Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

Laba,jungiuosi as prie jusu su sia kosmetika.Pries gerus 3m naudojau ir kremuka ir prausikli ir maskuojamaja priemone,dariausi valymus rugstinius.Viskas buvo ok,bet po kurio laiko labia pradejo jie man grauzti ir pasirodo buvau nestuke.gif Va tada tai man jie grauzdavo,viska meciau ir negalejau naudoti.Dabar vel gryzau prie sios kosmetikos ir odytei vel viskas tinka ir patinka.Jokio diskomforto nejauciu thumbup.gif
Atsakyti
Noreciau atsiliepimu apie O.D.A. maskuojamaji antialergini krema. Gal kas naudoja jau ilgiau ir gali pasidalinti nuomone apie ji? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2013 07 29, 10:47)
Noreciau atsiliepimu apie O.D.A. maskuojamaji antialergini krema. Gal kas naudoja jau ilgiau ir gali pasidalinti nuomone apie ji? g.gif



as naudoju, bet dar neilgai. kol kas 2 sav ir tai ne kasdien. Bet atsiliepimai patys geriausi. Manau naudosiu ji ir toliau, nes lengvas, nekemsa poru, kas man LABAI aktualu, ir labai patinka kad prisitaiko prie bet kokio atspalvio odos. Buvau nustebus. Ar tu saulej nudegus, ar ziema sviesi, ar oda gelsvo atspalvio ar rausvo nereikia sukt galvos niekad nebus kaukes efekto. Kosmetologe parode kaip jis [risitaiko prie jos gelsvos odos ir mano rusvos, buvau maloniai nustebinta. Nesijaucia sluoksnio ant veido. Vienu zodziu, man tai super! Butu idomu isgirsti kaip kitoms.
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2013 07 29, 13:18)
as naudoju, bet dar neilgai. kol kas 2 sav ir tai ne kasdien. Bet atsiliepimai patys geriausi. Manau naudosiu ji ir toliau, nes lengvas, nekemsa poru, kas man LABAI aktualu, ir labai patinka kad prisitaiko prie bet kokio atspalvio odos. Buvau nustebus. Ar tu saulej nudegus, ar ziema sviesi, ar oda gelsvo atspalvio ar rausvo nereikia sukt galvos niekad nebus kaukes efekto. Kosmetologe parode kaip jis [risitaiko prie jos gelsvos odos ir mano rusvos, buvau maloniai nustebinta. Nesijaucia sluoksnio ant veido. Vienu zodziu, man tai super! Butu idomu isgirsti kaip kitoms.


Geri atsiliepimai thumbup.gif . Kaina sakyciau, tokia nemaza, tai vis dvejoju del pirkimo. Man taip pat labai aktualu, kad nebutu sunkus, nekimstu ir tiktu sviesiai odai.
Atsakyti
Kokių galima tikėtis rezultatų,naudojant tik prausiklį ir kremą, be valymų? g.gif
aš prieš maždaug 1,5 mėnesio nusipirkau 7 proc prausiklį ir 10 proc kremą. Sažiningai naudojau visą ta laiką, pastebėjau, kad kai kurios poros,kurios buvo labai didelės,pamažėjo,spuogiukai užgija greičiau, bet.. vis tiek dabar sėdžiu paberta. sėdėjau kantriai visą tą laiką, žinojau, kad per dieną nesusitvarkys viskas, bet tikėjaus,kad bent jau nebers manęs tiek verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2013 07 29, 18:10)
Kokių galima tikėtis rezultatų,naudojant tik prausiklį ir kremą, be valymų?  g.gif
aš prieš maždaug 1,5 mėnesio nusipirkau 7 proc prausiklį ir 10 proc kremą. Sažiningai naudojau visą ta laiką, pastebėjau, kad kai kurios poros,kurios buvo labai didelės,pamažėjo,spuogiukai užgija greičiau, bet.. vis tiek dabar sėdžiu paberta. sėdėjau kantriai visą tą laiką, žinojau, kad per dieną nesusitvarkys viskas, bet tikėjaus,kad bent jau nebers manęs tiek  verysad.gif



valymo metu naudoja taip pat prausikli bet tik daug didesnio stiprumo. Veidas gauna daug daugiau rugsties, o 7% prausiklis tai tik testine terapija po valymo ir profilaktine prieziura. Pirmiausia manau reikia issigydyti oda profesionaliai o paskui jau palaikyti jos bukle. Beje, dar patartina susireguliuoti mityba.
Atsakyti
tai realiai ši produkcija negydo namuose? būtini valymai kartu?
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2013 07 29, 22:08)
tai realiai ši produkcija negydo namuose? būtini valymai kartu?


