Įkraunama...
Įkraunama...

Išbandymai, konkursai, žaidimai dekoruojančioms

Lachese tai dalyvauk ir tu wink.gif na jei duosi prisijungimo info, galesiu ir as sukelti tada gautus darbelius 4u.gif no problem! Prisisnekejau tai dabar einu pai galvot ka cia pagaminus konkurseliui biggrin.gif
Atsakyti
nus aš pabūsiu dabar klausinėtojos vietoje, ar vyno tema reiškia,kad motyvas turi būti vyno ? o tarkime pelėsinis sūris, ar alyvuogės? tai jau nebetinka į temą? o visokie kaimeliai pranzūziški... ? biggrin.gif
Atsakyti
Registruojos ir aš naujoj temukėj karsta.gif tik dabar ją atradau doh.gif ... ir kiek daug jau spėjau praleist.... konkursas netgi prasidėjo karsta.gif
Atsakyti
As siulau, kad konkurse butu butent vynas, ar tai butelys, ar tai taure...o antram plane lai buna ji lydincios detales...suris, kaimas, kamsciatraukis...nu kad atitiktu tema "VYNAS" rolleyes.gif
Atsakyti
o "skolintis" vogti paveiksliukus irgi galima ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 16 kovo 2010 - 19:07
QUOTE(sobieska @ 2010 03 16, 19:42)
As siulau, kad konkurse butu butent vynas, ar tai butelys, ar tai taure...o antram plane lai buna ji lydincios detales...suris, kaimas, kamsciatraukis...nu kad atitiktu tema "VYNAS" rolleyes.gif


PRITARIU. Kad akcentas butu vyno bonka ar taure, o salia tinka ir alyvuoges ir vynuoges ir pelesinis suris ir kamsciai ir kaimeliai 4u.gif svarbiausia kad pasiziurejus i daikta ir jo dekora butu aisku kad tema "Vynas"; paveiksliukus skolonkites jei pacios norite. Man istikruju siam konkurselyje idomiausia ne koks bus konkreciai paveiksliukas bus pavaizduotas, o koki daikta ir kaip (kokiom priemonem, kokiais paveiksliukais) jus ji dekoruosite bigsmile.gif va kame konkurselio mintis, noretusi kuo idomesniu, ivairesniu daiktu pritaikytu siam konkurseliui. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo campari*: 16 kovo 2010 - 19:39
NORIU PASITARTI.
Ar darom tik is serveteliu ir deko pop. kad butu vienodesnes galimybes ar su su "skolintais" paveiksliukais is interneto? 4u.gif va cia iskilo dilema, noreciau isgirsti ir jusu nuomone, bei pasisakymus del paveiksleliu, toliau jau kaip ir viskas aisku atrodo smile.gif
Atsakyti
Siulyciau naudoti tik serveteles ar deko popierius ax.gif ...maziau klausimu ir atsakymu veliau ... 4u.gif

Ir dar kodel vynas tik buteliai ir taures...man tai svente,vynuogynai, derliaus nuemimas, backos rusiai...o buteliai ir taures jau tik vartotojams mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vedda: 16 kovo 2010 - 19:46
taip gal reikėtų tradicinių paveiksliukų, tikrai protingai Vedda pasakė.
Atsakyti
As neatmetu galimybes, kad naudosiu spausdintus paveiksliukus ...ir be to as daikta darysiu SAU, o ne parodai ar tik "del konkurso" rolleyes.gif
Atsakyti
tai jeigu yra taisyklės, tai yra, o jeigu nėra, tai naudojam ,ką norim.. tai kaip galutinai?
Atsakyti
Man nepatinka tas konkurso salygu neapibreztumas...,jeigu konkursas tai ir taisykles turi buti visiems vienodos.
Juk konkursas ir yra konkursas, su taisyklemis, su kazkokiais tai remais...Juk vertiname, o vertinimui butini kazkokie tai vertinimo kriterijai.
Cia mano nuomone.
Atsakyti