Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

As jau 3 menesi naudoju 7 proc. o.d.a kremuka, ir liktais grazesne odele pasidare g.gif nors tikejausi geresniu rezultatu verysad.gif rudeniui bandysiu 10 proc. ziuresiu kaip sis bigsmile.gif prausikli naudoju kitos firmos Mario Badescu, bet jis ir su gliukolio rugstimi g.gif na kai jis baigsis reikes pabandyti o.d.a prausikli, gal poveikis bus geresnis kai abi priemones bus vienos firmos g.gif ai as jau nebezinau istikruju ka ir daryti, nes vistiek mane laikas nuo laiko paberia ir jau tie inkstirai doh.gif amzina kova su jais gun_rifle.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre755 @ 2010 08 23, 16:33)
As jau 3 menesi naudoju 7 proc. o.d.a kremuka, ir liktais grazesne odele pasidare g.gif nors tikejausi geresniu rezultatu  verysad.gif  rudeniui bandysiu 10 proc. ziuresiu kaip sis bigsmile.gif prausikli naudoju  kitos firmos Mario Badescu, bet jis ir su gliukolio rugstimi g.gif na kai jis baigsis reikes pabandyti o.d.a prausikli, gal poveikis bus geresnis kai abi priemones bus vienos firmos  g.gif ai as jau nebezinau istikruju ka ir daryti, nes vistiek mane laikas nuo laiko paberia ir jau tie inkstirai doh.gif amzina kova su jais gun_rifle.gif  hihihi.gif

pas mane panašiai, tik paskutiniu metu matyt, kokia tai alerginė reakcija, nes tiek beria veidą. jau net baisu ax.gif blogiau turbūt nei paauglystėj verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2010 08 23, 17:35)
pas mane panašiai, tik paskutiniu metu matyt, kokia tai alerginė reakcija, nes tiek beria veidą. jau net baisu ax.gif blogiau turbūt nei paauglystėj verysad.gif

nu ir as tikra spuoge pasidariau doh.gif doh.gif doh.gif is namu net baisu eiti nepamaskavus veiduko doh.gif doh.gif labai tikiuos kad 10 proc. pades susitvarkyti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif na vis tikiuos, kas belieka. 7 proc. man truputeli pagrauzia odyte is pat pradziu, bet tik vos vos, kazi kaip bus su 10 proc. g.gif gal kur pigiau siu priemoniu galima isigyti, ar niekas neuzmatet bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2010 08 23, 12:15)
Sveikos 4u.gif
netyčia aptikau šią temą. sudomino ši kosmetika. norėčiau išbandyti kokią priemonę, tik nežinau, ką geriau rinktis - gal valiklį pradžiai. Oda problematiška, riebi, linkus į bėrimus.
Ačiū 4u.gif

pradekit nuo prausiklio, jeigu patiks galesit isigyti kremuka smile.gif
Atsakyti
susidomėjus, kaip jūsų pastovioms vyresnio amžiaus(turiu omenyje ne paauglėms) klientėms O.D.A poveikis panaudojus ilgesnį laiką? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 08 23, 17:03)
susidomėjus, kaip jūsų pastovioms vyresnio amžiaus(turiu omenyje ne paauglėms) klientėms O.D.A poveikis panaudojus ilgesnį laiką? 4u.gif

pati pradejau dirbti su sita kosmetika tik nuo pavasario, tai tokiu ypatingu duomenu neturiu. o nuo spuogu padeda labai ir oda grazesne ir skaistesne buna nuo rugsciu. Pati naudoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 23 rugpjūčio 2010 - 16:05
Jau kelios dienos naudoju prausikli ir krema 10%. Nuo prausiklio truputi "pakandzioja" oda, bet pakenciamai. O vat nuo kremo labai grauzia ir veidas vietom parausta. Ar cia normalu? Po kiek laiko, aisku, praeina ir parudimas ir perstejimas. Bet jausmas lb nemalonus, atrodo tuoj leksiu ir nusiplausiu viska.... sad.gif Susidomejusi, kaip manot, cia man viskas gerai?
Atsakyti
QUOTE(vertejaxxx @ 2010 08 25, 12:36)
Jau kelios dienos naudoju prausikli ir krema 10%. Nuo prausiklio truputi "pakandzioja" oda, bet pakenciamai. O vat nuo kremo labai grauzia ir veidas vietom parausta. Ar cia normalu? Po kiek laiko, aisku, praeina ir parudimas ir perstejimas. Bet jausmas lb nemalonus, atrodo tuoj leksiu ir nusiplausiu viska.... sad.gif Susidomejusi, kaip manot, cia man viskas gerai?

man asmeniskai dar ir dabar pagrauzia 5 proc kremukas, naudoju jau puse metu. bet man tai netrukdo, nestipriai papersti. Bet as situ kremu labai patenkinta. Kitu oda ne tokia jautri, tai pripranta greiciau ir grauzia vis maziau. Jeigu grauzia taip, kad neimanoma tverti, gal reikejo pradeti ne nuo tokios koncentracijos kremuko, yra ir silpnesniu koncentraciju. Arba isvis gal tada reikejo pradeti nuo prausiklio, paskui po kurio laiko pradet naudot kremuka. 10 proc kremukas nera silpnas. Dar vienas dalykas, kad po 1-2 sav gali pradeti kilti spuoguciai. paskui dings. Neisigaskit. Bet gali ir nieko nebut.
Atsakyti
O tai rūgštinė kosmetika probleminei odai skirta? O jei neturi spuogų, tai nelb.? Nusipirkau jų paakių kremą. malonus, bet kol kas stebuklu nepadarė. Dabar galvoju apie veido kremą, bet į kokią vartotojų grupę jis orientuotas?
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2010 08 25, 12:57)
O tai rūgštinė kosmetika probleminei odai skirta? O jei neturi spuogų, tai nelb.? Nusipirkau jų paakių kremą. malonus, bet kol kas stebuklu nepadarė. Dabar galvoju apie veido kremą, bet į kokią vartotojų grupę jis orientuotas?

Nebutinai. Rugstine kosmetika labai gerai veikia senstancia oda,taip pat ir sausa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2010 08 25, 12:57)
O tai rūgštinė kosmetika probleminei odai skirta? O jei neturi spuogų, tai nelb.? Nusipirkau jų paakių kremą. malonus, bet kol kas stebuklu nepadarė. Dabar galvoju apie veido kremą, bet į kokią vartotojų grupę jis orientuotas?

Rūgštinės priemonės taip pat laikomos atnaujinančiomis, jauninančiomis 4u.gif Bet su jomis reikia būti labai atsargioms, kad vietoj naudos daugiau žalos neprisidarytumėte.
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2010 08 25, 12:57)
O tai rūgštinė kosmetika probleminei odai skirta? O jei neturi spuogų, tai nelb.? Nusipirkau jų paakių kremą. malonus, bet kol kas stebuklu nepadarė. Dabar galvoju apie veido kremą, bet į kokią vartotojų grupę jis orientuotas?

jeigu naudojamas kremas, tai yra ir poreikis, reiskia.
Rugstine kosmetika sprendzia labai daug odos problemu - dregmes, spuogeliu, rauksliu, pigmentiniu demiu, skaistumo, regeneracijos ir kt.
jeigu nera spuogu, tai jinai veido oda padarytu daug skaistesne, grazesne, stabdo rauksliu susidaryma, ne taip odai truktu dregmes. Rugstine kosmetika normalizuoja odos funkcijas.
Atsakyti