Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuviška profesionali O.D.A kosmetika

Užsisakiau ir rytoj gausiu paakių kremą ir du buteliukus balzamo. Balzamas man labai patiko-greit užgydo ant veido visokius pleiskanojimus, o išspaudus kokį spuogelį labai gerai su juo patept, kitą dieną nelieka raudonų dėmių, greit užgyja.
Prausiklis kaip jau kažkur rašiau, patiktų labai, bet jame yra pailgų smailių kristaliukų. Ir kuo toliau, tuo jų daugiau atsiranda. Šiaip naudoju Exuviance kosmetiką , tai tarpusavyje jos manau nesusipeš.
Atsakyti
Serumas tikrai labai vertas demesio. Ir veiksmingas, ir skalsiai naudojasi.
Maskuojamasis kremukas taip pat neblogas, bet vistik man siek tiek tamsokas. Gal vasara truputi idegsiu ir bus visai gerai g.gif
O kremas 7 proc. man per lengvas. Gundausi 10 proc. blush2.gif
Balzama ka tik isigijau, tai dar nebandziau smile.gif .
Atsakyti
ar kuri bande si prausikli http://www.o-d-a.eu/...valiklis-aha-15 ?gal zinote,kokia apytiksle kaina? ar parduoda ne kosmetologams?nes ivardinta prie prof.linijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 05 04, 17:34)
ar kuri bande si prausikli http://www.o-d-a.eu/...valiklis-aha-15 ?gal zinote,kokia apytiksle kaina? ar parduoda ne kosmetologams?nes ivardinta prie prof.linijos g.gif

o kodel Jusu netenkina mazesnes koncentracijos prausikliai? Yra gi glikolinis ir pieno rugsties. Man tai gerai. Cia, kiek supratau, profesionalus produktas naudojamas paruosti oda cheminiam pylingui, namuose gal tokio nereikia g.gif
Dabar suku galva, ar uzsisakyt vel kremuka, nes baigiasi, bet jau du sunaudojau. Gal padaryt pertrauka. g.gif Bet kazkaip norisi to kremuko... Anksciau bere, sausejo oda nuo jo, dabar viskas puiku thumbup.gif Kazkas, matyt ivyko, oda apsisvarino ir dabar grazi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 05 04, 19:22)
o kodel Jusu netenkina mazesnes koncentracijos prausikliai? Yra gi glikolinis ir pieno rugsties. Man tai gerai. Cia, kiek supratau, profesionalus produktas naudojamas paruosti oda cheminiam pylingui, namuose gal tokio nereikia g.gif
Dabar suku galva, ar uzsisakyt vel kremuka, nes baigiasi, bet jau du sunaudojau. Gal padaryt pertrauka.  g.gif Bet kazkaip norisi to kremuko... Anksciau bere, sausejo oda nuo jo, dabar viskas puiku  thumbup.gif  Kazkas, matyt ivyko, oda apsisvarino ir dabar grazi smile.gif

Naujo neoglis 15 %,tai norisi tokio pat stiprumo smile.gif
Atsakyti
Gal kuri esate bandziusi ir glikolio, ir pieno rugstes prausikli? Kuris labiau padeda nuo spuogu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wenera8: 17 gegužės 2010 - 21:37
QUOTE(wenera8 @ 2010 05 17, 22:36)
Gal kuri esate bandziusi ir glikolio, ir pieno rugstes prausikli? Kuris labiau padeda nuo spuogu?  g.gif

turiu abu, as spuogu neturiu, bet turiu jautresne oda, tai naudoju pieno, o mano vaikas paauglys, spuogu atsiranda, tai jam rekomendavo glikolio 7 proc prausikli. Manau, kad jam tikrai pasiteisina. Dar ir nugara liepia nuplaut su juo, nugara irgi spuoguota.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo susidomejus: 17 gegužės 2010 - 22:06
Merginos, o panaudojus šio gamintojo priemones ar juoduliukai(užsikimšusios poros) išsivalo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 25, 23:18)
Merginos, o panaudojus šio gamintojo priemones ar juoduliukai(užsikimšusios poros) išsivalo? 4u.gif

issivalo tik po truputi ir per ilgesni laika.
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2010 06 26, 01:03)
issivalo tik po truputi ir per ilgesni laika.

O tai po kiek laiko tai pasimato maždaug, po trijų mėnesių, pusmečio ar metų? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 06 26, 10:45)
O tai po kiek laiko tai pasimato maždaug, po trijų mėnesių, pusmečio ar metų? mirksiukas.gif

nea, po kokio menesio tik prausiklio naudojimo aiskiai geresne padetis. Pas mano sunu labai baisus juoduliai ant nosies buvo, bet prisiliest neleisdavo, dar spuogu buvo. Prausikli naudojam nuo kovo men, nosis beveik svari, spuogu yra, bet maziau. Nes jam kyla nauji, nes paauglys doh.gif
Atsakyti
Mane irgi domina šita kosmetika, bet niekur nerandu jos sudėties aprašymų. Gal turinčioms nebūtų sunku nuo kokio indelio nurašyti pavyzduką? O dėl pristatymo kainos aš irgi domejausi, tai taip ir neatsakė, kiek kainuoja, jei perki mažiau nei už 100 LT. Aš pvz. norėčiau paakių kremo, bet nei pilnos kainos nežinau, nei kur būtų galima gyvai" pačiupinėt daiktą...
Atsakyti