Įkraunama...
Įkraunama...

Senovės kinų gimimo kalendorius

QUOTE(Aisy @ 2010 05 09, 13:42)
Ne taip skaiciuojate paneles. Pastojimo menesio nereikia prideti. Pridedate tik savo amziu kai pastojote + 9 menesiai (tai yra kiek jums bus metu kai gimdysite). Sita skaiciu pvz 28 metus raskite kaireje lenteles puseje, o virsuje raskite menesi,kada pastojote. Tada suvede juos pamatysite vaikiuko lyti. Nezinau ar aiskiai isaiskinau biggrin.gif

vis tiek neatitinka, turiu 2bernus, o pagal tai zadejo mergytes.. ir dabar zada mergyte.. tai reikias bus berniukas.. biggrin.gif
Atsakyti
..man atspejo - gime berniukas smile.gif
Atsakyti
tai kad vienur tas kinu kalendorius leipia ziureti paga mamos amziu pastojant, kitur pagal amziu gimdant doh.gif lotuliukas.gif
ir jie vienas kitam priestarauja smile.gif gal jis ir geras, gal ir senas-bet ve per ta senuma jau pridaryta korekciju daug labai lotuliukas.gif
pagal viena man atitinka, kad turiu dukryte, pagal kita-nea lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 20 birželio 2010 - 15:33
iskaicicius ir isziurejus visus bandymus numatyt vaikucio lyti nusprendziau kad gims arba mergaite arba berniukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Varliuke1 @ 2010 06 21, 20:26)
iskaicicius ir isziurejus visus bandymus numatyt vaikucio lyti nusprendziau kad gims arba mergaite arba berniukas biggrin.gif

thumbup.gif drinks_cheers.gif o jei pvz ciklas per du men buna vieno pabaigoje kito pradzioje ir zinok kada užkibo pirma ar 30 diena doh.gif smile.gif neilisi jug ir nepaklausi biggrin.gif
Atsakyti
Visi testukai pamelavo biggrin.gif turejo gimt mergaite, ir kitos mamytes pagal pilva reke, kad bus mergaite, bet echo rode berniuka, ir as pati jauciau kad berniuka nesioju smile.gif Manau tie testai tik zaidimas tongue.gif Nuo vyro priklauso kas gims ax.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
as jum galiu kalendoriu sustatyt, 90 % tikimybe bus biggrin.gif tik reik sugalvoti kokius kriterijus imt biggrin.gif
kaip kazkoks pastojimo men ir gimdymo laiko metai gali buti rodmenys vaiko lyciai??? kodel ne tevo amzius, ne vaiku lyties dominavimas giminej ir tt? smile.gif
aisku, smagu tiket kazkuo, skaiciuot ir tt, kai ner ka veikt, bet... net nzn, tai kartais perdaug vilciu gali suteikt
Atsakyti
Man iš trijų vaikų du sutapo. Kiek skeptiškai vertinu, bet pažaisti galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(koste85 @ 2010 03 15, 17:59)
Būsimos mamytes,

Norėjau su jumis pasidalinti įdomiu puslapiu   

http://www.nescia.lt...mo-kalendorius/

Pasak Kinų gimimo kalendorių galima atspėti kūdikio lytį.

Mano sesei tai pasitvirtino  bigsmile.gif

Ji kaip tik susilaukė berniuko  4u.gif

Siulau ir jums užeiti į šį puslapį ir galėsite pamėginti.
thumbup.gif

nu pagal sita kalendoriu patikrinau savo du vaikus,tai man atitiko biggrin.gif as labai rimtai i juos neziuriu,tiesiog kaip i zaidima,kuri man patinka zaisti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pincius @ 2010 07 09, 15:29)
nu pagal sita kalendoriu patikrinau savo du vaikus,tai man atitiko  biggrin.gif  as labai rimtai i juos neziuriu,tiesiog kaip i zaidima,kuri man patinka zaisti  mirksiukas.gif

O man neatitiko nei vienas... turėjo būti abi mergaitės, o turiu du berniokus lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu mergaites, pagal ta kinu skaiciuote, abu mano berniukai turetu buti mergaaitem doh.gif , tai kad tikrai nezinau.... bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2010 04 12, 22:52)
man rodo kad gims berniukas, o echoskopija parodė mergaitę g.gif

nu va tai tik parodo ,kad sitie testukai visiskas atsitiktinumas ,bet idomu pasizaist
thumbup.gif
Atsakyti