Įkraunama...
Įkraunama...

Išbandymai, konkursai, žaidimai dekoruojančioms

čia vyksta:
konkursai- kai jau ateina nenumaldomas noras, atsiranda konkursas, laukiam konkursų krikštamočių. Konkursų ir žaidimų galerija mano paraše.
žaidimai- juos žaidžiame visos, kas tik nori, dabar kaip tik ir vyksta veiksmas.

Žaidimo taisyklės kol kas tokios, bet eigoje gali ir pasikeisti
Sudaromos grupelės po 8 asmenis

Pirmoji parenka daiktą ir jam ką nors padaro minimaliai, tarkime nudažo , tada siųnčiu kitai iš sąrašo gavusioji nufotografuoja ką gavo, ji padekoruoja kažkuo ir toliau siunčia kitai, taip žaidžiam ,kol daiktelis sugrįš šeimininkei. JEigu kažkur viduryje sąrašo atsirastų situacija, kad nebežinosite ką pridėti į taktą, tai pridedat šokoladą ir siunčiat kitai dalyvei pagal sąrašą, gal ji ką dar sugalvos, taip apsiunčiamas visas sąrašas ir būtinai padaromos nuotraukos.

Kai daiktas pagrįšta, tada antroji iš sąrašo siunčia savo daiktelį ir pasaka tęsiasi ,kol visa grupė turi kažkokius daiktelius.
Dydį renkame su protu ir pasistengiame, kad nebūtų vien dėžutės
Terminai irgi atsakingai nedelsiami, bet mūzos palaukiam.
Po viso rato darome grupeles iš naujo.
Gerų ratų

Dėl nuotraukų-kai daiktas jau būna pasiekęs savininką, kiekviena savo padarytas nuotraukas sudeda į šią temą ir parašo eilės numerį. Po kurio laiko aš nuotraukas sudėsiu į bendrą galeriją.


turime ir dekoruotų daiktų ligoninę

kaip ten patekti:
Daugelis turi tokių darbų, kurie yra nevykę jūsų akimis, arba darbo procese kažkas nesigauna. Noriu pasiūlyti atidaryti polikliniką tokiems daiktams gydyti.

Autorė įkelia savo daikto ligonio nuotrauką į temą, ir kuri nors imasi jį "gydyti". Autoriai turi visiškai pasitikėti gydytojais. Po tereapijos daiktas grižta pirmai autorei arba lieka pas gydytoją abiejų sutarimu. Gražu būtų ,kad prie tokių daiktų savo galerijose skelbtumėte abi autores.
Atsakyti
Kilo dar viena ideja konkursui "Sviestuvas" kas is kokiu is buitiniu dalykeliu, ar tu paciu eko atlieku (plastikiniai buteliai, misinuku ir kitos dezutes ir pan.) sukurs sviestuva bigsmile.gif toksai sakyciau originalus, ideju reikalaujantis konkurselis butu smile.gif sukurk nauja daikta mintis butu tokia.

arba konkurselis "Vynas" 4u.gif

laukiu jusu pasisakymu ir skelbsiu nauja konkursa bigsmile.gif
Atsakyti
Tai gal darom VYNAS, bus visiems tada aišku ir šiaip gana plati ir įdomi tema. balsuojam gal kaip įprasta? smile.gif
Atsakyti
registruojuos naujoj temikeje 4u.gif
beje musu ratelio daiktas jau pas mane ,sian gavau siuntima atsiimt siuntini is pasto thumbup.gif Kamejos siustas daiktas jau pas mane paste,begu pasiimt mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai va norejau isgirsti keleta nuomoniu ir tada jau skelbsiu nauja tema.

