Įkraunama...
Įkraunama...

Gal į užsienį gyventi?

Sveikos vienišos mamos , gal yra norinčių prisijungti prie manes ir apsvarstyti ga
limybę važiuoti gyventi į užsienį? gal yra tokių kurioms netik tenka vaiką vienai auginti bet dar ant jūsų ir skolos (paskolos,lizingai ir kt ) paliktos exs ?
Aš kreipiuosi į tas kurios jau neturi įdejų ir vilties kaip išgyventi o skolų laiškai eina ir eina ....
Aš pati esu vieniša mama ir su skolom , mano vienintelis šansas išgyventi tai susirasti tokio pat likimo draugių ir važiuoti iš lietuvos ,turiu minčių ką su skolom daryti bet dar ties šita vieta renku tam tikra info ir nenorių skelbti viešai apie tokius dalykus kalbėčiau tik asmeniškai.
Norėčiau kad atsilieptu tik tos kurioms iš ties yra sunku ....
Atsakyti
QUOTE(ernestitac @ 2010 03 13, 20:42)
Sveikos vienišos mamos , gal yra norinčių prisijungti prie manes ir apsvarstyti ga
limybę važiuoti gyventi į užsienį? gal yra tokių kurioms netik tenka vaiką vienai auginti bet dar  ant jūsų ir skolos (paskolos,lizingai ir kt ) paliktos exs ?
Aš kreipiuosi į tas kurios jau neturi įdejų ir vilties kaip išgyventi o skolų laiškai eina ir eina ....
Aš pati esu vieniša mama ir su skolom , mano vienintelis šansas išgyventi tai susirasti tokio pat likimo draugių ir važiuoti iš lietuvos ,turiu minčių ką su skolom daryti bet dar ties šita vieta renku tam tikra info ir nenorių skelbti viešai apie tokius dalykus kalbėčiau tik asmeniškai.
  Norėčiau kad atsilieptu tik tos kurioms iš ties yra sunku ....


Labas, 4u.gif Nu laikykis pirmiausia, ir neprask gyvenimo džiaugsmo. smile.gif

Pažiūrėk mano ankstesnius postus kitur, jei netingi. Mano likimas panašus, smulkios skolos, didesnės skolos (nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių) už įvairias paslaugas, dar didesnės jo asmeninės skolos (nuo dešimčių iki šimtų tūkstančių) susidariusios sanuokos metu ir milžiniškos skolos (šimtai tūkstančių) už įkeistą nekilojamąjį turtą (kurias teismas paliko bendras). Exas sėdi užsieny, registruotų laiškų seniai nebeiimu. biggrin.gif biggrin.gif
Bet nenoriu važiuoti į užsienį ir tikrai nemanau, kad man jau šakės. Dalį skolų, kurios dėl vienų ar kitų priežačių yra įformintos ant manęs, moku. Dėl kiekvieno užkabinto arešto einu tartis pas antstolius ir reikia pasakyt, kad labai žmoniškai susitariu. Va, neseniai nukabino 13 tūkst. jo skolą, apie kurią nieko nežinojau ir kuri sutarty skyrybų nebuvo paminėta. Daug jau tų antostolių teko apeit smile.gif, ir su visais galima sutart, kad nuimtų areštą, o skolą leistų išmokėt dalimis arba nukabintų.
Toliau, turiu pasiėmus savo draugų banko kortelę, į kurią tais menėsiais kai sąskaitoj kabo areštas, man pervedinėja atlyginimą. Atlyginimą gaunu iš trijų vietų, ir visur supranta, ir jokių problemų dėl to, kur pervest nekyla. Be to, porąsyk visgi buvo "pavarę" atlyginimą į areštuotą sąskaitą - atidavė antostoliai. Internetą ir telefono abonentą paėmė draugai, nes mano vardu neduoda. smile.gif Mašiną kol kas pirkau ant savęs. Jei kada turėsiu būstą, bus vaikų vardu.
Aj tiesa, dar galima išsimušti visokias pašalpas (man pritrūko kantrybės) ir gauti išmokas iš vaikų išlaikymo fondo. smile.gif
Žodžiu, gyvenimas su skolom nesibaigia. 4u.gif
Atsakyti
Ačiu kad atsiliepiai 4u.gif
labai džiaugiuosi kad nenulaidai rankų ir kiek matau optimismo turi ir tai pagrindinis varyklis thumbup.gif
Tavo atsiliepimas man tik daugiau jegu suteike cool.gif
Ir tau linkiu sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernestitac @ 2010 03 13, 22:59)
Ačiu kad atsiliepiai  4u.gif
labai džiaugiuosi kad nenulaidai rankų ir kiek matau optimismo turi ir tai pagrindinis varyklis  thumbup.gif
Tavo atsiliepimas man tik daugiau jegu suteike  cool.gif
Ir tau linkiu sekmes  mirksiukas.gif


