Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

QUOTE(*Laukinuke* @ 2013 01 20, 12:45)
Nepasakyčiau, net kosmetologė prieš darant pirmą procedūrą pasakė, kad tikrai nėra baisi situacija...

matot, buna taip, kad oda is isores gana graziai atrodo, o po proceduros isberia pvz, smakra, kuris pries procedura atrode visai normaliai. Giliai odoje kaupesi nesvarumai. kurie isoriskai nesimate. Kartais buna ir tokiu netiketumu. 4u.gif Bet kuriuo atveju, Jusu oda veliau atrodys tikrai graziau ir sveikiau, nei buvo pries proceduras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 20 sausio 2013 - 12:55
Merginos, nesąmonės. Tikri dermatologai jums pasakys, kad toks toksinų, užterštumų valymasis (aka visų nešvarumų lindimas įtakoja spuogus ir bėrimą) - mitas. Tiesiog kankinama oda ir tiek, ji ir suerzinama, ir jautriai atsiliepia... Čia linkas, kur galite pasiskaityti diskusiją apie tokius atvejus: "bėrimai nuo aha/bha- - - " I learned from my dermatologist that AHA/BHA use was causing me to break out because it was over-exfoliating my skin to the point where I was irritating it beyond belief. She also told me that "purging" is a myth. Skin doesn't rid itself of toxins by forming pimples, before it heals."
Niekada iki galo nepasitikėkite paslaugų tiekėjais. Jie įpareigoti Jums parduoti prekę ir tiek...
Atsakyti
As irgi praejau visa kursa su ODA kosmetika. Deja, bet pagerejimas buvo tik tuo metu, kai buvo atliekamos proceduros, o ir tai ne visada... Ir namie naudojau tos linijos priemones, kad pastiprinti rezultata, taciau rezultato nera. Pinigai vejais... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskala @ 2013 01 20, 14:48)
Merginos, nesąmonės. Tikri dermatologai jums pasakys, kad toks toksinų, užterštumų valymasis (aka visų nešvarumų lindimas įtakoja spuogus ir bėrimą) - mitas. Tiesiog kankinama oda ir tiek, ji ir suerzinama, ir jautriai atsiliepia...  Čia linkas, kur galite pasiskaityti diskusiją apie tokius atvejus: "bėrimai nuo aha/bha- - - " I learned from my dermatologist that AHA/BHA use was causing me to break out because it was over-exfoliating my skin to the point where I was irritating it beyond belief. She also told me that "purging" is a myth.  Skin doesn't rid itself of toxins by forming pimples, before it heals."
Niekada iki galo nepasitikėkite paslaugų tiekėjais. Jie įpareigoti Jums parduoti prekę ir tiek...

ta pati norejau sakyti biggrin.gif kaip man buvo, sugalvojau detis medaus ir cinamono kaukes prisiskaiciusi tai taip isbere spuogais. doh.gif sakau, valosi turbut kol gydytoja nepaprotino, sako, Jums alergija cia o ne valosi doh.gif biggrin.gif meciau ta reikala ir dingo spuogai smile.gif ir isvis tas padejo suprasti kad esu medui alergiska smile.gif
Atsakyti
Labai džiaugiuosi, kad O.D.A. priemonės pakliuvo man į rankas, naudojant namų liniją ir atliekant rūgštinius pylingus buvo pasiekta labai teigiamų rezultatų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskala @ 2013 01 20, 14:48)
Merginos, nesąmonės. Tikri dermatologai jums pasakys, kad toks toksinų, užterštumų valymasis (aka visų nešvarumų lindimas įtakoja spuogus ir bėrimą) - mitas. Tiesiog kankinama oda ir tiek, ji ir suerzinama, ir jautriai atsiliepia...  Čia linkas, kur galite pasiskaityti diskusiją apie tokius atvejus: "bėrimai nuo aha/bha- - - " I learned from my dermatologist that AHA/BHA use was causing me to break out because it was over-exfoliating my skin to the point where I was irritating it beyond belief. She also told me that "purging" is a myth.  Skin doesn't rid itself of toxins by forming pimples, before it heals."
Niekada iki galo nepasitikėkite paslaugų tiekėjais. Jie įpareigoti Jums parduoti prekę ir tiek...

Negaliu nesutikti....Mano oda labai stipriai susierzina nuo priemonių su AHA/BHA.
Du kartus bandžiau naudoti.Pirmąjį naudojau Neoglis priemones, veidas buvo stipriai suprastėjęs verysad.gif . Vaikščiojau it paauglė, spuogai giluminiai, skaudūs ir jais buvo nusėtas visas veidas. Kenčiau nepilną mėnesį,kosmetologė ramino,kad oda išsivalys ir bus kaip kūdikio užpakalis. Visos bėdos baigėsi kai nustojau naudoti.
Visai nesenai vėl sumaniau atjaunėti su rugščių pagalba. Nusigriebiau ODA krema stangrinantį ir prausiklį 7proc. . Po savaitės naudojimo likau visa spuoguota, antrą savaitę padėtis tik blogėjo. Nu ėmiau ir pas dermatologą apsilankiau, tai sakė mest tą reikalą, nes oda alergizuoja stipriai. Baigiau rūgštintis ir oda per nepilną savaitę apsitvarkė.
Bet visvien noriu kažkaip ją paskaitisnti, bandysiu migdolinį pilinga, tik jei oda sudirgs, antros procedūros nebedarysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2013 01 19, 20:51)
  Ir kokie atsiliepimai apie veido kauke,riebiai odai ir maskuojamaji krema.Kiek atsimenu anksciau visai patiko tas paskuojamas tik buvo prasta pakuote.



