Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

as irgi jau pasidariau 5 proceduras, esu labai patenkinta thumbup.gif beria zenkliai maziau, oda prasivale nes mano kosmetologe dar mechaniskai pravalo kas antra procedura, buna atrodau ne visai graziai po ju bet tikrai verta smile.gif
Papildyta:
uzsisakiau prausikli ir du kremus tai manau busiu dar grazesne kai juso naudoti imsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 30 balandžio 2013 - 17:15
aš labai patenkinta 7proc prausikliu. dar rezultato nelabai matosi, bet labai džiaugiuosi, kad nusiprausus neišsausina odos ir šiaip malonus jausmas. rekomenduoju. bandžiau ir kaip kaukę palaikyt jį, tai oda tikrai matosi pasivaliusi po jo.
pirkau dar 5 proc kremuką (sakė, kad spf15). patarė nuo jo pradėt. dėl jo ir nežinau net. nieko blogo pasakyt negaliu, bet kažkaip ir ne stebuklas. ne pilną savaitę naudoju tik, tai dar po ilgesnio laiko bus matyt kaip ten kas.

o ar bandėtės kas darytis veido valymus jų salone VIlniuje?
Atsakyti
QUOTE(sleepy hat @ 2013 05 01, 11:09)
aš labai patenkinta 7proc prausikliu. dar rezultato nelabai matosi, bet labai džiaugiuosi, kad nusiprausus neišsausina odos ir šiaip malonus jausmas. rekomenduoju. bandžiau ir kaip kaukę palaikyt jį, tai oda tikrai matosi pasivaliusi po jo.
pirkau dar 5 proc kremuką (sakė, kad spf15). patarė nuo jo pradėt. dėl jo ir nežinau net. nieko blogo pasakyt negaliu, bet kažkaip ir ne stebuklas. ne pilną savaitę naudoju tik, tai dar po ilgesnio laiko bus matyt kaip ten kas.

o ar bandėtės kas darytis veido valymus jų salone VIlniuje?

su priemonem veido ir neisvalysite, reikia praeiti kursa smile.gif pas mane buvo smulkiu berimu ant zandu, zandikaulio linijoje, viskas pamazu issivalo ir perbraukus nebesijaucia tu kaubureliu g.gif
Atsakyti
Aš tai užsisakiau savo kremą iš le-caprise.com, po kelių dienų gavau.
Atsakyti
Sveikos,

Aš ir pradėjau naudot ODA priemones: prausiklį ir kremą. Tikrai esu patenkinta ir jau po truputį matosi rezultatas. Tik man nepatinka, kad prausiklis gerai nenuvalo makiažo. Ir nors jie sako,kad po prausiklio reikia tepti iš karto kremą, baisoka, kad ant veido liks likučių pudros,tai perbraukiu dar toniku. O jums prausiklis gerai pašalina pudrą?
Atsakyti
QUOTE(Laimesvaikas @ 2013 06 03, 08:45)
Sveikos,

Aš ir pradėjau naudot ODA priemones: prausiklį ir kremą. Tikrai esu patenkinta ir jau po truputį matosi rezultatas. Tik man nepatinka, kad prausiklis gerai nenuvalo makiažo. Ir nors jie sako,kad po prausiklio reikia tepti iš karto kremą, baisoka, kad ant veido liks likučių pudros,tai perbraukiu dar toniku. O jums prausiklis gerai pašalina pudrą?

ne g.gif bet gal reikia ilgiau plauti smile.gif as isvis net kelis kartus paskui su miceliniu vandenuku dar nuvalau kad neliktu likuciu smile.gif
Papildyta:
as jau sekmingai naudoju ju 7 proc prausikli, kremuka ir maskuojama kremuka. Viskuo labai patenkinta, o valymu rezultatas stai koks:
pries:
http://www.part.lt/i...0de1a2a8521.jpg
po:
http://www.part.lt/i...ed931891260.jpg

nera idealu bet kad graziau tai faiktas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 03 birželio 2013 - 21:23
Gal yra naudojusių ir 5% prausikli su pieno rugstimi ir 7% su glikoliu, idomu, kuris labiau patiko?
Atsakyti
QUOTE(Grapes @ 2013 07 02, 08:48)
Gal yra naudojusių ir 5% prausikli su pieno rugstimi ir 7% su glikoliu, idomu, kuris labiau patiko?

su pieno rugstimi man negrauze, jis svelnesnis. Prausia abu gerai. Galima naudoti kaip kaukes.
Atsakyti
uzsisakiau ir as prausikli ir krema 10%, dvejojau tarp 10 ir 7, bet visgi paemiau 10. mano oda rieboka, spuogu neturiu tik vis islenda ant kaktos koks grazuolis pasisveikint, oda gana poreta. pabandziau prausikli, negrauzia,uztepiau kremo - irgi ne. zodziu tiko ir patiko. pries tai nenaudojau jokios rugstines kosmetikos, tai darau isvada,kad mano oda stora,kad nesijaucia nieko.
Atsakyti
QUOTE(aljana @ 2013 07 07, 05:51)
uzsisakiau ir as prausikli ir krema 10%, dvejojau tarp 10 ir 7, bet visgi paemiau 10. mano oda rieboka, spuogu neturiu tik vis islenda ant kaktos koks grazuolis pasisveikint, oda gana poreta. pabandziau prausikli, negrauzia,uztepiau kremo - irgi ne. zodziu tiko ir patiko. pries tai nenaudojau jokios rugstines kosmetikos, tai darau isvada,kad mano oda stora,kad nesijaucia nieko.

prausikli ant sausos odos tepate?
Atsakyti
QUOTE(aljana @ 2013 07 07, 05:51)
uzsisakiau ir as prausikli ir krema 10%, dvejojau tarp 10 ir 7, bet visgi paemiau 10. mano oda rieboka, spuogu neturiu tik vis islenda ant kaktos koks grazuolis pasisveikint, oda gana poreta. pabandziau prausikli, negrauzia,uztepiau kremo - irgi ne. zodziu tiko ir patiko. pries tai nenaudojau jokios rugstines kosmetikos, tai darau isvada,kad mano oda stora,kad nesijaucia nieko.



gal ne visiem grauzia?
mano oda labai plona, negrauzia nei pieno rugsties prausiklis nei 1 kremas.
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 07 10, 08:25)
prausikli ant sausos odos tepate?

taip,ant sausos.
Atsakyti