Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis"

QUOTE(franciska @ 2010 09 02, 11:58)
o tai tai ir l/d? kazkaip maniau kad tik dvi grupes, o pasiroda net trys  smile.gif

jo, cia lopšelinukų grupė smile.gif
Atsakyti
sveikos,jo 3 grupes yra.mes i nykstuku einam.labai verke manoji ir kai palikau ir kai atejau pasiimti.daviau 2 savaites,jei nepageres nei kiek,manau atsidesim kitiem metam ta darzeli.
apie aukletoja nieko blogo pasakyt negaliu.skambinau dar namo grizus,ramino ji mane sake viskas gerai.bet toks atsainumas gal jaucias biski,nezinau...arba jau ju per tiek metu niekas nestebina.
Papildyta:
o kaip kitose grupese?kaip aukletojos?kaip einasi jums>?
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2010 09 02, 12:34)

o kaip kitose grupese?kaip aukletojos?kaip einasi jums>?


na man ir sakyčiau iš auklėtojos pusės pritrūko švelnumo. Gal man čia taip pasirodė, nes liečia mano vaiką.
Palikau verkiančia, po valandos atėjau, dar tebeverkė unsure.gif .Grupėje buvo 10 tokių verkiančių. Iš šeimuninkutės supratau, kad jos čia nepageidauja, kad mamos užsibūtų...matysim kaip ryt seksis. Bet žodž, man pačiai jau stresas blink.gif
Atsakyti
na taip,as tam pritariu,kad svelnumo tokio uzsiemimo su vaikais.butu idomu pamatyti kaip ten viskas vyksta kai ne vienos mamos nera.ar tik nepalieka likimo valiai.kazkaip vistiek manau jei nusivestu pazaistu tai ir neverktu istisai,o jei palieka ir gaunas taip,sako oi cia naturalu taip turi buti.bet kai matai klykianti vaika,girdi ta mamyte klyksma,tai juk plysta sirdis,kitas prie duru atsistijes asaroja,o manoji verzias paskui pro duris ir klykia.
Papildyta:
apie lopsiukus mazai esu girdejus atsiliepimu,bet apie vyresnius tai taip esu girdejus kad paliekami tie vaikai patys vieni zaisti ir tiek.
Atsakyti
Niu ka dvi dienykes pasidziaugiau ir gana, siandien jau mano mazute su asarom buvo palikta, drauge veliau vede mergyte...sako dar verke mano dukryte verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(franciska @ 2010 09 03, 09:35)
Niu ka dvi dienykes pasidziaugiau ir gana, siandien jau mano mazute su asarom buvo palikta, drauge veliau vede mergyte...sako dar verke mano dukryte  verysad.gif

sveika,ar Milana tavo dukryte?as kai atvedziau siandien savaja tikrai ji labai verke,prases ant ranku net mane mama vadino unsure.gif taip gailu buvo,net manoji verkt nustojo i kitus ziuredama bigsmile.gif bet verke visi be galo,tik jau senieji pernai lanke neprisijunge aciu dievui 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos,
iš po vakar, galvojau, kad šiandien nenutempsiu savosios į darželį. Nieko, atsikėlė su nuotaika , pati klausinėjo, ar eisim į darzelį smile.gif
Įvedus palikau pasodinus prie stalo, dar ate parodžiau rolleyes.gif . Iš paskos nebego, tai aš ir išėjau, girdėjau klausinėjo" kur mama".
Šiandien dirbo visai kita auklėtoja, tokia sakyčiau komunikabilesnė. Eisiu pasiimt 12 val. Bus matyt kokios būsenos rasiu unsure.gif
Atsakyti
bertute,pas mus irgi kita buvo,tiksliau ne pagrindine o antroji aukletoja,kaip suprantu jos abi turetu buti su vaikais kasdien, idomu kodel nera,juk seimininkute iseina,o ji lieka viena su tiek verkianciu pypliuku.as savaja kai atvedziau tai sakau verke vienu metu visi isskyrus 3 kurie pernai jau lanke.kaip ju tiek nuraminti vienam zmogui...? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2010 09 03, 09:14)
kaip ju tiek nuraminti vienam zmogui...? unsure.gif

net neisivaizduoju... aš nuprotėčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2010 09 03, 09:14)
.kaip ju tiek nuraminti vienam zmogui...? unsure.gif


Paprasiausiai jos nebekreipia demesio. Vaikuciai paverkia ir nurimsta. tik jau tie kurie be paliovos verkia tai jau kviecia mamytes...
Sveikutes,
mes ir lankome si darzeli, lopselinuku grupe. Bet mes jau ten nuo praitu metu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2010 09 03, 09:33)
sveika,ar Milana tavo dukryte?as kai atvedziau siandien savaja tikrai ji labai verke,prases ant ranku net mane mama vadino unsure.gif taip gailu buvo,net manoji verkt nustojo i kitus ziuredama bigsmile.gif bet verke visi be galo,tik jau senieji pernai lanke neprisijunge aciu dievui 4u.gif

Laba, jo Milaniukas mano bigsmile.gif ssian dar drauge paskambino sake, kad verkia ir ja mama vadino doh.gif na bet jai akzkode suages reiskias mama...na bet kaid iena atejau pasiimti visai normalei buvo, na tikiuos viskas susitvarkys...ech bet sirdele tiap skauda uz ja blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo franciska: 03 rugsėjo 2010 - 16:57
Mes pernai lankėm Nykštukų grupę, superinė šeimininkutė, tikrai pasirūpins kiekvienu vaikučiu, ir ilgainiui visi vaikai ją labiausiai pamilsta wub.gif Dėl auklėtojų nelabai galiu pasakyti, nes vaikas dažnai sirgo, o ir abi auklėtojos 4 mėn. turėjo biuliotenį, o grįžusios dirbo nepilną darbo dieną. Dėl Boružėlės grupės neiko negaliu pasakyti, nes negirdėjau nei ko blogo, nei ko gero smile.gif Trečioji, berods, Balionėliai grupė, nuostabi auklėtoja Roma, nors draugė nesiskundė nei antrąja auklėtoja, nei šeimininkute....O vaikai turbūt visi pradžioj verkia, turi praeiti adaptaciją, vienam ilgiau užtrunka, kitam trumpiau...Sėkmės ir svarbu nesirkit 4u.gif
Atsakyti