Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

QUOTE(LAUDER @ 2011 04 16, 18:50)
Sveikos merginos,
Ir aš naudoju šią kosmetiką man tai super ji, turiu prausiklį  ir kremą turėjau 7 %, dabar pabandžiau kremą 10% ir atidarius išsigandau. Ar jis turi buti toks su grūdeliais , nes 7 tai buvo baltas ir be jokių grūdelių. Ar čia tas riešutas kur sudėty nurodytas g.gif  g.gif

gal titano dioksidas? nemanau, kad ten kas nors blogo, galit parasyt gamintojams, ju puslapy yra kontaktinis e-mailas.
Atsakyti
QUOTE(LAUDER @ 2011 04 16, 17:50)
Sveikos merginos,
Ir aš naudoju šią kosmetiką man tai super ji, turiu prausiklį  ir kremą turėjau 7 %, dabar pabandžiau kremą 10% ir atidarius išsigandau. Ar jis turi buti toks su grūdeliais , nes 7 tai buvo baltas ir be jokių grūdelių. Ar čia tas riešutas kur sudėty nurodytas g.gif  g.gif

Aš manau, kad tie grūdeliai ir yra to riešuto kevalai. Dėl to man šis kremas nelabai patiko, nes užsitepus grūdeliai likdavo ant veido g.gif
Atsakyti
QUOTE(dekoratyvine @ 2011 04 17, 23:07)
Aš manau, kad tie grūdeliai ir yra to riešuto kevalai. Dėl to man šis kremas nelabai patiko, nes užsitepus grūdeliai likdavo ant veido  g.gif

idomu, o kokia tu riesutu grudeliu paskirtis ? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2011 04 17, 22:26)
idomu, o kokia tu riesutu grudeliu paskirtis ? g.gif  biggrin.gif

Astrus kampai, mikroskopiniai odos idreskimai atsiras
Atsakyti
QUOTE(LAUDER @ 2011 04 16, 11:50)
Sveikos merginos,
Ir aš naudoju šią kosmetiką man tai super ji, turiu prausiklį  ir kremą turėjau 7 %, dabar pabandžiau kremą 10% ir atidarius išsigandau. Ar jis turi buti toks su grūdeliais , nes 7 tai buvo baltas ir be jokių grūdelių. Ar čia tas riešutas kur sudėty nurodytas g.gif  g.gif

O kokios spalvos kremas buvo, kai atidarėt?
Manau tiesiog kremas kaltas, ne riešutas ir ne titano dioksidas. Kartais būna, kad laikui bėgant kremai "susicukruoja" biggrin.gif kai ne visai tinkamai būna suformuluoti, sensta. O turint atvirą pakuotę tuo labiau taip gali atsitikti.
Atsakyti
Kol kas esu patenkinta 7 proc. kremuku.
Atsakyti
QUOTE(LAUDER @ 2011 04 16, 18:50)
Sveikos merginos,
Ir aš naudoju šią kosmetiką man tai super ji, turiu prausiklį  ir kremą turėjau 7 %, dabar pabandžiau kremą 10% ir atidarius išsigandau. Ar jis turi buti toks su grūdeliais , nes 7 tai buvo baltas ir be jokių grūdelių. Ar čia tas riešutas kur sudėty nurodytas g.gif  g.gif


Taip, neissigaskit, taip ir turi buti, tai riesuto kevalo grudeliai mirksiukas.gif
Atsakyti
man labai patinka tas 7 proc prausiklis, didziausias privalumas, kad jis veikia nesausindamas odos, kas man aktualu, nes daznai atsiranda paserpetojimu, taciau tuo paciu ir inkstiru.Tikrai puiki priemone thumbup.gif

naudoju ir krema jautriai odai, 5 proc, tai man jis toks gana vidutiniskas, norsas jo intensyviai nenaujoju, kaitalioju su kitu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss.elle: 02 gegužės 2011 - 14:55
QUOTE(_Pandora_ @ 2011 05 02, 07:07)
Taip, neissigaskit, taip ir turi buti, tai riesuto kevalo grudeliai mirksiukas.gif

