Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvensena pagal Jason Vale

Dona17,o ka dejai i tirstuka?as jau siandien antra diena,kaip pusryciams ir vakarienei geriau tirstukus, o pietus valgiau normalius.bet man kazkaip silpna,bet gal del to,kad arteja mano dienos,o be to gripuoju,tai manau del to.o tirstukus plakiau is to ka turejau saldytuve,rytoj leksiu produktu uzsipirkt biggrin.gif
Atsakyti
3 stiklinems i blenderi keliauja:
300g morku
1/4 ananso
1/2 avokado
Didele sauja spinatu
Sauja saldytu melyniu
A.S. spirulinos
Vandens arba apelsinu sulciu, ~500ml

as pagal sita receptuka dariaus,zinok man tas pats vakar buvo susiplakiau ka turejau saldytuve is alkio miriau paskui nes nebuvo reikalingu maistiniu medziagu del to sotu nebuvo schmoll.gif bet va pagal si pasidariau tai tikrai nesinori valgyti mirksiukas.gif
Dar tikrai patarciau sultis spaustis nes man dabar skrandi grauzia per tirsta pasidariau jauciu nuo morku biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dona17: 17 kovo 2011 - 22:57
Hey hey hey mano mielosios!!! 4u.gif

Nuojauta kuzdejo, kad reiketu pagaliau prisesti ir rasti laiko senai pamirstai SM! Matau yra pasiilgusiu wub.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif

As gyvenu labai gerai! Po paskutinio karto susitvarkiau gyvenima, pati sugebejau nugaleti VS ir palaikyti +-2kg ta pati svori, maziausia koki prisimenu nuo jaunu dienu biggrin.gif

Visoms kurios klauset klausimu kiek dienu, ka po ju valgyti ir pan. galiu patarti viena: atsialaiduokit ir neziurekit i tirstuku gerima kaip i dieta, bet kaip i organizmo isvalyma nuo rafinuoto maisto ir pamaitinima vitaminais. Nereikia nusistatyti dienu, nereikia nusistatyti grieztu remu, svajotino gramu ar kilagramu tirpimu. Kuo daugiau galvoji, kad tai saves ribojimas, kazko sau neleidimas, o ne savo organizmo pamaitinimas geriu, viskas daug greiciau eina suniui ant uodegos.
Eksperimentuokit, leiskit pasireiksti vaizuotei, jei norisi kazko stipresnio, nebijokit imesti saujeles migdolu i tirstuka ar daugiau banano, nereikia saves kankinti. Jei kazko organizmui truksta, pajusit, ir jei lauksit per ilgai, vel pulsit prie to pacio maisto, kuris privede prie tos ribos, kai reikia imtis priemoniu kovojant su nenorimais lasinukais!
flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhulinka @ 2011 03 18, 01:30)
Hey hey hey mano mielosios!!! 4u.gif

Nuojauta kuzdejo, kad reiketu pagaliau prisesti ir rasti laiko senai pamirstai SM! Matau yra pasiilgusiu wub.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif

As gyvenu labai gerai! Po paskutinio karto susitvarkiau gyvenima, pati sugebejau nugaleti VS ir palaikyti +-2kg ta pati svori, maziausia koki prisimenu nuo jaunu dienu biggrin.gif

Visoms kurios klauset klausimu kiek dienu, ka po ju valgyti ir pan. galiu patarti viena: atsialaiduokit ir neziurekit i tirstuku gerima kaip i dieta, bet kaip i organizmo isvalyma nuo rafinuoto maisto ir pamaitinima vitaminais. Nereikia nusistatyti dienu, nereikia nusistatyti grieztu remu, svajotino gramu ar kilagramu tirpimu. Kuo daugiau galvoji, kad tai saves ribojimas, kazko sau neleidimas, o ne savo organizmo pamaitinimas geriu, viskas daug greiciau eina suniui ant uodegos.
Eksperimentuokit, leiskit pasireiksti vaizuotei, jei norisi kazko stipresnio, nebijokit imesti saujeles migdolu i tirstuka ar daugiau banano, nereikia saves kankinti. Jei kazko organizmui truksta, pajusit, ir jei lauksit per ilgai, vel pulsit prie to pacio maisto, kuris privede prie tos ribos, kai reikia imtis priemoniu kovojant su nenorimais lasinukais!
flirt.gif


sveikute as esu naujoke cia ir noreciau taves paklausti visuose tavo kokteiliuose rasoma kad sulciu nereik spausti is vaisiu o sumsti i blenderi ir viska plakti kaip pati geri juos?ar nebuna skausmo skrandyje nuo tirstu tirstuku:)
Atsakyti
Labas Mazhulinka,dar gal pameni mane?Jetau kaip smagu,kad tu su mumis thumbup.gif Gal receptuku nauju turi?nes tavo tirstukai nerealus 4u.gif
Gaila,kad nezinau kur spirulinos rasti g.gif ir dar sioks toks minusas,kad kazin kiek to naturalumo atvestiniuose vaisiuose ir darzovese schmoll.gif
Mazhulinka,rasyk viska,labai idomu ir naudinga
JEEEEEEEEE!Mazhulinka sugrizo wub.gif
Atsakyti
Labas, mazhulinka 4u.gif Smagu, kad grįžai wub.gif
Aš jau antrą dieną geriu tirštukus, pietums valgau salotas su vištieną. Jaučiuosi neblogai, lyg ir nesilpna. Prisiminus savo savijautą per praeitą sulčiavimą, norisi tęsti viską kuo ilgiau, nes mano savijauta fantastiška, jaučiuosi energinga ir lengva ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,kur visos tirstuku megejos prapuole blink.gif As siandien 4-diena kaip megaujuos tirstukais,skanumelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mukalyte @ 2011 03 19, 12:14)
Sveikutes,kur visos tirstuku megejos prapuole blink.gif As siandien 4-diena kaip megaujuos tirstukais,skanumelis thumbup.gif