taigi priklauso nuo kiekvieno odos tipo ir bukles. jeigu vienam uztenka tik prausiklio stipresnio tai kitas be valymu neissivers. O kodel jus nenorit pasidaryti valymo? Ivertins kosmetologas odos bukle, pasakys kaip ja priziureti. Siaip jau veido valyma patartina pasidaryti visiems i metus 2 kartus nepriklausomai nuo odos bukles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2013 07 29, 18:10)
Kokių galima tikėtis rezultatų,naudojant tik prausiklį ir kremą, be valymų?  g.gif
aš prieš maždaug 1,5 mėnesio nusipirkau 7 proc prausiklį ir 10 proc kremą. Sažiningai naudojau visą ta laiką, pastebėjau, kad kai kurios poros,kurios buvo labai didelės,pamažėjo,spuogiukai užgija greičiau, bet.. vis tiek dabar sėdžiu paberta. sėdėjau kantriai visą tą laiką, žinojau, kad per dieną nesusitvarkys viskas, bet tikėjaus,kad bent jau nebers manęs tiek  verysad.gif

Galima tiketis puikiu! Svarbu tinkamai parinkt priemones. Naudoju tik 7% prausikli jau trecias menuo ir problema del kurios ji naudoti pradejau jau isspresta. Tuo paciu naudojau hauska normalizuojanti aliejuka ir drekinau veida po prausiklio vakarais. Nuo pavasario buvo uzpuole spuogai, kuriu net su antibiotiku kaukem neisnaikinom. Ejau pirkt 10% prausiklio kaip rekomendavo kosmetologe, bet pacioje parduotuveje pakonaultavo jog 10% jau tikrai labai spuoguotai odai, tai nusipirkau silpnesni ir neapsirikau (aisku manau jog hauska aliejukas daug prisidejo prie rezultatu, bet prausiklio nusipirkau antra butelaiti ir naudosiu toliau be aliejuko, nes jis riebiaodem skirtas o sausiaodes gali naudot trumpai). Zodziu prausikli rekomenduoju.
Papildyta:
QUOTE(Typhoon Morakot @ 2013 07 29, 10:47)
Noreciau atsiliepimu apie O.D.A. maskuojamaji antialergini krema. Gal kas naudoja jau ilgiau ir gali pasidalinti nuomone apie ji? g.gif

As ji irgi naudoju koki trecia menesi. Tiesa naudoju ne kasdien, bet jei tik yra kokiu paraudimu ar spuogeliu tepu o jei oda svari tuomet mano asmenine nuomone odai vis tiek geriausia "be spakliaus" smile.gif bet kremukas tikrai neblogas, sulygina veido oda ir nenuspalvina jokia spalva.
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2013 07 30, 09:33)
taigi priklauso nuo kiekvieno odos tipo ir bukles. jeigu vienam uztenka tik prausiklio stipresnio tai kitas be valymu neissivers. O kodel jus nenorit pasidaryti valymo? Ivertins kosmetologas odos bukle, pasakys kaip ja priziureti. Siaip jau veido valyma patartina pasidaryti visiems i metus 2 kartus nepriklausomai nuo odos bukles  mirksiukas.gif

aš dariausi paprastą valymą ( ne rūgštinį) ir būtent kosmetologė parekomendavo šitas priemones, pas ją ir pirkau. Rūgštinių valymų visas ciklas labai brangus gaunas, tad turiu vilties,kad gal užtektų tik šių priemonių
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2013 07 31, 20:43)
aš dariausi paprastą valymą ( ne rūgštinį) ir būtent kosmetologė parekomendavo šitas priemones, pas ją ir pirkau. Rūgštinių valymų visas ciklas labai brangus gaunas, tad turiu vilties,kad gal užtektų tik šių priemonių


na jeigu pati parekomendavo... as nueiciau pasirodyt kad nepasiekiu norimo rezultato, gal patartu dar kazka
Atsakyti
Gal kuri naudojate paakių kremą iš O.D.A?

Pakomentuokit, ar poveikis tikrai toks kaip rašo?

http://www.o-d-a.eu/...kremas/5/skin:8
Atsakyti