Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

na, pabandžiau ir aš ant sausos odos tą 5 % prausiklį ant sausos odos - nepatogu man, mėgstu užtepusi pamasažuoti, tai ant drėgnos odos man geriau - gal ilgiau palaikysiu kokią minutę, bet naudosiu ant drėgnos odos irnesakyk.gif gal ne pagal instrukciją, bet tiek to..
Atsakyti
pasirodė naujiena:
prausiklis su gintaro rūgštimi

įdomu, kuo skiriasi nuo prausiklio su pieno rūgštimi, katras būtų geriau riebesnei odai g.gif
Atsakyti
Iš tiesų, kainos stulbinamai auga. Gal akcijas, nuolaidų kodus ar pan. esate pastebėję? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bolsiaka @ 2016 09 27, 11:22)
pasirodė naujiena:
prausiklis su gintaro rūgštimi

įdomu, kuo skiriasi nuo prausiklio su pieno rūgštimi, katras būtų geriau riebesnei odai g.gif



Idomu kaip tas naujas prausiklis, ar kas banet ? rolleyes.gif
as naudoju jau 3 bonke su 10 proc. rugstimi, tai lb patinka. wub.gif
mano oda riebi bet dehidratuota
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lu Lu: 12 spalio 2016 - 12:09
Nors esu bandžiusius visus, bet vis grįžtu prie 7% prausiklio. Taip pat vienas iš kartotinų yra odos balzamas.
Norėčiau atsiliepimų apie regeneruojamą kremą nuo spuogų. Gal yra bandžiusių?
Atsakyti

 i 
Skelbimam skirta Skelbimų lenta.
Atsakyti

Turėjau ir pardaviau 5 proc. prausiklį.

Pradėjus naudot viskas gerai, po savatės, pusantros pradėjo lįst uždegiminiai spuogai, prasidėdavo nuo mažų spuogelių, bet labai skaudžių, paskui išbujodavo į didesnį. 

Tuomet nutraukdavau naudojimą, nes griauždavo tas vietas prausiantis.

Išgydžiusi vėl grįždavau prie prausiklio ir vėl 2 - 3 spuogai.

Taip pradėjau ir nutraukiau kokius 3 kartus.

Atsibodo, gijimas ilgas, pasiliekančios po jų dėmės.

Taip ir nesupratau, už ką O.D.A prausiklius kitos myli...

 

O norėjau spindinčios lygios odos :D 

Atsakyti
Ar verta pirkti regeneruojanti krema misriai odai ar uztektu tik prausiklio 10%? Paberia skruostus, T zona..
Atsakyti
QUOTE(doruta @ 2017 06 17, 22:53)
Ar verta pirkti regeneruojanti krema misriai odai ar uztektu tik prausiklio 10%? Paberia skruostus, T zona..

Manau kad prausiklio negana
Atsakyti

Aš ką tik nusipirkau pieno rūgšties prausiklį 5 proc ir kremą su pieno rūgštim ir hialuronu. Mano jautriom akim misija neįmanoma šie produktai, degina akis. Kremas šiaip fainas, su atspalviu, todėl oda įgauna dailią spalvą, užmaskuojama. Turinčioms jautrias akis tikrai nerekomenduoju pirkti, nes sumokėjus tokius pinigėlius stovi nenaudojama :(

Atsakyti
QUOTE(ievuzas @ 2017 10 13, 00:03)
<p>Aš ką tik nusipirkau pieno rūgšties prausiklį 5 proc ir kremą su pieno rūgštim ir hialuronu. Mano jautriom akim misija neįmanoma šie produktai, degina akis. Kremas šiaip fainas, su atspalviu, todėl oda įgauna dailią spalvą, užmaskuojama. Turinčioms jautrias akis tikrai nerekomenduoju pirkti, nes sumokėjus tokius pinigėlius stovi nenaudojama verysad.gif</p>

Niekaip nesuprantu, kaip gali nuo prausiklio skaudėti akis. Gamintojas draudžia naudoti prausiklį paakių sričiai, o kremas irgi neskirtas paakiams.
Pati naudoju šį prausiklį, tai labai saugau, kad nepapultų šalia akių. Viskas thumbup.gif
Atsakyti
Galbūt galite rekomenduoti kosmetologę Kaune, dirbančią su O.D.A. kosmetika Šilainiuose ar Vilijampolėje?
Aš mainais galiu rekomenduoti kosmetologę Panemunėje, kuri daro veido valymus su šia kosmetika už kainą iki 20 eurų.
Norėčiau tokią rasti arčiau namų.

Taip pat laukiu pasiūlymų gal kam netiko O.D.A. prausiklis. Mielai perpirkčiau smile.gif

Beje žinau, kur galima pigiau šios kosmetikos įsigyti internete, tai jei kam, aktualu, prašau į a.ž. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonata1987: 20 spalio 2017 - 08:45