Ačiū 4u.gif

Aj žmonės kai iš šono pažiūri į mūsų padėtį, tai užuojautą reiškia smile.gif ir sako, kad kiti lengvesnėse situacijose žudosi ar bent nusigeria. blink.gif blink.gif blink.gif Bet man kažko dar nesinori nė vieno to varianto rinktis. smile.gif

Nors kai žiemą sėdėjom be mašinos, su užšalusiu vandeniu, kanalizacija (šulinio kieme nėra) - tai sunku buvo džiaugsmą išlaikyt biggrin.gif [exas klestėjimo laikais išardė kieto kuro katilą, įtaisė dujinį (kuris prieš kelias dienas gaisre supleškėjo verysad.gif ), ir paliko mum atjungtas dujas ir kelių tūkstančių skolą už jas, ir jokio normalaus šildymo].

O pas jus kokia padėtis? Jei netingi, parašyk čia ar į AŽ, ir kokių turi idėjų dėl skolų mažinimo/nukabinimo.
Atsakyti
nezinau bet man dar tokia mintis yra ,kad reiktu jungtis vienišom mamom ir tiesti pagalbos ranką viena kitai ,jei nefinansiškai tai bent jau morališkai arba galu gale vienos kitoms vaikus pažiūrėtume suderinusios darbo grafikus g.gif thumbup.gif

Daniella as tau apie kita mintį del skolų parašiau i az rolleyes.gif bet sakau kolkas dar tik gylinuosi i tai ax.gif
Atsakyti
Pasirodo ne as tokia viena, kuriai knibzda mintys apie isvykima. Neturiu jokiu paskolu, bet nelabai ka ir uzdirbu. Gal kitoms taip nera, bet as turbut labiau noriu isvaziuoti ne del pinigu stygiaus, bet del valstybes nesaziningumo ir dideles dalies zmoniu bjaurumo.
Vis tokias mintis gvildenu ir gvildenu, bet bijau pajudeti is vietos. Nors turiu dvi mergytes, bet jei isvaziuociau.... ju nepalikciau.
Dar mane sulaiko, kad negales mergytes matytis su teciu, o jos ji labai myli ir jis jas labai myli ir daug bendrauja su jomis.
Atsakyti
QUOTE(ernestitac @ 2010 03 13, 19:42)
Aš pati esu vieniša mama ir su skolom , mano vienintelis šansas išgyventi tai susirasti tokio pat likimo draugių ir važiuoti iš lietuvos ,turiu minčių ką su skolom daryti bet dar ties šita vieta renku tam tikra info ir nenorių skelbti viešai apie tokius dalykus kalbėčiau tik asmeniškai.
  Norėčiau kad atsilieptu tik tos kurioms iš ties yra sunku ....


jei tu pasiplausi nesumokejus skolu, likimas prakeiks tavo vaikus.
Ir jie anksciau ar veliau sumokes tavo skolas...bet simta kartu brangiau.
Atsakyti
QUOTE(Kapitonas Tenkešas @ 2010 03 17, 12:44)
jei tu pasiplausi nesumokejus skolu, likimas prakeiks tavo vaikus.
Ir jie anksciau ar veliau sumokes tavo skolas...bet simta kartu brangiau.



