Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno muzikinis teatras

QUOTE(Sandruciux @ 2008 04 29, 18:48)
Sveikos. Gal kuri matete Kauno Muzikiniam teatre ''Buciuok mane, Keit''? Noriu pirkti bilietus dovanu, tai bijau apsisauti neisgirdus kitu nuomoniu! doh.gif Buciau dekinga uz atsiliepimus 4u.gif


mačiau ir man labai labai patiko blush2.gif tikrai rekomenduoju visoms blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mokykla Astika @ 2008 07 02, 23:01)
mačiau ir man labai labai patiko  blush2.gif  tikrai rekomenduoju visoms  blush2.gif  4u.gif

teks nueit
Atsakyti
Gal galit parašyti atsiliepimus apie operetę Vienos kraujas? Mačiau spalio mėnesį premjera. Tai laukiu nesulaukiu sezono pradžios. Iš to ką mačius man labai patiko Šikšnosparnis (eičiau ir antrą kartą), Sevilijos kirpėjas. Zorba didelio įspūdžio nepaliko, per pilkos dekoracijos.
Atsakyti
Keliu tema i virsu smile.gif
Gal kas mate "Madam Pompadur?" rolleyes.gif ar patiko, kaip tie isgirtieji kostiumai "gyvai" atrodo? rolleyes.gif
Mes pavasari matem / klausem "Sevilijos kirpeja" smile.gif labai patiko, ypac L.Mikalauskas man nuspalvino visa spektakli smile.gif Tik man, kaip neypatingai operos zinovei, trukde tai,kad Figaro buvo kviestinis dainininkas, serbas berods...ir operos dialogai vykdavo lietuviskai- italiskai blink.gif
O siaip isejom pakyleti grazios muzikos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ajuni: 09 rugsėjo 2010 - 17:58
Susigundžiau šį sekmadienį nusivesti dukrytę(4,5m.)į operėlę-baletą vaikams"Voro vestuvės".Gal kas matė?Įdomu būtų išgirsti atsiliepimus.Be to,galvoju,ar ne per anksti tokio amžiaus vaikui,ar supras ji spektakliuko turinį? g.gif
Atsakyti
sveikos, mes buvome penktadieni miuzikle "kabaretas" labai patiko.... ir dabar susigundem dar i koki nueiti.... kad butu panasaus zanro, su komediniais elementais kaip kad
"kabaretas"... mastau gal i "buciuok mane, keit" ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 11 07, 11:46)
sveikos, mes buvome penktadieni miuzikle "kabaretas" labai patiko.... ir dabar susigundem dar i koki nueiti.... kad butu panasaus zanro, su komediniais elementais kaip kad
"kabaretas"...  mastau gal i "buciuok mane, keit" ? g.gif

Jei nesi niekad buvus, butinai nueik i Šikšnosparnį. Tikrai prisijuoksi. Nors žinoma čia operetė.
Atsakyti
O aš esu nusivylusi muzikiniu teatru... Jokiu būdu ne spektakliais, jie super, aktoriai, dainininkai fantastiški.. tačiau, po ilgos pertraukos apsilankiusi teatre (gavom dovanų bilietus), pasibaisėjau, kad vis dar nėra sutvarkyta ir normaliai išspręsta visa sodinimo tvarka. Parteris, balkonuose ties centru - viskas kaip ir gerai (tarkim). Bet ypač balkonuose šoninėse eilėse jie galėtų išvis nepardavinėti bilietų arba padaryt vien stovimas vietas. Nes pagal susodinimo planą gali tekti šiaip ar taip prastovėti (kadangi kėdės per žemos ir matai balkono kraštą geriau nei sceną), arba visą laiką žiūrėt į koloną ir vien tik klausytis. Kaip vyras pajuokavo - "čia gi muzikinis, žiūrėt gal ir nereik"...
Atsakyti
Būčiau dėkinga, jei kas rekomenduotumėt spektaklį (operetę ar miuziklą) iš dabartinio repertuaro.
Renkuosi iš Madam Pompadur, Grafo Montekristo Gal dar ten kažkas yra vertesnis dėmesio?
Atsakyti
QUOTE(Titanium @ 2015 01 08, 23:32)
Būčiau dėkinga, jei kas rekomenduotumėt spektaklį (operetę ar miuziklą) iš dabartinio repertuaro.
Renkuosi iš Madam Pompadur, Grafo Montekristo Gal dar ten kažkas yra vertesnis dėmesio?

Grafe Montekriste sekmadienį kaip tik buvau, man labai patiko. Eičiau turbūt ir antrą kartą į jį. O va apie kitus nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Titanium @ 2015 01 08, 23:32)
Būčiau dėkinga, jei kas rekomenduotumėt spektaklį (operetę ar miuziklą) iš dabartinio repertuaro.
Renkuosi iš Madam Pompadur, Grafo Montekristo Gal dar ten kažkas yra vertesnis dėmesio?


Mes irgi buvom Grafe Montekriste. Na, nerealiai patiko! Pagr. vaidmenyse buvo R.Urbietis ir Karina Krysko. Tai net šiurpuliukai bėgiojo nuo balsų aiškumo, aukštumo ir gražumo smile.gif
Nupirkau bilietus tėvams smile.gif
Atsakyti
Mes šiandien buvom Balius Savojoje, na labai patiko. 10 balų!
Atsakyti