Įkraunama...
Įkraunama...

Tai, ko daugiau nepirksiu

QUOTE(kliūdžiau @ 2010 03 18, 09:32)
Kodėl nebepirksi, jei patiko?

cia ne as nepirksiu o dezdemona ir kissable_lips, as tik pakomentavau kad man tai buvo geras tusas biggrin.gif mirksiukas.gif

Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pamirsk: 18 kovo 2010 - 18:47
QUOTE(pamirsk @ 2010 03 13, 16:20)
user posted image

Tepiaus gal kokius 3 kartus ir visad nueidavo plėmais  schmoll.gif  ir kvapas neitin malonus.


Kazkada turejau,tai man nuo jo veidas geltonas buvo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 18 kovo 2010 - 20:41
Loreal pienelis
baisiausiai sualergizavo. niekad anksciau neturejau jokiu alerginiu berimu. ir kol susivokiau kad cia jis kaltas.. doh.gif
susigundziau akcija, galvojau kazka geresnio panaudosiu..tai vat kad nori biggrin.gif
geriausias kol kas rastas variantas akiu ir visam makiazui valyti rossmann skystas valiklis (tik Droge buna) ir kainuoja viso labo 10 lt + del to kd jis skystas ilgam uztenka thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

pabaigiau ir labai dziaugiuosi,daugiau nepirksiu biggrin.gif nepatiko kvapas,oda grauze,ir raudonavo nuo jo
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2010 03 17, 15:51)
Gosh kondicionierius zalias taipogi geras sh...

Mano pats megstamiausias jau pusantru metu! biggrin.gif Apskritai man Gosh plauku samunas ir kondicionierius tai geriausi kadanors naudoti. Ir zalias man geresnis nei ruzavas blush2.gif

Is savo paskutiniuju "nevykesniu" pirkiniu tai bourjois tusa galeciau pamineti. Puse menesio negalejau ivaldyti sepetelio, o po to lyg dziuti pradejo, "aprupedavo" blakstienos. visiskai nevykes pirkinys man gavosi blush2.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Pirmas sampunas gyvenime kuri ismeciau:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blueberry_nights: 25 kovo 2010 - 12:55
moodring - duok dieve kad kam gerai butu, vadinasi, man tiesiog netiko, plaukai kaip siaudai buvo.
blueberry_nights - mes dar esame jauni, kol dar turime pirmų kartų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Turkish @ 2010 03 25, 14:47)
mes dar esame jauni, kol dar turime pirmų kartų biggrin.gif


nuostabus posakis :]]]
Atsakyti
Moodring,o kuo tau zalias kondisinas patiko?
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2010 03 25, 12:53)
Pirmas sampunas gyvenime kuri ismeciau:


Pritariu drinks_cheers.gif
Absoliučiai nevykęs pirkinys - po plovimo plaukai kaip šiaudai lieka doh.gif
Atsakyti