Įkraunama...
Įkraunama...

Vedybos Karibuose. Mes tuokiamės kitaip, 2010 m.

QUOTE(Gingerr @ 2010 11 02, 11:04)
ast1, julenka, nagi nagi smile.gif))


Niu aš jau prisitačiau smile.gif
thumbup.gif Julija ir Arturas thumbup.gif
wub.gif 2010-12-10 12.10 wub.gif
drinks_cheers.gif Sandals Royal Hicacos drinks_cheers.gif

O į Facebook'ą nežinau kaip įkelti blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Julenk@ @ 2010 11 02, 15:06)
Niu aš jau prisitačiau smile.gif
thumbup.gif Julija ir Arturas thumbup.gif
wub.gif 2010-12-10 12.10  wub.gif
drinks_cheers.gif Sandals Royal Hicacos drinks_cheers.gif

O į Facebook'ą nežinau kaip įkelti  blush2.gif  doh.gif


Julija, sukuriau smile.gif
kaip vadiniesi FB? suteiksiu admin teises.
Atsakyti
Mes tuokiames gruodzio 16d Couples Swept Away, Jamaika.

Ginger kiek pamenu jus prikot kelione is The Holyday Place, kada ir kaip jus gavote keliones bilietus (lektuvo), kazkaip keistai man nieks neatraso is agenturos. is ju as gavau pastu tik conformation ir invoice apie musu kelione. noreciau suzinoti kokiom oro linojom skrendam koks Amadeus rezervacijos nr bet nieks neatraso. reiks jau rytoj gal skambint. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gingerr @ 2010 11 02, 17:25)
Julija, sukuriau smile.gif
kaip vadiniesi FB? suteiksiu admin teises.


Julija Baidan
Atsakyti
QUOTE(vikadita @ 2010 11 02, 20:34)
Mes tuokiames gruodzio 16d Couples Swept Away, Jamaika.

Ginger kiek pamenu jus prikot kelione is The Holyday Place, kada ir kaip jus gavote keliones bilietus (lektuvo), kazkaip keistai man nieks neatraso is agenturos. is ju  as gavau pastu tik conformation ir invoice apie musu kelione. noreciau suzinoti kokiom oro linojom skrendam koks Amadeus rezervacijos nr bet nieks neatraso. reiks jau rytoj gal skambint. blink.gif



o kas tie mes?? smile.gif

ammm... kad man regis mes viska turejom elektroniniam variante. tik nuvykus i oro uosta pasemem viza is ju posto. o kad butu buve kazkoks papildomas popierizmas... nepamenu doh.gif ava, jo, viska gavom elektroniniu variantu, balandzio 27, o skrydis buvo 4 geguzes. reiskais savaite pries jau gauni galutinius dokumentus itineraries ir e tickets. bet pries tai vistiek buvom gave informacija apie skrydi, tik matyt ne tokia tikslia.
Atsakyti
Mes tai: Viktorija ir Modestas smile.gif
aciu uz info Ginger, vistiek pasiskambinsiu pasitikslinsiu.
Atsakyti
QUOTE(vikadita @ 2010 11 03, 13:09)
Mes tai: Viktorija ir Modestas smile.gif
aciu uz info Ginger, vistiek pasiskambinsiu pasitikslinsiu.

prisisatyk kaip FB vadiniesi? arba tiesiog is ten man parasyk AZ.
Atsakyti
Ka tik grizau is Vilniaus cool.gif Rasau atskaita biggrin.gif

URM isivaizdavau kitaip, galvojau ateisiu i koki kabineta, sedes ten nedraugiskos moteriskes, ir nenores man apostiles deti biggrin.gif O ten langeliai kaip banke - prieini, paduodi dokumentus, kvita kad susimokejai banke; simpatiskas vyrukas vardu Sigitas ax.gif isklausineja kaip ten Kuboj, praso parodyti nuotrauku, uzdeda parasa, kelis stampus, (del kuriu reikejo vaziuoti 600 km) ir viskas! Nereikejo net laukti mirksiukas.gif
Beje stampus sudejo ant originalio dokumento, o nuoraso su vertimu praktiskai ne ziurejo... g.gif kaip ir supratau kad jam to vertimo nereikejo, nes pasake tokius zodzius: "Na, dabar ta dokumenta (kubietiska) galit nest versti, ir i metrikacijos skyriu. A, jus jau turit vertima... Tai viso geriausio, sekmes jums". Tai dabar nerimauju ar nereikes dar karta pas verteja ir notara nesti, juk ir nuorasas ir vertimas dabar be apostiles... Ai, dar buvau musu zagse, sake butinai reiks ateiti abiem. Tai lauksiu kol sugris vyras lapkricio gale...
URM uz legalizavima sumokejau 35lt, dokumentu vertimas ir notaras - 59lt, dar zagse reiks 21lt sumoket.
Nu va, koki dydeli darba padariau bigsmile.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ansia @ 2010 11 04, 17:24)
URM uz legalizavima sumokejau 35lt, dokumentu vertimas ir notaras - 59lt, dar zagse reiks 21lt sumoket.
Nu va, koki dydeli darba padariau bigsmile.gif  tongue.gif


Tikrai thumbup.gif cool.gif
Niu va, žinosime kaip ir ką paskui reikės daryti 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ansia @ 2010 11 04, 16:24)
Nu va, koki dydeli darba padariau bigsmile.gif  tongue.gif

Liuksinis darbas. thumbup.gif Mes jau beveik metai, kaip susituokę, o laiko nerandam į URM nuvažiuot, nors esam vilniečiai su gana laksčiais darbo grafikais. lotuliukas.gif
Atsakyti
O as Kaune skambinausi i zaksa, man pasake, kad uztenka vieno asmens atnesti dokumentus ir iregistruos santuoka... O kaip yra realiai, kol kas dar nezinau, dar patys nebuvom zakse smile.gif

Gal kazkas zinos: kas tuokesi Jamaikoje ar jau uzdeda apostiles Vilniuje? Ar Vilnius jau gavo parasu pavyzdzius is Jamaikos?
Atsakyti
Labas Visoms !!! Perskaiciau visas temas susijusias su vestuvemis uzsienyje ir Karibuose blink.gif Nerealiai daug info blink.gif Vien is sio forumo detaliu susideliojau tokius vaizdus ir realius veiksmus, kad susitvarkem visus dokus, uzsisakem bilietus ir viesbuti savo santuokai ! thumbup.gif Ieskau poru, skrendanciu 2011 01 29 is Londono i Montego Bay'u. Musu tuoktuviu diena 2011 02 02 Sandals Montego Bay. Gal kam sutampa dienos, butu smagiau drinks_cheers.gif
Papildyta:
Gingerr tikriausiai ir manes tuoj klaus, kas tie mes biggrin.gif Jolanta ir Svajūnas wub.gif Esu as Facebook grupes nare, gali visus pakviesti i musu vestuves 12 val Jamaikoje Sandals Montego Bay, nes as nemoku ikelti i ta Facebook'a blush2.gif
Atsakyti