Įkraunama...
Įkraunama...

Išbandymai, konkursai, žaidimai dekoruojančioms

na aš labai laukiu smile.gif ar nebus pas mane tokia situacija kaip su pieštukais ??? o gal dar ką nors bus galima padaryti biggrin.gif nors stengiuosi parduoti viską, bet mano stalčiai dar pilni mažų buteliukų, todėl turiu pilną arsenalą dekupažo efektų, mažu ką nors panaudosiu...
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2010 03 15, 22:11)
na aš labai laukiu smile.gif ar nebus pas mane tokia situacija kaip su pieštukais ??? o gal dar ką nors bus galima padaryti biggrin.gif nors stengiuosi parduoti viską, bet mano stalčiai dar pilni mažų buteliukų, todėl turiu pilną arsenalą dekupažo efektų, mažu ką nors panaudosiu...

manau kad bus panašiai, bet tai bus įspūdinga ir dekupažo priemonių neprireiks smile.gif intrigaaaaaa.....
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2010 03 15, 21:53)
beje, mūsų ratuko daiktelis turėtų būt pas Vedda


as vis tyliai pamastydavau, nu kada, kada? rolleyes.gif Pagaliau thumbup.gif

QUOTE(Vedda @ 2010 03 15, 22:01)
Jo daiktelis pas mane...., bet jau savaite ziuriu i ji, ....jezav,nu ir sugalvok toki daikta paleisti  doh.gif cia as nepiktai, bet ir taip ir taip kraipau, nu kol kas ner minciu  doh.gif  blush2.gif


Aciu uz komplimentus lotuliukas.gif Jei sunku, sukurk koki prieda prie daikto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IRR @ 2010 03 15, 22:31)
as vis tyliai pamastydavau, nu kada, kada? rolleyes.gif  Pagaliau thumbup.gif
Aciu uz komplimentus lotuliukas.gif Jei sunku, sukurk koki prieda prie daikto mirksiukas.gif

va kur ideja...prie daikto daiktui bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif dar per nakti pagalvosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2010 03 15, 23:46)
va kur ideja...prie daikto daiktui bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif dar per nakti pagalvosiu  biggrin.gif


si ideja buvo nuo pat pradziu rolleyes.gif bet tylejau doh.gif
Atsakyti
Vedda, jei pritruks minčių - rašyk, pasufleruosiu, nes pati į tą daiktą gerą mėnesį žiūrėjau ax.gif ir tik paskutinėm dienom "pramušė" idėjos hihihi.gif
Atsakyti
Tai va ziuriu ir ziuriu...vis galvoju, kaip prie Mijakos indelio kaza kazkaip pritaisyti . Taip, kad Mijaka rasyk..ja ni gordaja rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
tai po to pas mane keliaus iš Veddos?
Atsakyti
pries tai dar campari smile.gif
Atsakyti
Agha as dar lauksiu musu ratuko daiktelio, jau kad intriga ci su tuo daiktu uzsisuko tai ojoj biggrin.gif idomu laukti 4u.gif
Atsakyti
Skelbiamas naujas konkursas!!! Tema "VYNAS"[/B]
Su Lacheses leidimu pabusiu konkurso krikstamote smile.gif

Dekoruojamas daiktas bet kas: stiklas, medis... kas tik jum sauna i galva ir su kuo jum asociajuojasi sis zodis 4u.gif dekoruoti galite kuom tik norite, deko popierium, servetelem, zodziu jusu ismones reikalas smile.gif Duodu tiek laisves, nes idomi kiekvienos jusu interpretacija.

[B]Konkursas prasideda nuo siandien
bigsmile.gif konkursas baigiasi balandzio 15d. iki 24 h prasom atsiusti visus darbelius meilu. (veliau patikslinsiu kam, ar man ar lachsesei).

Kai konkursas baigsis tada ziuresim ir spresim ar rinksim 3 vietas, ar tiesiog 3 vietas pagal nominacijas: graziausias, meniskiausias, originaliausias wink.gif na ir turbut kaip visuomet simpatiju medalis is Lacheses.

Vaziuojam! bigsmile.gif
Atsakyti
šaunu thumbup.gif wub.gif dėl pašto, tai gal gal geriau tau tegul siunčia, o prisijungimą prie galerijos duosiu, tai galėsi sukelti foto. Net aš užsimaniau sudalyvauti, nes kai pati rengiau, tai kažkaip noro per pusę mažiau būdavo biggrin.gif
Atsakyti