Eko ideja paliekam ramybeje kol kas 4u.gif
Taigi blaskausi tarp "VYNAS" ir "SUKONSTRUOK SVIESTUVA" biggrin.gif
Vynas - labai platus ir leisiantis daug pasireiksti konkurselis manau, idomiausia butu pamatyti rezultatus gaminiu susijusiu su siuo zodziu bigsmile.gif o sviestuvas man idomus tuom kad labai smalsu pamatyti koki materiola panaudosite kurdamos nauja konkretu daikta, nes kurimo medziaga gali buti bet kas (medis, plastmase, metalas..ar? smile.gif )

...ech net sviesiau gyvent pasidare, kai matau kad naujas konkursas jau tuoj tuoj bus paskelbtas bigsmile.gif dar mislinu apie salygas konkurso ir del balsavimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2010 03 15, 13:16)
beje musu ratelio daiktas jau pas mane ,sian gavau siuntima atsiimt siuntini is pasto thumbup.gif  Kamejos siustas daiktas jau pas mane paste,begu pasiimt mirksiukas.gif

Tik pamiršau įdėti vieną smulkmenėlę, ech ta atmintis doh.gif vyras nuramino, sako kitą kartą įdėsi, tai taip ir padarysiu smile.gif
Atsakyti
As jau pasisakiau UZ VYNA ir vis laikausi savo tos pacios nuomones rolleyes.gif ...man tai naudinga, reikia,idomu... biggrin.gif jei butu isrinktas kitas konkurselis, tai siuo metu pasuociau, per daug REIKIA susikrove i viena.
Atsakyti
aš irgi už vyną, nors dar nežnau ar dalyvausiu, bet kolkas aiškiausias, priimtiniausias ir įdomiausias atrodo šis variantas smile.gif
campari - šaunuolė thumbup.gif:
Lachese - pailsėk, nusipelnei wub.gif knyga fantastiška thumbup.gif
beje, mūsų ratuko daiktelis turėtų būt pas Vedda
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2010 03 15, 19:50)
Sanrema, oho kad pas jus Kaledom kvepia, o ne pavasariu.  doh.gif
Ehehej, negasdink, mano dukra netekejusi buvo kriksto mama.  g.gif
Su manim tai 100 procentu pasitvirtino prietaras.  biggrin.gif  O va drauge mano ramiausiai pakrikstijo mano dukra, o po to be jokio skubesio, po keleriu meteliu ir pati prie altoriaus.  biggrin.gif

as ir uz vyna biggrin.gif
Jo daiktelis pas mane...., bet jau savaite ziuriu i ji, ....jezav,nu ir sugalvok toki daikta paleisti doh.gif cia as nepiktai, bet ir taip ir taip kraipau, nu kol kas ner minciu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2010 03 15, 22:01)
as ir uz vyna  biggrin.gif
Jo daiktelis pas mane...., bet jau savaite ziuriu i ji, ....jezav,nu ir sugalvok toki daikta paleisti  doh.gif cia as nepiktai, bet ir taip ir taip kraipau, nu kol kas ner minciu  doh.gif  blush2.gif

lotuliukas.gif Vedda...nu tu ka nors sugalvosi lotuliukas.gif ...kaip noriu pamatyt rezultata, oi nigaliu biggrin.gif
Atsakyti
Sakai bigsmile.gif gal minciu pametesi ax.gif mirksiukas.gif ,kaip suprantu tu tik paciupinejai , nes neigali buvai kuri laika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2010 03 15, 21:01)
as ir uz vyna  biggrin.gif
Jo daiktelis pas mane...., bet jau savaite ziuriu i ji, ....jezav,nu ir sugalvok toki daikta paleisti  doh.gif cia as nepiktai, bet ir taip ir taip kraipau, nu kol kas ner minciu  doh.gif  blush2.gif

hi hi hi lotuliukas.gif čia visos šoką patyrė biggrin.gif na aš žinau ką Lachesė galėtų padaryt tam daikteliui tai tikrai, tai jei Lachesei bus sunku - pametėsiu idėjų biggrin.gif o šiaip daugiau ir aš net nesugalvoju biggrin.gif jei sobieska ir efauto būtų dalyvavusios tai nežinau ką darytų pilnas ratelis, dabar gaunasi mažiau žmonių ir tai sunkoka hihihi.gif
Atsakyti