Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis"

Sveikos,mamytes 4u.gif mes siandien pasirasem sutarti ir nuo pirmadienio paliksiu pusei dienos.Jaudulio kazkaip ypatingo nera.Tik kazkaip pirmas priemimas g.gif (nzn turbut ten seimininkele buvo).Atvede i grupe,sako,va jums naujas lankytojas.Tai pareiske,tai kiek cia dabar 15 ir beveik vien bernai blink.gif Tai taip ir likau apsalus.Tokia nepatenkinta pasirode labai.sako,klauskit,kas neaisku.Pareiske,atnesk pampersu butinai.sakau,mes jau metai kaip be pamperiu.nu nunesiu,bet vaikui sakiau,kad nesidetu.Po to iejo aukletoja,tai apsiraminau,kad ji bus aukletoja.Taip ramiai isaiskino viska.sako tada triusikiuku ir giedruciu daugiau atneskit.Beje,musu grupe "Boruzeles".Matysim kaip seksis,tik ligu bijau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2011 09 02, 12:45)
...Beje,musu grupe "Boruzeles".Matysim kaip seksis,tik ligu bijau blush2.gif

mes lankem sia gr pernai, negaliu ne vieno blogo zodzio pasakyt, seimininkute savotiska is pirmo zvilgsnio, bet mano dukryte ja labai mego, o aukletoja Rima mums buvo kaip mociute thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bertute: 02 rugsėjo 2011 - 13:58
mes lankome ši darželį nuo šio rugsėjo kol kas įspūdis keistas, švelniai tariant šiandien ateinu paimti vaiko prieš pietų miegą klausiu ar jau vaikai pavalgė, sako nevalgėm ir nežinom kada duosim , nes mėsą vėluoja atvežti. Tai nelaukėm mes jau tos mėsos... o lovos jau buvo vaikams paklotos.. tai kažin ar jie begavo tos mėsos g.gif
g.gif
Atsakyti
g.gif g.gif na maniske po 12val. tai po pietuku jau buvo
Papildyta:
beje o kokioj jus grupeje?
Atsakyti
mūsų grupė Linelis vadinasi...

Papildyta:
be to, einant į darželį apie pietus pirmame aukšte esančioje grupėje girdėjau kaip kažkokia auklėtoja klykia ant vaikų kėdes tranko ar kažką kitą.... Išsigandau galvojau pas mane grupėj, bet prie mūsų grupės priėjau prikišau pirma ausį,-tyla buvo.. tada įėjau į vidų tai maniškis kad puolė su ašarom į glėbį... verysad.gif Ta grupė kur klyksmai girdėjosi po Lineliu pirmajame aukšte.. reikės pažiūrėti kaip vadinasi , nes jau taip draskės ant vaikų net šiurpas suėmė
Atsakyti
blink.gif o jezau,truksta zodziu, blink.gif musu tai rugelio grupe,mano dukryte parejus sake,kad aukletoja sauke,bet nesupratau ar ant visu ar ant jos g.gif
Atsakyti
Va taip ir atsitinka,kai zmones dirba tik del pinigu...Nzn kaip bus maniskiui,rytoj pirma diena.Tikiuos nesugalvos uzdet pamperso,nors maniskis taip lengvai nesileis,kad uzdetu. ax.gif Bet pats pirmas ispudis slogus-nei grupes parode,nei kalbejimo tonas buvo svelnus..na matysim,vaikas snekus,iskart pasisakys,kaip viskas buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mora 2 @ 2011 09 03, 15:47)
mūsų grupė Linelis vadinasi...

Mes ir ''Lineli'' lankom ax.gif , bet jau nuo birzelio pradejom, tai dukryte apsiprato su ta grupe, aukletojom ir tvarka. Pries pradedant lankyt mums tai buvo pravesta ''ekskursija'' ir su aukletojom susipazinom rolleyes.gif
Atsakyti
šiandien pažiūrėjau grupę, iš kur klyksmai sklido "kodėlčiukas" vadinasi. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Miega mano vyrukas is po pirmos dienos darzelyje unsure.gif Zodziu nepasiliko jis,teko truputi pasibuti,apsiziureti.Beveik visi vaikai verkia ir kvieciasi mamas.Grupej vaiku 15 kaip visus nuramint.Vieni nuo kitu uzsikrecia doh.gif
Atsakyti
vargšai vaikiukai... šaukiasi pagalbos.. kur ten sužūrėsi 15. Apskritai jeigu nereiktų man eiti į darbą vesčiau i darželį vaiką tik metus prieš mokyklą.. Tokie jau dideli jų nenuskriausi.. Bet kai nėra kur palikti tai kenčia mažyliai.. O dar ligos žiemą kai prasidės.. ypač lopšelio grupėse, kai pajungs šildymą..O tualetuose langai kiaurą žiemą atviri.. iš po pietų miego sušilusius ant puodų susodina tai tik ligos ir laukti belieka. Maniškis pernai net inkstų uždegimu buvo tokiu būdu susargdintas teko mesti lopšelį.. Šiemet vėl iš naujo bandom pradėt darželinuko karjerą..gal geriau seksis g.gif
Atsakyti
Tai kad sunku isgyventi,turi eiti dirbti,o jei samdyti aukle,tai ir kiek kainuoja ax.gif as ir kad galeciau nevesciau,bet reikia darbo ieskotis.Jei nedirbciau vesciau kur iki puses dienos uzimtumo mokykleles.maziau vaiku,lengviau priziuret. g.gif Kazkaip ir pusryciai nustebino - sumustinis ir arbata.Bent jau mano nuomone turetu kokia kose,vaisiai,omletas,sriubyte butu... g.gif
Atsakyti