliojau figūrėles, pastebėjau, kad drėgsta blizga viršus vietomis unsure.gif tai jau apie bezė dėjimą nė minties doh.gif taip ir likau nesupratusi, ko jis man išdrėko blink.gif
Atsakyti
Aciu mergytes bigsmile.gif jau ramiau darosi blush2.gif

Olesta dekui uz info kad perspejai jok reik klot ant neteptos dalies,o tai tikrai buciau su grietinele viska istepus doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guziukas: 23 kovo 2010 - 09:53
QUOTE(Elentari @ 2010 03 22, 21:08)

Tortas mano sūnelio 2-am gimtadieniui su jo mėgstamiausiais filmukų personažais, ]


nugi labai fainas tortas...o figureles tikrai nuostabios....o dar mamos padaryta,tai tikiu ,kad sunelis nešiojasi vietoj žaisliuku......

Jav ,abu labai labai gražus tortai....nieko nei pridesi ,nei atimsi..... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
"Snickers" tortas. Dengta grietinele. Suo Boltas - sokoladne aplikacija. Drugeliai - pastilazas smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 23 kovo 2010 - 17:01
Rugiagėle26, man net slabna pasidarė, koks Tavo tortas man mielas wub.gif

aš tai irgi šį tą nuveikiau, labai kukliai.....rafaelo torto biskvitai, vyšbnių skonio varškė, grietinėlė, vyšnios, viršus plakta grietinėlė, kokoso drožlės ir MMG smulkmenos

user posted image
Atsakyti
blush-anim-cl.gif
Man tai tavo kringeliai apie torta patinka, bet vis bijau tokius isbandyt...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 03 23, 19:17)
blush-anim-cl.gif
Man tai tavo kringeliai apie torta patinka, bet vis bijau tokius isbandyt...

o ko bijot g.gif juk jei nesigaus aptepsi tortą lotuliukas.gif išlyginsi ir toliau puoši kitaip, jau kas kas, o tu grietinėle dirbti tikrai moki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 23, 19:19)
o ko bijot  g.gif  juk jei nesigaus aptepsi tortą  lotuliukas.gif  išlyginsi ir toliau puoši kitaip, jau kas kas, o tu grietinėle dirbti tikrai moki  4u.gif


Man ji labiausiai ir patinka... 4u.gif
Atsakyti
Pirasa,kad ir ne daznai,bet pasirodai ir su blink.gif tortais,grazi pilaite thumbup.gif
Elentari,saunuole tu figureles graziai nulipdyta,atrodo,kad kaip thumbup.gif
Rugiagele,man patinka Boltas 4u.gif
Olesta,grazi spalvike torto blush2.gif
Atsakyti
Niu kaip man grazu drugeliai, reikia man ju dabar kaip nezinau ko. Cia man su tais drugeliais, kaip Rugiagelei su riesutuku keptuve buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 23 kovo 2010 - 19:43