Nebūtinai, galimas ir toks variantas http://vz.lt/Default...1...&orderBy=up
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumupė: 17 kovo 2010 - 10:55
Ir as noreciau neturet skolu bet galeciau jas grazint tik jei laimeciau milijona doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(teresiukas3 @ 2010 03 17, 14:11)
Ir as noreciau neturet skolu bet galeciau jas grazint tik jei laimeciau milijona doh.gif  doh.gif  doh.gif

dazniausiai kvailys visa gyvenima skesta skolose, nepriklausomai kiek milijonu jis islose..
Atsakyti
QUOTE(MELYNA PAUKŠTĖ @ 2010 03 17, 11:15)
Pasirodo ne as tokia viena, kuriai knibzda mintys apie isvykima. Neturiu jokiu paskolu, bet nelabai ka ir uzdirbu. Gal kitoms taip nera, bet as turbut labiau noriu isvaziuoti ne del pinigu stygiaus, bet del valstybes nesaziningumo ir dideles dalies zmoniu bjaurumo.
Vis tokias mintis gvildenu ir gvildenu, bet bijau pajudeti is vietos. Nors turiu dvi mergytes, bet jei isvaziuociau.... ju nepalikciau.
Dar mane sulaiko, kad negales mergytes matytis su teciu, o jos ji labai myli ir jis jas labai myli ir daug bendrauja su jomis.


as keliavusi po uzsienius tai jau tikrai zinau kad ten jautiesi kaip zmogus kuris turi galimybe kurti ateities planus ir zmones ten tikrai geresni ir darbdavei nereikalauja is taves velnes zino ko smile.gif ten visai kitas gyvenimas ten dirbdamas taip pat sunkiai kaip ir cia pvz juoda darba bet i ta darba eini su sypsena rolleyes.gif as ten buvau laiminga thumbup.gif ir plius ten soc garantijos visai kitokios thumbup.gif
o as taip pat su vaiku vaziuociau del to ir noreciau susirasti ,susidraugauti su vienisom mamom ir tada bandytume kalbeti apie isvykima kartu mirksiukas.gif nes
informacijos turiu pakankamai daug mirksiukas.gif

Aisku tavo situacijoj kad vaikai bendrauja su tevu ir jis melai tai daro tai sudetinga butu priimti sprendima ,bet visada yra bet mirksiukas.gif na tai jos gales vasarai atvaziuoti pabuti su tevu ar atostogoms ir t.t
as esu vilniete o tu is kur ?
Papildyta:
QUOTE(teresiukas3 @ 2010 03 17, 15:11)
Ir as noreciau neturet skolu bet galeciau jas grazint tik jei laimeciau milijona doh.gif  doh.gif  doh.gif


Visu pirma tai tu tokia neviena kuri skendi skolose ax.gif o iseiti galima rasti tik reikia jos ieskoti mirksiukas.gif

jei aisku nori tai galetum labiau savo situacija apibudinti arba cia arba i AZ 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(laumupė @ 2010 03 17, 11:51)
Nebūtinai, galimas ir toks variantas  http://vz.lt/Default...1...&orderBy=up



Va va cia as ir gylinuosi bet vis dar bandau ir kitaip savo situacija gelbeti biggrin.gif bet jei neiseis tai teks jau ir ta zingsni zengti g.gif
Atsakyti
As kazkuria diena paemiau ir "ant durniaus" praejau testa isvykimui i Kanada. po savaites atejo laiskas is tarpininko kad preliminariai as praejau, dabar reikia mano kuo smulkesne cv anglu kalba.
Bet tada sustojau, nes kai pagalvoju kad as ten busiu su vaiku vienui viena, tai... gal kokia mamyte noretu ten laimes ieskoti kartu?
Atsakyti