Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno muzikinis teatras

Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
pagaliau daėjo thumbup.gif manau, kad neblogai matysime su bilietukais už 35 lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 01 27, 15:06)
<...> manau, kad neblogai matysime su bilietukais už 35 lt thumbup.gif

susicekavinau, o į kokį žadat eit?
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 01 27, 16:38)
susicekavinau, o į kokį žadat eit?


ne manęs klausi, bet atsakysiu - į Silvą, nesu mačiusi ax.gif
Atsakyti
uh, mielu noru dar kartą nueičiau į Silvą. Smagi labai operetė.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 01 27, 20:20)
uh, mielu noru dar kartą nueičiau į Silvą. Smagi labai operetė.


tai operetės juk visos tokios drinks_cheers.gif man kaip profanei daug geriau negu opera blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 01 27, 16:38)
susicekavinau, o į kokį žadat eit?

na jei pavyks su bilietais kažkaip suveikti (nes bliamba, tikrai nesinori važiuoti specialiai dėl bilietų juos prieš renginį atsiiminėti unsure.gif norėtųsi renginio dieną), tai Kovo 8-ają į Karmen norėtume smile.gif
Papildyta:
gal kas kokių atsiliepimų ar verta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2008 01 27, 20:28)
tai operetės juk visos tokios  drinks_cheers.gif man kaip profanei daug geriau negu opera  blush2.gif

Tos senosios smagios biggrin.gif O iš šiuolaikinių teko žiūrėt "Kaip susigąžint vyrą" ir dar kakžkoks apie namą su daug daug šeimų. Pastarosios neturi tokio žavesio wink.gif

QUOTE(*VICI* @ 2008 01 27, 20:45)
gal kas kokių atsiliepimų ar verta mirksiukas.gif

Aš tai eičiau ir į Karmen. Jei yra problemos su bilietais, tai galiu pagelbėt ( t.y. nupirkt ir paštu tau atsiųst). Kažkada rezervuotis baždžiau ir ne kas gavos.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 01 27, 21:00)
Aš tai eičiau ir į Karmen. Jei yra problemos su bilietais, tai galiu pagelbėt ( t.y. nupirkt ir paštu tau atsiųst). Kažkada rezervuotis baždžiau ir ne kas gavos.

tikrai? unsure.gif o kas? unsure.gif
g.gif
na labai dėkui, kad taip mielai pasisiūlei padėti, pakalbėsiu su MB, jeigu kas, tai kreipsiuos 4u.gif
Atsakyti
del rezervacijos.
As nesenai rezervavau elektroniniu pastu bilietus. Tai butinai reikia juos atsiimti mazdaug pries 10 dienu. Juk logiska, gal tu nepasirodysi spektaklio diena, o kazkas galbut nores ir negaus.
Nors man labiausia patinka tokie bilietu platinimo budai, kur bilietus atveza i tavo pasirinkta vieta. Tada nereikia sukti galvos.
Taciau kaip bebutu gaila, Muzikinis teatras tuo neuzsiima verysad.gif
Atsakyti
ir vel nurimo nutylo temele.
Nejaugi niekas neinat i spektaklius ax.gif

Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2008 01 26, 14:10)
žinau, bet nė velnio ten nesuprantu verysad.gif  unsure.gif juk neaišku iš kurios vietos kaip ten matysis unsure.gif aš ten tik kartą buvau, su klase, kai mokyklinukė buvau, tai nieko aš ten nepamenu user posted image



Zinok, matosi is visur. Mano tevai muzikiniam dirba, as vaikyste praleidau uzkuliuose, tai visuomet ziuredavau spektaklius is bet kur, kur pristatomos kedes daugiausia, bet ispudis visad geras palikdavo...gaila nauju opereciu nebematau, bet labiausiai istriges "Siksnosparnis".
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri matete Kauno Muzikiniam teatre ''Buciuok mane, Keit''? Noriu pirkti bilietus dovanu, tai bijau apsisauti neisgirdus kitu nuomoniu! doh.gif Buciau dekinga uz atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti