Įkraunama...
Įkraunama...

Vedybos Karibuose. Mes tuokiamės kitaip, 2010 m.

QUOTE(minella @ 2010 11 08, 10:17)
Na, mes nuvezem is Jamaikos dokus ir mums pasake, kad Jamaikos paraso pavyzdzio neturi kol kas....



O geras,kaip as susipainiojau. O ka tada daret?ar ka reikia daryt? g.gif
Atsakyti
Laukiam kol atsius pavyzdi smile.gif
Atsakyti
Labutis visoms mirksiukas.gif ,

Noriu pasidalinti džiaugsmeliu blush2.gif . Užsakiau suknelę lapkričio 6 d., o gavau šiandien. Niu visai kaip realioje nuotraukoje. Jokių skirtumų thumbup.gif Nekantrauju užsidėti jau wub.gif

Būtinai parodysi vėliau cool.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu labai ysigijus toki svarbu vestuvini atributa mirksiukas.gif
Atsakyti
Norejau pasisakyti, kad skrendame i Kuba lapkricio 17 diena Ausra ir Dainius, i viesbuti -Iberostar Varadero. Lauksim kompanijos:)
Atsakyti
QUOTE(aurora-a @ 2010 11 11, 21:47)
Norejau pasisakyti, kad skrendame i Kuba lapkricio 17 diena Ausra ir Dainius, i viesbuti -Iberostar Varadero. Lauksim kompanijos:)


thumbup.gif Šaunu. Tai jūs čia šiaip metais skrendate, ar kitai? blush2.gif cool.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
na mes taip pat planuojame savo svente, galvojame apie pavasari, kad oras butu sausas ir sauletas wink.gif
Perskaiciau visas temas ir kilo keletas klausimu.
Jau aisku, kad per LT agenturas neapsimoka pirktis, geriau ieskoti paciai - zymiai pigiau, taciau tuo paciu ir rizikinga g.gif
Kaip suprantu, geriausia butu pradeti nuo salies ir viesbucio, tuomet susisiekti su to viesbucio planuotoja ir tartis del datos? taip? ax.gif
o tuomet jau ieskotis skrydzio ir viesbucio paketo? + skrydis i UK?
Beje, kokius reikia dokumentus pasiruosti? tik gimimo liudijimus siusti? 4u.gif
aciu labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(minella @ 2010 11 08, 12:17)
Na, mes nuvezem is Jamaikos dokus ir mums pasake, kad Jamaikos paraso pavyzdzio neturi kol kas....


Na man keista labai jusu istorija unsure.gif tuokiames beveik tuo paciu laiku o man viska sutvarke iskarto uzdejo apostile turejo pavyzdzius g.gif na nebent ten jamaikos kas keitesi ir jie nauju kokiu pavyzdziu nebeturi,na bet sekmes ir kantrybes jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dona17 @ 2010 11 15, 14:53)
Na man keista labai jusu istorija unsure.gif tuokiames beveik tuo paciu laiku o man viska sutvarke iskarto uzdejo apostile turejo pavyzdzius g.gif na nebent ten jamaikos kas keitesi ir jie nauju kokiu pavyzdziu nebeturi,na bet sekmes ir kantrybes jums 4u.gif


as ir sakau kad lyg buvau skaiciusi, jog mergaites susitvarke dokumentus, o cia staiga sako, jog nera pavyzdziu tai net nusigandau ka man reikes daryti kai reikes patvirtinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikadita @ 2010 11 16, 12:31)
as ir sakau kad lyg buvau skaiciusi, jog mergaites susitvarke dokumentus, o cia staiga sako, jog nera pavyzdziu tai net nusigandau ka man reikes daryti kai reikes patvirtinti smile.gif


bet tai nesamone. jei kitu legalizavo, o tu tuokeisi tuo paciu metu, tai parasai tokie patys. pabandyk nagliai listi, nes jie kartais nezino, ka sako ir ka daro arba vienas sako, kitas daro.
Atsakyti
QUOTE(dona17 @ 2010 11 15, 15:53)
Na man keista labai jusu istorija unsure.gif tuokiames beveik tuo paciu laiku o man viska sutvarke iskarto uzdejo apostile turejo pavyzdzius g.gif na nebent ten jamaikos kas keitesi ir jie nauju kokiu pavyzdziu nebeturi,na bet sekmes ir kantrybes jums 4u.gif




Tuokemes vienu metu, bet mums dokumentus sutvarke ir atsiunte daug veliau, nes skirtingi viesbuciai. smile.gif Kai mes kreipemes Vilniuje del apostiles, sake, kad ne mes vieni laukiame. Be musu dar penkios poros laukia. O dabar gal jau gavo pavyzdzius ir viskas gerai veikia. Gal gruodzio menesi bus reikalu Vilniuje, prie to pacio reiks ir del apostiles uzsukti.
Atsakyti
QUOTE(rainbow @ 2010 11 14, 22:57)
Sveiki  4u.gif 
na mes taip pat planuojame savo svente, galvojame apie pavasari, kad oras butu sausas ir sauletas wink.gif
Perskaiciau visas temas ir kilo keletas klausimu.
Jau aisku, kad per LT agenturas neapsimoka pirktis, geriau ieskoti paciai - zymiai pigiau, taciau tuo paciu ir rizikinga  g.gif
Kaip suprantu, geriausia butu pradeti nuo salies ir viesbucio, tuomet susisiekti su to viesbucio planuotoja ir tartis del datos? taip?  ax.gif
o tuomet jau ieskotis skrydzio ir viesbucio paketo? + skrydis i UK?
Beje, kokius reikia dokumentus pasiruosti? tik gimimo liudijimus siusti?  4u.gif
aciu labai  smile.gif


dar idomu: per the holiday place svetaine, tai gausim visa paketa, jau kaip is kelioniu agenturos? tarkim couples swept away viesbutyje vedybos iskaiciuojamas i kaina, kaip kai kuriuose kituose viesbuciuose? wink.gif 4u.gif kaip ten fotografas? aciu 4u.gif
Atsakyti