sveikute ir as vis dar laikaus bet vistiek turiu dar bent obuoli suvalgyti nes labai soti nesijauciu nuo ju g.gif Na tikiuos skrandis apsitrauks ir viskas bus gerai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mukalyte @ 2011 03 17, 19:06)
Kristaline,tai jeigu as teisingai supratau,tai dienos racionas-2 stiklines tirstuko ir vienas valgymas(na tai arba pietus,arba vakariene)?jei taip,tai kazkaip mazoka atrodo g.gif

Jeigu silpna galima ir kokio natūralaus jogurto suvalgyti ar riešutų keletą, saulėgrąžų sėklų ar pan. - jėgų tikrai padaugės 4u.gif Tikrai nereikia savęs kankinti turit nuo sulčiavimosi jaustis lengvai ir gerai, o ne priešingai. Verčiant save, vos tik valios pastangos baigsis, į sultis net žiūrėt nenorėsit. Ir būtų labai dėl to gaila mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mazhulinka @ 2011 03 17, 23:30)
Hey hey hey mano mielosios!!! 4u.gif

Nuojauta kuzdejo, kad reiketu pagaliau prisesti ir rasti laiko senai pamirstai SM! Matau yra pasiilgusiu wub.gif  oro_buckis.gif  oro_buckis.gif

As gyvenu labai gerai! Po paskutinio karto susitvarkiau gyvenima, pati sugebejau nugaleti VS ir palaikyti +-2kg ta pati svori, maziausia koki prisimenu nuo jaunu dienu biggrin.gif



Sveika sugrįžus 4u.gif Džiugu tave čia vėl matyti bigsmile.gif
Dar džiugiau žinoti, kad viskas pas tave čiki mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2011 03 19, 23:24)
Jeigu silpna galima ir kokio natūralaus jogurto suvalgyti ar riešutų keletą, saulėgrąžų sėklų ar pan. - jėgų tikrai padaugės  4u.gif Tikrai nereikia savęs kankinti turit nuo sulčiavimosi jaustis lengvai ir gerai, o ne priešingai. Verčiant save, vos tik valios pastangos baigsis, į sultis net žiūrėt nenorėsit. Ir būtų labai dėl to gaila  mirksiukas.gif
Papildyta:
Sveika sugrįžus  4u.gif Džiugu tave čia vėl matyti bigsmile.gif
Dar džiugiau žinoti, kad viskas pas tave čiki  mirksiukas.gif  4u.gif


Dar norejau paklausti o kai sulciaujant na as geriu tirstukus nespaudziu sulciu pakolkas nes reik sulciaspaude nusipirkti rolleyes.gif na o norejau paklausti reik labiau pagal laika laikytis rezima tom paciom valandom stengtis gerti tuos tirstukus ar galima kada nori? kada rezultatai greiciausiai pasiekiami?
Atsakyti
QUOTE(dona17 @ 2011 03 19, 21:57)
Dar norejau paklausti o kai sulciaujant na as geriu tirstukus nespaudziu sulciu pakolkas nes reik sulciaspaude nusipirkti  rolleyes.gif na o norejau paklausti reik labiau pagal laika laikytis rezima tom paciom valandom stengtis gerti tuos tirstukus ar galima kada nori? kada rezultatai greiciausiai pasiekiami?

Net nežinau ką atsakyt g.gif
Šiaip maitinantis reguliariai atėjus laikui valgyti išsiskiria skrandžio sultys ir organizmas pasiruošia virškinimui. Gal taip ir geriausia smile.gif
Man asmeniškai maitintis pagal valandas neišeina, aš valgau tada kai išalkstu rolleyes.gif Čia tikriausiai nuo žmogaus būdo priklauso, kaip kam geriau. Dėl super gerų rezultatų negaliu pasigirt, čia mazhulinka pas mus profė šiuose reikaluose 4u.gif Gal ji pasakys kokiu režimu reiktų maitintis, kad išlaikyt norimą svorį mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos merginos visai apmiro sita temute g.gif na mukalyte kaip sekas su tirstukais smile.gif kaip savaite praejo kokie rezultatai?Na o mano pirmoji irgi savaite baiges na ne visai grieztai save vedziau pagal sita lieknejima bet vistiek 2kg istirpo thumbup.gif kaip man visad sunkiai svoris krenta laikos visada toks pats o va kad tau sugebejau pora kilogramu atsikratyti biggrin.gif
Atsakyti