pakuote ir man maskuojamojo kremo nepatinka. per didele skylute ir per daug issispaudzia.
o atsiliepimai tik geriausi! graziai pasidengia , sulygin oda.
tik pastebejau kad be kremo jis dengiasi net geriau nei su kremu (nors kitas tonalines pudras tepiau ant tuo pacio kremo)
Atsakyti
Aš taip pat viliojuosi šia kosmetika smile.gif Bet šiuo metu esu nėštukė nestuke.gif tai itin įtariai į eksperimentavimą nauja kosmetika žiūriu cool.gif Nos tiekėjų užklausus,gavau atsakymą,kad jų kosmetika visiškai saugi naudoti tiek nėštumo tiek žindymo laikotarpiu. Cituoju: "Mūsų produktų sudėtyje nėra jokių medžiagų, kurios gali patekti į
kraują ar placentą. Neįtakoja ir laktacijai. Nesukelia ir ilgalaikio
naudojimo alergijos. Mūsų produktas turi saugaus produkto sertifikatą".
Gal yra mamyčių kurios naudojo šią kosmetiką nėštumo metu? kaip oda reagovo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaurn @ 2013 02 27, 16:45)
Aš taip pat viliojuosi šia kosmetika  smile.gif  Bet šiuo metu esu nėštukė nestuke.gif  tai itin įtariai į eksperimentavimą nauja kosmetika žiūriu cool.gif  Nos tiekėjų užklausus,gavau atsakymą,kad jų kosmetika visiškai saugi naudoti tiek nėštumo tiek žindymo laikotarpiu. Cituoju: "Mūsų produktų sudėtyje nėra jokių medžiagų, kurios gali patekti į
kraują ar placentą. Neįtakoja ir laktacijai. Nesukelia ir ilgalaikio
naudojimo alergijos. Mūsų produktas turi saugaus produkto sertifikatą".
Gal yra mamyčių kurios naudojo šią kosmetiką nėštumo metu? kaip oda reagovo? 4u.gif



ODA tinklapyje skelbiasi, kad ju kremuose naudojamas Paraffinum Liquidum - mineralinis aliejus, kuris isgaunamas is naftos. Paraffinum Liquidum, kosmetikoje naudojamas del savo pigumo. Tai nezinau kurioje cia vietoje yra tas geris. Ivedus i google Paraffinum Liquidum nesimato geru atsiliepimu. Nescioms butina skaityti kremu sudeti ir ieskotis informacijos pacioms, pardavejas niekada neatsilieps blogai apie savo gaminius. Paprasykit pardavejo, kad atsiustu smulkia gaminio sudeti ir pamatysit is ko pagamintas. O kad atitinka standartus tai nieko nesako, desros be mesos taip pat atitinka standartus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bobute369: 05 kovo 2013 - 16:19
Mergaites, o ar yra prausiklis 5% ? As matau tik 7% ir 10% g.gif
Atsakyti
Pradejau daretis veido valymus su ODA na ir labai jau knietejo kazka isbandyti daugiau namuose,tai pradziai pasiemiau prausikli 7%. kaip paaiskino reikia I delniuka issipilti prausiklio ir sumaisyti su vandenuku kol suputos ir plauti veiduka, na bet man niekas visai neputoja g.gif gal ka netaip darau ar taip ir turi buti rolleyes.gif

Del paskutines diskusijos apie odos dirginima rugstimis, tai manuoju atveju odele tik lygeja ir svieseja, tiek kiek gali pasidaryti po dvieju proceduru biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2013 04 09, 11:41)
Pradejau daretis veido valymus su ODA na ir labai jau knietejo kazka isbandyti daugiau namuose,tai pradziai pasiemiau prausikli 7%. kaip paaiskino reikia I delniuka issipilti prausiklio ir sumaisyti su vandenuku kol suputos ir plauti veiduka, na bet man niekas visai neputoja  g.gif gal ka netaip darau ar taip ir turi buti  rolleyes.gif

Del paskutines diskusijos apie odos dirginima rugstimis, tai manuoju atveju odele tik lygeja ir svieseja, tiek kiek gali pasidaryti po dvieju proceduru  biggrin.gif

kaip keista. mano drauge dirba su sia kosmetika, man daro valymus, taip pat dave prausiklio tai sake tapti ant sausos odos, jokiu budu nemaisyti su vandeniu nes taip neutraolizuojama rugstis g.gif

as darausi kursa su sia kosmetika, man visai patinka smile.gif odyte svareja, maziau berimu. taip pat jau uzsisakiau prausikli ir pora kremuku smile.gif
Atsakyti