Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(kirbe @ 2010 03 23, 13:38)

Jav ,abu labai labai gražus tortai....nieko nei pridesi ,nei atimsi..... thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jav, Rugiagele, kaip grazu bigsmile.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 23, 21:14)

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Prašau auksrankių pagalbos blush2.gif
Tai va - kremo receptas :

450gr grietinėlės
4 šaukštai cukraus
200 gr šokolado
tirpios kavos truputį ( aš pagal skonį dėjau)
vanilino

gerai išplakus gaunasi gan standi masė.Klausimas: ar galima man kaip pradedančiajai ta pačia kremine mase išspausti ir papuošti torto apačią?Ar laikysis?Nes su beze ir kitom įmantrybėm bijau dar prasidėt, ir taip jau nemažai produktų sugadinau blush2.gif

dabar kitas klausimas, bet jį perkelsiu jau į tortų o ne papuošimų temą.
Atsakyti
smile.gif+2010 03 23, 19:27-->
QUOTE(Gintarėsmile.gif @ 2010 03 23, 19:27)
Prašau auksrankių pagalbos  blush2.gif
Tai va - kremo receptas :

450gr grietinėlės
4 šaukštai cukraus
200 gr šokolado
tirpios kavos truputį ( aš pagal skonį dėjau)
vanilino

gerai išplakus gaunasi gan standi masė.Klausimas: ar galima man kaip pradedančiajai ta pačia kremine mase išspausti ir papuošti torto apačią?Ar laikysis?Nes su beze ir kitom įmantrybėm bijau dar prasidėt, ir taip jau nemažai produktų sugadinau  blush2.gif

dabar kitas klausimas, bet jį perkelsiu jau į tortų o ne papuošimų temą.


grietinele,toks dalykas- paprasta ir patogu, zinoma galima. jei tik gerai isplakta visada laikysis, a tjp daznai darau apacia 4u.gif
Atsakyti
merginos ...dabar į temą lygtai bus, bet nežinau kaip dayt, išsikočiojau MMG baltą, o kaip dažoma ant viršaus unsure.gif , mano dažai žele konsistencijos , ir dar milteliais yra verysad.gif
help.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 23 kovo 2010 - 22:11
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 23, 22:08)
merginos ...dabar į temą lygtai bus, bet nežinau kaip dayt, išsikočiojau MMG baltą, o kaip dažoma ant viršaus  unsure.gif , mano dažai žele konsistencijos , ir dar milteliais yra  verysad.gif
help.gif  verysad.gif

skiesk gelinius degtine ir dažyk teptuku arba kempinėle žiūrint ko reikia.....
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2010 03 23, 22:15)
skiesk gelinius degtine ir dažyk teptuku arba kempinėle žiūrint ko reikia.....

tu esi mano gelbėtojas, aš tą makvyną .....vis darau.... doh.gif , notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
durnas klausimas, bet degtinė išgaruos ane...nes į darželį nešiu paskui išvarys o tokį tortą neturėsiu kur dėt ...mėnesį valgytume unsure.gif
Atsakyti
Olesta, o jums tie sratukai blizgantys ant grietineles neistirpsta? ar jau kai atiduodat- dzin blush2.gif
ir dar vienas klausimas: is kur gauti tu mazu mazu gelyciu formeliu. As didesniu turiu, bet cia vakar, uzvakar mergaites sudejo keleta tortu su miniatiurinem gelytem is masiu. Man taip grazu wub.gif
Papildyta:
user posted image
va tokios ar panasios...

Atsakyti
Auksiuke, įtariu čia tokios, aš vis varvinu seilę, tik brangios labai doh.gif
http://www.globalsug...hp?... Set of 3
Atsakyti
niu kad netirpsta unsure.gif aprasoja kartais, bet tirpti tikrai ne ir spalvos nekeičia g.gif mes čia iš užsienių siunčiamės tas miniatiūras, aš turiu Wilton rinkinį visokių gėlių ir jau baisu ko turiu ir dar negana, dar visko reikia - o labiausiai sveiko proto doh.gif akys mato, protas atostogose blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 23, 23:18)
tu esi mano gelbėtojas, aš tą makvyną .....vis darau.... doh.gifnotworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif
durnas klausimas, bet degtinė išgaruos ane...nes į darželį nešiu paskui išvarys o tokį tortą neturėsiu kur dėt ...mėnesį valgytume  unsure.gif



degtine tikrai isgaruoja 4u.gif
Atsakyti