Jei tie grūdeliai būtų riešuto kevalas, užtepus kremo jis pasiliktų ant odos, nubyrėtų, kokia tada iš jo nauda?
Be to, koks tikslas į kremą dėti tokio dydžio kevalo daleles, kurios į odą nesusigertų? Jei tai būtų šveitiklis- suprantu, bet čia juk kremas? g.gif
Manau, tie grūdeliai yra kremo stabilumo, pakuotės klausimas ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2011 05 02, 12:07)
Taip, neissigaskit, taip ir turi buti, tai riesuto kevalo grudeliai mirksiukas.gif


Ir pas mane kremas su grūdeliais. Labai keista, bet juo pasitepus tie grūdeliai tiesiog išnyksta. Manau, kad viskas taip ir turi būti.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 05 03, 21:33)
Jei tie grūdeliai būtų riešuto kevalas, užtepus kremo jis pasiliktų ant odos, nubyrėtų, kokia tada iš jo nauda?
Be to, koks tikslas į kremą dėti tokio dydžio kevalo daleles, kurios į odą nesusigertų? Jei tai būtų šveitiklis- suprantu, bet čia juk kremas?  g.gif
Manau, tie grūdeliai yra kremo stabilumo, pakuotės klausimas ir tiek.


Siaip tai si dalyka apie riesuto kevala isgirdau is moters, kuri sukure si krema ir kuri galetu smulkiai papasakoti apie kiekviena kremo ingridienta, apie riesuto kevala irgi pasakojo ir del ko jis dedamas (bet nebepamenu, seniai jau tas buvo, o ir to kremo tik nedaug panaudojau, per stiprus man jis buvo, tad kazkaip nelabai ir aktualu buvo), tai gal vertetu tiesiog daugiau pasidometi biggrin.gif

QUOTE(Terezza @ 2011 05 03, 22:50)
Ir pas mane kremas su grūdeliais. Labai keista, bet juo pasitepus tie grūdeliai tiesiog išnyksta. Manau, kad viskas taip ir turi būti.


Kai kazkada naudojau si krema man tie grudeliai irgi lyg isnykdavo, na kazkaip nesimatydavo ju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2011 05 03, 17:43)
Siaip tai si dalyka apie riesuto kevala isgirdau is moters, kuri sukure si krema ir kuri galetu smulkiai papasakoti apie kiekviena kremo ingridienta, apie riesuto kevala irgi pasakojo ir del ko jis dedamas (bet nebepamenu, seniai jau tas buvo, o ir to kremo tik nedaug panaudojau, per stiprus man jis buvo, tad kazkaip nelabai ir aktualu buvo), tai gal vertetu tiesiog daugiau pasidometi biggrin.gif

Na, man būtų labai įdomu, kaip ji paaiškintų grūdelių naudą kreme. Jei tie grūdeliai yra didelės kevalo dalelės- jos neištirptų ant odos. Ir jokios naudos neatneštų, tik odą braižytų. Dėl to manau, kad kreme yra naudojama kevalo pudra, kas yra logiška ir naudinga odai.
Tiesiog kiek nusimanau kosmetinėje chemijoje, man labiau panašu į kremo formulės trūkumus ar pakuotės nestabilumą, gal netgi pakuotei naudojama plastmasės rūšis netinkama, kas irgi turi įtakos kremo stabilumui. Nes esu skaičiusi atsiliepimų, kad su tuo kremu ir kitų problemų kyla- ne tik grūdeliai susidaro, bet ir spalva bei konsistencija pasikeičia, jis atsiskiria.
Nesakau, jog kremas neveiksmingas ar blogas, tačiau keliu teorija, kad jis formulavimo prasme gali būti "neišbaigtas".
Atsakyti