Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

QUOTE(bolsiaka @ 2016 01 08, 12:19)
Merginos, o kuomi skiriasi prasuklis su 7proc glikolio rūgštimi nuo to, kur yra su 5 proc. prieno rūgštimi? Mano oda riebi, jokių bėdų su anksčiau vartotu Rasos BHA plius siera kaip ir nebuvo, sumąsčiau išmėgint ODA, bet nežinau, kuris iš šitų geriau tiktų mano riebiai odai, bijau,kad per daug neišsausintų. Gal bus kas naudojot juos ir galit palyginti poveikį?

Su pieno rugstimi bus zymiai svelnesnis. Pati naudojusi nesu smile.gif
Atsakyti
Aš tai pir supratau, kad švelnesnis.. Bet va kuo dar jis skiriasi nuo to, kur su glikolio rūgštimi? Na pamėginsiu ta 7proc, o jei nelabai tiks sekantis bus prausiklis su pieno rugštimi..
Atsakyti
QUOTE(bolsiaka @ 2016 01 12, 14:27)
Aš tai pir supratau, kad švelnesnis.. Bet va kuo dar jis skiriasi nuo to, kur su glikolio rūgštimi? Na pamėginsiu ta 7proc, o jei nelabai tiks sekantis bus  prausiklis su pieno rugštimi..

Praktiskai daugiau niekuo jie ir nesiskirs smile.gif

O as siandien uzmaciau kiek nauju produktu ODA turi. Sudomino hialurono serumas, paakiu kremas su tetrapeptidais, kremas su ichtiolu ir kremas su hialurono rugstimi. Kazin kaip jie wub.gif gal atsiras jau isbandziusiu? ax.gif
Atsakyti
Bet tai jie isprotejo su kainomis. Kazkada uz regeneruojanti krema mokedavau 70Lt. Kiekis nepasikeites, bet dabar jau jo kaina 35Eur!!!!!
Atsakyti
QUOTE(flexy @ 2016 01 14, 14:46)
Bet tai jie isprotejo su kainomis. Kazkada uz regeneruojanti krema mokedavau 70Lt. Kiekis nepasikeites, bet dabar jau jo kaina 35Eur!!!!!

Be to manau ir sudėtis pasikeitusi. Anksčiau būdavo nuostabus kremas, o dabar siaubinga smarvė. Neįmanoma ant veido tepti, nes smirda. Galvojau, na gal pasenęs-užsisakiau kitą (buteliuko naujas dizainas). Bet lygiai tokia pati smarvė. O ir poveikio tokio nebėra...
Atsakyti
Gal zinote, ar Intensyvaus veikimo regeneruojantis kremas normaliai/riebiai odai - tai buvęs regeneruojantis Nr.3 tik su patobulinta sudetimi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Typhoon Morakot: 25 sausio 2016 - 15:06
Ar pradėjus naudoti prausiklį 7 proc. gali berti daugiau pradžioje? nes kolkas matosi tik blogesnė situacija, galvoju ar gali būti susiję g.gif
Atsakyti
QUOTE(Label @ 2016 03 01, 20:50)
Ar pradėjus naudoti prausiklį 7 proc. gali berti daugiau pradžioje? nes kolkas matosi tik blogesnė situacija, galvoju ar gali būti susiję g.gif


Gal šiek tiek, bet tikrai nedaug, man po poros dienų praėjo.. Bet man ir po rūgštinio valymo būna šitaip, tai kažkaip nelabai kreipiau dėmesio. Kol kas šis prausiklis patinka, bet ateity manyčiau dar išmėgisniu tą 5proc. silpnesnį vien palyginimui ir kad oda nepriprastų..
Atsakyti
QUOTE(Label @ 2016 03 01, 20:50)
Ar pradėjus naudoti prausiklį 7 proc. gali berti daugiau pradžioje? nes kolkas matosi tik blogesnė situacija, galvoju ar gali būti susiję g.gif

Tikrai gali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2016 03 03, 21:56)
Tikrai gali smile.gif

Laukti pagerejimo ar keisti i kita? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Label @ 2016 03 04, 20:48)
Laukti pagerejimo ar keisti i kita? g.gif

As sakyciau laukti pagerejimo, bet jei jis neateis per 4-6 saavaites, tuomet jau keisti kitu ax.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu pasiteirauti apie O.D.A. prausiklį su pieno rūgštimi. Gal kuri su jautriais skruostais mėgino ir gali pasidalinti pojūčiais biggrin.gif Mano oda mišri plius jautri. Gavau rekomendaciją išmėginti šį prausiklį.

Prausiklis
Atsakyti